Відео з каналу "Дика природа та полювання"

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Богдан все супер але чому почав по російськи називи відео писати ? Як на мене в тому і був прикол твого каналу тому що Український таких на просторах Ютуба дуже мало! А якщо буде російськомовний канал то ти загубишся серед них! Бо конкуренція там жорсттка! ІМХО
 

WildNature

Новачок
Богдан все супер але чому почав по російськи називи відео писати ? Як на мене в тому і був прикол твого каналу тому що Український таких на просторах Ютуба дуже мало! А якщо буде російськомовний канал то ти загубишся серед них! Бо конкуренція там жорсттка! ІМХО
Відео почав на російській робити, так як критики закритикували мій канал, і сказали що якщо я хочу розвивати свій канал далі, то потрібно на російській мові, але я попробува зробити на російській, і в мене не дуже вийшло, тепер буду робити відео на українській.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ставить на стол капсюлированную, да еще с порохом, гильзу категорически нельзя: нарушение правил техники безопасности!
Для этого существуют специальные подставки, с отверстием под капсюль. Если капсюль непроизвольно наколется - беды не избежать.
 

WildNature

Новачок
Ставить на стол капсюлированную, да еще с порохом, гильзу категорически нельзя: нарушение правил техники безопасности!
Для этого существуют специальные подставки, с отверстием под капсюль. Если капсюль непроизвольно наколется - беды не избежать.
Помилку зрозумів, але вже стільки років споряджаю набої, такого не було!))
П.С. Це ж з якою силою потрібно ставити гільзу на стіл, щоб накалити капсуль.?)))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Помилку зрозумів, але вже стільки років споряджаю набої, такого не було!))
П.С. Це ж з якою силою потрібно ставити гільзу на стіл, щоб накалити капсуль.?)))
Береженого Бог бережет...
 

Вкладення

Зверху