Высит ружье при стрельбе что делать?

Orugeynik

Мисливець
Я левша, зделал приклад на иж 58 у мастера но мастер сам не охотник :( начал стрелять заряд летит выше цели. При вскидке вижу оба ствола планку и мушку :( что изменить в прикладе ? Или может стрелка надо менять :) шутка :) Может кто подскажет.
 

Vov-1

Зброяр
Я левша, зделал приклад на иж 58 у мастера но мастер сам не охотник :( начал стрелять заряд летит выше цели. При вскидке вижу оба ствола планку и мушку :( что изменить в прикладе ? Или может стрелка надо менять :) шутка :) Может кто подскажет.
Змінити пітч потрібно...Найпростіший варіант,зняти затильник і на верхню частину прикладу вирізати прокладку з картону...Складніший,підшліфувати нижню частину...Або до майстра ...Хай доробить свою роботу до кінця:)
 

Orugeynik

Мисливець
Змінити пітч потрібно...Найпростіший варіант,зняти затильник і на нижню частину прикладу вирізати прокладку з картону...Складніший,підшліфувати верхню частину,від гребня...Або до майстра ...Хай доробить свою роботу до кінця:)
Дякую
 

Orugeynik

Мисливець
А есть какие-то формулы для определения высоты гребня "питча" и так далее ... от которых можна вычеслить правильность настройки приклада к определенному строению человека?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я левша, зделал приклад на иж 58 у мастера но мастер сам не охотник :( начал стрелять заряд летит выше цели. При вскидке вижу оба ствола планку и мушку :( что изменить в прикладе ? Или может стрелка надо менять :) шутка :) Может кто подскажет.
Нужно изменить угол между линией прицеливания и затылком приклада, так называемый питч.
Получается нужно немного снять приклад в носке, ну или попробовать поиграться прокладками между прикладом и затыльником.

http://www.shooting-ua.com/arm-books/arm_book_257.htm
 
  • Like
Reactions: 540

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А есть какие-то формулы для определения высоты гребня "питча" и так далее ... от которых можна вычеслить правильность настройки приклада к определенному строению человека?
Есть ориентировочные таблицы, посмотрите по ссылке, что я сбросил.
 

kef

Зброяр
Так буває завжди чи лише в зимовому одязі.Чи проблема в наважці пороху-шроту. І не забувайте що набагато краще стріляти в ціль яку видно .Принаймні майже всі які були у мене рушниці так і стріляли. /під яблочко/. Для шротового пострілу нормально.Для кулі підбирав наважку і політ рівно в центр.Але це вже було давно і кулями не стріляю як і не полюю на копитних.
Якщо все ж таки проблема в прикладі а точніше в тильному зрізі кута.,то візьміть просту болгарку з "наждачним колом" і дещо зрівняйте забираючи поступово лишню деревину. Під яким кутом то Вам стане зрозуміло коли поставите рушницю прикладом на підлогу "тильником" до низу. Буде видно чи клюють стволи до низу тобто в "ліво" ,чи задерті до верху " в право". Я так робив знайомим і це багато часу не займає.
 
Останнє редагування:

Vov-1

Зброяр
Правда это погиб и отвод.
А питч вроде подгоняется по месту..
Таки так;).В стрільців з різною ,,вкладкою" буде різний пітч...З ,,прямою" більший 90° Якщо мисливець при вскидці нагинається то не більше 90°...
 

kef

Зброяр
Це саме вірне рішення але не для всіх.,так як не кожен має можливості їздити до того майстра.А їздити потрібно буде і не один раз .Як в ательє по пошиву одягу;) .Самому простіше і не так затратно.

Було б фото того дерева то можна щось казати. :oops::) а так як каже Ігор тільки до "ложевщика" а не до столяра. :D
 

ATIS

Снайпер
.А їздити потрібно буде і не один раз
Не завжди так, це більше залежить від майстра і від клієнта, клієнт має також мати тяму і розуміти що йому підходить. В Рівному є Олег, я думаю що ви його знаєте, так він майстер - золоті руки. Робив в нього не один приклад, завжди була тільки одна примірка.
 

kef

Зброяр
Не завжди так, це більше залежить від майстра і від клієнта, клієнт має також мати тяму і розуміти що йому підходить. В Рівному є Олег, я думаю що ви його знаєте, так він майстер - золоті руки. Робив в нього не один приклад, завжди була тільки одна примірка.
То добре.тільки не всім по кишені.Тому якщо є можливість все це робиться самому. Я не маю на увазі виготовлення ложі.А дрібні ремонти.
 

Orugeynik

Мисливець
А
Так буває завжди чи лише в зимовому одязі.Чи проблема в наважці пороху-шроту. І не забувайте що набагато краще стріляти в ціль яку видно .Принаймні майже всі які були у мене рушниці так і стріляли. /під яблочко/. Для шротового пострілу нормально.Для кулі підбирав наважку і політ рівно в центр.Але це вже було давно і кулями не стріляю як і не полюю на копитних.
Якщо все ж таки проблема в прикладі а точніше в тильному зрізі кута.,то візьміть просту болгарку з "наждачним колом" і дещо зрівняйте забираючи поступово лишню деревину. Під яким кутом то Вам стане зрозуміло коли поставите рушницю прикладом на підлогу "тильником" до низу. Буде видно чи клюють стволи до низу тобто в "ліво" ,чи задерті до верху " в право". Я так робив знайомим і це багато часу не займає.
стволы должны быть под 90
Це саме вірне рішення але не для всіх.,так як не кожен має можливості їздити до того майстра.А їздити потрібно буде і не один раз .Як в ательє по пошиву одягу;) .Самому простіше і не так затратно.

Було б фото того дерева то можна щось казати. :oops::) а так як каже Ігор тільки до "ложевщика" а не до столяра. :D
Завтра скину фото может что то посоветуете . Спасибо
 

Ohotnik47

Слідопит
Я левша, зделал приклад на иж 58 у мастера но мастер сам не охотник :( начал стрелять заряд летит выше цели. При вскидке вижу оба ствола планку и мушку :( что изменить в прикладе ? Или может стрелка надо менять :) шутка :) Может кто подскажет.
Не достатній вигин прикладу в низ.
Якщо кінець стволів бачите не більше 10 см.- можна підрізати гребінь, якщо більше - треба інший приклад.:(
 
Зверху