Велика Мисливська - ФОТОГАЛЕРЕЯ

kef

Зброяр
Ты что шуток не понимаешь? ( На Вы после этого гонева и обращаться не хочу) Продай свои ружья , собак и отправь деньги! Че сидишь На этом форуме? Замахали этие зеленые! Извиняюсь за фдуд...
Я гумор розумію.Чого і Вам бажаю.
Маєте бажання придбати рушницю,пропоную придбати в темі обміну.
А виставити на оглядини фото забитого гусака весняного тут на форумі УТМР ....
Якщо то був типу гумор ..ставте примітивного смайлика .І питання не буде.;)
 

Метью

Мисливець
Пропоную всім нам створити гарну фотогалерею, виставляти тільки обережні, гарні і красиві фото трофеїв (пух, перо, копито).
Якщо на фоні трофею/рушниці є пляшки, сигарети, стаканчики чи калюжа крові або дуже "пом'ятий" трофей, не виставляти!
Хочу щоб виглядало так - бажано одна (або кілька) світлин з трофеєм (можна самому з дичиною) і під свитлиної чітко й коротко пишемо пишемо, рік, яка рушниця, яким набоєм добута (якщо самокрут, можна короткий рецепт) і відстань, ВСЕ!
"Що? Де? Як? Коли стріляв? Куди? чи Такого бути не може і .т.д." не обговорюємо. Набої, рецепти, правила ТБ чи БЗ не обговорюємо, є для цього окремі теми. Тут у нас тільки фотогалерея без розмов, щоб кожен міг зайти в тему і "на пару хвилин" відпочити, полюбуватись красивими світлинами, порадувати око і почитати з якої відстані і чим добутий трофей, все.
І тут можна виставляти фото минулих сезонів, тепершній сезон і в майбутньому теж виставляємо світлини..:)
 

AndreyDruz

Новачок
Ваші фото для підтримки теми .
Підтримаю пана Метью він лише процитував слова пана Stanislav Fursa який є топікстартером даної теми, тож свого не добавив нічого.
А що до фото для підтримки теми то перегляньте попередні одну чи дві сторінки, то ж запитаня відпадуть.
Давайте не мусорити хоча б у цій темі.
 

kef

Зброяр
Підтримаю пана Метью він лише процитував слова пана Stanislav Fursa який є топікстартером даної теми, тож свого не добавив нічого.
А що до фото для підтримки теми то перегляньте попередні одну чи дві сторінки, то ж запитаня відпадуть.
Давайте не мусорити хоча б у цій темі.
Так я і написав про фото .;). Так як мені вони і не тільки мені одному були до вподоби.:oops::).
Бо якраз то мені немає чим хвалитися.трофеїв нуль
:(.
 

BuTaMuH

Новачок
Каждый охотник желает знать, где сидит фазан!
Охочусь на фазана только с одностволкой ИЖ-17. Очень нравится мне эта птица и охота по ней. Поэтому всегда оставляю шанс...
 

shpak

Мисливець
Кінець серпня 2019р. Полювання на дупеля. Блайзер ф16. Самокрут N9. 10-15 мет.
 
Зверху