Виготовлення картечi вальцами

Олег Грабарский

Мисливець
Вiтаю шановних форумчан. Не дуже давно придбав на форумi комплект для виготовлення картечi який складаеться з вальцiв та рiзака. На прохання товариша "СЕВЕР" пишу вiдгук по цему методу виготовлення. Думаю що iншим форумчанам також буде цiкаво. Для початку зробив форму з дубовойi дошки пiд вилив заготовок для прокату. Пази робив фрезером по дереву розмiр 6×6мм.
20201228_193758.jpg

Потiм прокатка заготовок на самих вальцах. Габаритами самi вальци не великi але викатують гарно. Враховуючи те що свинець з домiшком баббiту по еквiваленту 5% сурьми.
20201228_194042.jpg

Далi було саме цiкаве а саме нарiзка проволоки на цилiндрики рiзаком. Конструкцiя рiзака цiкава та заслуговуе на увагу. А саме зроблена вона по принципу мясорубки.
20201230_000547.jpg

Рiжучий елемент нiж вiд звичайнойi мясорубки. При повному обертi ручки нарiзаеться 4 цилiндрики. З другойi сторони насверленi отвори рiзного дiаметру для подачi проволоки.
20201230_000556.jpg

Так як номер дробу залежить вiд дiаметру проволоки та довжини цилiндрика почав робити заготовки так сказати пробники щоб визначити що в мене буде получатись. Катав двома дробокатками тип чашки та тип жернова. Жернова сподобались бiльше.
20201228_194104.jpg

Пiсля довгих мук склав для себе таблицю розмiрiв заготовок та розмiру дробу на виходi
20201228_141643.jpg

На мою думку суперський метод виготовлення картечi. По швидкостi приблизно 2кг за годину. I ще плюс що можна виготовити розмiр пiд свойi стволи тобто узгоджувати.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вiтаю шановних форумчан. Не дуже давно придбав на форумi комплект для виготовлення картечi який складаеться з вальцiв та рiзака. На прохання товариша "СЕВЕР" пишу вiдгук по цему методу виготовлення. Думаю що iншим форумчанам також буде цiкаво. Для початку зробив форму з дубовойi дошки пiд вилив заготовок для прокату. Пази робив фрезером по дереву розмiр 6×6мм. Переглянути вкладення 630316
Потiм прокатка заготовок на самих вальцах. Габаритами самi вальци не великi але викатують гарно. Враховуючи те що свинець з домiшком баббiту по еквiваленту 5% сурьми. Переглянути вкладення 630317
Далi було саме цiкаве а саме нарiзка проволоки на цилiндрики рiзаком. Конструкцiя рiзака цiкава та заслуговуе на увагу. А саме зроблена вона по принципу мясорубки. Переглянути вкладення 630318
Рiжучий елемент нiж вiд звичайнойi мясорубки. При повному обертi ручки нарiзаеться 4 цилiндрики. З другойi сторони насверленi отвори рiзного дiаметру для подачi проволоки. Переглянути вкладення 630319
Так як номер дробу залежить вiд дiаметру проволоки та довжини цилiндрика почав робити заготовки так сказати пробники щоб визначити що в мене буде получатись. Катав двома дробокатками тип чашки та тип жернова. Жернова сподобались бiльше. Переглянути вкладення 630320
Пiсля
склав для себе таблицю розмiрiв заготовок та розмiру дробу на виходi Переглянути вкладення 630321
На мою думку суперський метод виготовлення картечi. По швидкостi приблизно 2кг за годину. I ще плюс що можна виготовити розмiр пiд свойi стволи тобто узгоджувати.
Спасибо, очень познавательно! Давно слышал и читал об этом методе изготовления картечи-еще со времен СССР. А вот реальных приспособ не видел. Но, действительно, это путь
и его, до конца, сможет осилить далеко не всякий по нему идущий. Для этого необходимы время, упорство, мастерство и, самое главное- желание!.
Вам-дальнейших успехов на пути к совершенству!
Уверен, все у Вас получится в лучшем виде!
С уважением
 

Олег Грабарский

Мисливець
Спасибо, очень познавательно! Давно слышал и читал об этом методе изготовления картечи-еще со времен СССР. А вот реальных приспособ не видел. Но, действительно, это путь

и его, до конца, сможет осилить далеко не всякий по нему идущий. Для этого необходимы время, упорство, мастерство и, самое главное- желание!.
Вам-дальнейших успехов на пути к совершенству!
Уверен, все у Вас получится в лучшем виде!
С уважением
Дякую на доброму словi
 

Олег Грабарский

Мисливець
Побачимо готовий продукт ;) .
Готовий продукт супер. Робив тiльки пробнiки для таблицi кожного по 150 грам. Покищо робити не буду е з того року запаси.
20201230_073421.jpg

Якщо вас цiкавить саме цей метод коли буду робити зможу зняти вiдео i кинути у месенджер
 

VS1975

Снайпер
Готовий продукт супер. Робив тiльки пробнiки для таблицi кожного по 150 грам. Покищо робити не буду е з того року запаси. Переглянути вкладення 630367
Якщо вас цiкавить саме цей метод коли буду робити зможу зняти вiдео i кинути у месенджер
Дякую, також є трошки запас.
 

Kapitan

Снайпер
Маю думку, що процес виготовлення трошки трудоємний, а від цього займає багато часу. При наявності хорошої, я підкреслю хорошої картечилійки кулькість виготовленої картечі буде не менша ніж при цьому способі. При цьому не потрібно буде вгадувати, що получилось на виході.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Маю думку, що процес виготовлення трошки трудоємний, а від цього займає багато часу. При наявності хорошої, я підкреслю хорошої картечилійки кулькість виготовленої картечі буде не менша ніж при цьому способі. При цьому не потрібно буде вгадувати, що получилось на виході.
Вiтаю земляка. Вигадувати не потрiбно приблизно зрозумiв що до чого. Бачу в цему методi один унiверсальнiсть номеру тобто замiне декiлька картечелiйок.
 

Kapitan

Снайпер
Вiтаю земляка. Вигадувати не потрiбно приблизно зрозумiв що до чого. Бачу в цему методi один унiверсальнiсть номеру тобто замiне декiлька картечелiйок.
Так. От як би в цьому методі можна було виготовити не короткі прутки, а свинцеві макарони хоча б по 1м. О тоді можливо процес був би скорішим.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Так. От як би в цьому методі можна було виготовити не короткі прутки, а свинцеві макарони хоча б по 1м. О тоді можливо процес був би скорішим.
1 метер це забагато але 50-60см можна. А для метра та бiльше це прес та шприц. Бачу що скоро буду або робити прес та шприц або до вас звертатись. У мене бiда повна з номером 2 моя улюблена дрiб i нiяк не можу вилити максимум 4
 

Kapitan

Снайпер
1 метер це забагато але 50-60см можна. А для метра та бiльше це прес та шприц. Бачу що скоро буду або робити прес та шприц або до вас звертатись. У мене бiда повна з номером 2 моя улюблена дрiб i нiяк не можу вилити максимум 4
Зробіть більші форсунки.
 

валентин 65

Мисливець
Это полупромышленный способ. А вообще картечь нужна? Я, лично, лет 15- последних выше 1-го номера не поднимаюсь. И хватает:) правда если попал;). С ув..
 

Kapitan

Снайпер
Зверху