Вязка собаки роз'ясніть...

Тема у розділі 'анонс в'язки', створена користувачем Andr1k86, 6 лют 2019.

Irbis
  1. Andr1k86

Andr1k86 Новачок

Доброго дня! Розясніть на "хлопський розум" а то вже втомився читати положення.... Почну з далека... Купив я вижлицю ЕГ, клеймована довідка про походження вона підросла оформив в УТМР її паспорт, тепер постає питання... Як її злучити, щоб видали документи "щенячки" її цуцикам? Дякую. Прошу роз'яснити на практиці як воно, а не по літературі... Заздалегідь вдячний!

SEM 77 подобається це.
  2. Safari
  3. paliy65

paliy65 Слідопит

А есть какие то дипломы?

4. Andr1k86

Andr1k86 Новачок

Собака молода 1.6 року саме почала працювати, вот і цікавлюся які мої дії мають бути в подальшому...

5. собаколюб

собаколюб Слідопит

Ви самі відповіли на своє питання - собака молода!!!
    Які цуцики?!
    Ви ж наче не бізнесмен...
    А тепер на хлопський розум!
    Добиваєтеся стабільної роботи в угіддях! Їдете на випробування. Заробляєте диплом! Їдете на виставку...і якщо експерт каже що немає вад, то починаєте шукати кобеля, який має робочі документи, відмінний екстер'єр і підходить по генетиці... Їдете в гості на в'язку. Оформляється акт на в'язку, потім огляд мету клеймування і маєте щенячки на цуциків (якраз цуцикам десь 1,5 міс)
    Може бути спочатку виставка, а потім польові випробування...але основне, вона у вас ще маленька для цуциків...

Северный, Ohotnik47 та paliy65 подобається це.
  6. Andr1k86

Andr1k86 Новачок

Так я й не збираюся ще цього року її вязати, буду бачити як покаже себе на наступний рік на полюванні, нам ще з нею працювати і працювати... А за виставки я ж не знав... А на виставку можна лише в свою область чи й сусідні їхати? Дякую.

7. собаколюб

собаколюб Слідопит

О, то ви майже мій сусід... На виставку ви можете їхати хоч куди...
    Знову перечитала перший пост - оскільки ви ще в'язати не будете, то їдьте весною на Дунаївці (там змагання гончаків на кубок Букатевича). А ні, то обов'язково цього року виставка з подальшою заміною "довідки про походження" на доросле свідоцтво

8. Andr1k86

Andr1k86 Новачок

А в Дунаїцях коли буде точніше? Я довідку про походженнч обміняв на Паспорт на собаку мисливської породи ФМСУ. Як їхати на виставку паспорта досить буде?

9. собаколюб

собаколюб Слідопит

Щенячку міняють лише на свідоцтво... Паспорт то за окрему плату.
    В кого робили паспорт?

10. Hanter93

Hanter93 Мисливець

На виставку їдьте будь коли...а от на випробування чи змагання- коли буде стабільна робота по лису/зайцю понад 1 год часу. Бо інакше диплом не заробить.

11. paliy65

paliy65 Слідопит

А есть документы с разрешением охотится?

12. Altay1972

Altay1972 Слідопит

Там где меняли справку на паспорт, я так понимаю обл секция ФМСУ, там этот специалист знает все... календарь испытаний, календарь соревнований, календарь выставок и т.д....поскольку заимели охот собаку Вам теперь с этим человеком дружить и общаться, в том числе и по подбору жениха для Вашей девочки...

13. Andr1k86

Andr1k86 Новачок

Так документи на зброю, на охоту і собаку все є...

14. Andr1k86

Andr1k86 Новачок

Я так вже зрозумів....

Поділитися цією сторінкою