Відкриття сезону 2013 року

Тема у розділі 'Вінницька область', створена користувачем pufa, 16 лип 2013.

  1. pufa

    pufa Новачок

    Коли відкривається сезон охоти на птицю в Вінницькій області???
     
  2. Safari
  3. BOGDAN BAR

    BOGDAN BAR Мисливець

    03 серпня в 16-00.
     
  4. Kapitan

    Kapitan Слідопит

    На мою думку 03.08. це рановато.Сьогодні був в угіддях, відсотків 40 ще не на крилі, що крижень, що лисуха(лисухи то взагалі галапупів повно).Може підростуть за два тижні.
     
  5. A-gent008

    A-gent008 Новачок

    А в Луганской области?
     
  6. Одинокий Вовк

    Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

    Kapitan писав: Може підростуть за два тижні.
    Два тижні для качки строк не малий. Думаю, що на відкриття підніметься вся качка.
    З пов.
     
  7. BOGDAN BAR

    BOGDAN BAR Мисливець

    Вчора був в угіддях,вразило 2 виводка качки ще взагалі малеча і виводок лисухи зовсім малі недавно вилупились...пірникози на гніздах сидять....все-таки рановато відкривають....або ще одна причина, що водойми спущені були довго.!!!
     
  8. Яковлев В.А.

    Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

    Взагалі каченята на цей час досить розвинуті. Але завжди є випадки загибелі кладки яєць від паводків, хижаків тощо...
     
  9. BOGDAN BAR

    BOGDAN BAR Мисливець

    ВСІХ ЗЕМЛЯКІВ ЗІ СВЯТОМ...ВЛУЧНИХ ПОСТРІЛІВ ТА ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ УСІМ..!!!!
     
  10. ZOER

    ZOER Новачок

    НУ, і як відкрилась ВІЙНИЦЯ? ЗІ СВЯТОМ. УРА,УРА,УРА.
     
  11. BOGDAN BAR

    BOGDAN BAR Мисливець

    ВІННИЦЯ ВІДКРИЛАСЯ ВДАЛО...ніхто з колективу без качки не залишився,качка літала досить активно. Свято Відкриття Полювання як завжди відзначилось гучно і у хорошій компанії..!!!
     
  12. Александр

    Александр Новачок

    Сегодня был в областнов УООРе сказали не раньше 17-го числа!
     
  13. Шарапов

    Шарапов Мисливець

    Вітаю з вдалим відкриттям! А коли відкриття по інших областях? Волинь - 17.08 о 16 год. Пошвидше б вже....
     
  14. nertomarus

    nertomarus Новачок

    Шановні друзі хто знає яка ситуація з полюванням на хутрових у нашій Вінницькій області? Як відомо з наказу полювання починається з 2 листопада, на зайця день полювання тільки неділя, а як бути в суботу?
     
  15. Одинокий Вовк

    Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

    На копитних відкривається з 02.11.2013 р., а на хутро 03.11.2013 р.
    В суботу та неділю дозволяється по ліцензії на копитних, а якщо зібралися на зайчика....лисика, то тільки в неділю. Таке життя...
    З пов.
     
  16. leo201029

    leo201029 ветеран форуму надійна команда

    Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області встановили наступні терміни полювання:

    З 16-ої години 03 серпня до 29 грудня 2013 року: на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, щилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), на гусок: сіру, білолобу велику, гуеменника.

    З 16-ї години 03 серпня до 24 листопада 2013 року включно:

    на перепілку.

    З 05 жовтня до 24 листопада 2013 року включно:

    на фазана.    Індивідуального полювання на копитних тварин:

    З 01 травня до 29 грудня 2013 року включно:

    на самця козулі;

    З 1 серпня 2013 року до 26 січня 2014 року включно:

    на самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування;

    З 01 вересня 2013 року до 31 грудня 2013 року включно:

    на самок оленя плямистого, козулі, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування;    Колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин – з 02 листопада до 29 грудня 2013 року.    З 02 листопада 2013 року до 19 січня 2014 року включно:

    на зайця-русака, лисицю, вовка;

    З 02 листопада 2013 року до 26 січня 2014 року включно:

    на куницю лісову;    ДНЯМИ ПОЛЮВАННЯ Є:

    на пернатих - субота, неділя, середа;

    на копитних, куницю лісову (при індивідуальному полюванні) – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя;

    на зайця-русака – неділя;

    Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць. Норми відстрілу лисиці не лімітовано.

    Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей – 1; качок – 5; лисок – 6; куликів – 10; голубів – 10; перепілок – 15; курочок водяних – 3; норця великого – 1; пастушків – 3;    Полювання проводити за відстрільними картками з зазначенням місця та дати проведення полювання, на пернату дичину – набоями, спорядженими шротом з №9 по №3, на хутрових звірів – з №2 по №00.    Полювання в лісових угіддях на зайця-русака ЗАБОРОНИТИ.

    Полювання на зайця-русака проводити тільки в польових мисливських угіддях.    Полювання на диких парнокопитних тварин, куницю лісову проводиться за ліцензіями згідно із затвердженими лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у мисливський сезон 2013/2014 років та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 02.04.2007 року № 129, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.04.2007 року за № 389/13656.    Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше двадцяти мисливців, включаючи нагоничів.    Добування вовка та лисиці дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

    Добування вовка та лисиці дозволити здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

    Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон здійснюється мисливцями з дозволу Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу Вінницької облдержадміністрації за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.
     
  17. nertomarus

    nertomarus Новачок

    Да...печально, що суботу на зайчика і лисика відмінили, я особисто переживу,але багато мисливців потягнуться на бракон"єрство в суботу. имхо
     
  18. fox

    fox Мисливець

    Лисиця - субота ? про це не вказано.
     
  19. Kapitan

    Kapitan Слідопит

    Да братуха. Опять уважаемый Мерц сделал для своих охоту колективную(в склади бригад под предводительством егеря) якобы на лису а эти бригады будут искать только исключительно кабана, ну или в худшем случае косулю. Благодать, в суботу в угодьях простых охотников нет бей, стреляй все что угодно, никто не увидит. Я так понимаю если никому значит никому. А то поделят опять охотников на белых и черных. Еще один интересный момент. У этих бригад по отстрелу лисы не будет ни одной гончей собаки, одни лайки. Вопрос, у нас что лайки стали работать по лисе лучше гончака? И зачем тогда держать гончую, только чтобы выйти с ней на охоту 9 раз в году? В состав бригад войдут ну максимум 40-45 человек, а куда деваться остальным 450 "действующим" охотникам? Очень много вопросов, но ответов нет. У нас в области Мерц сидит крепко в кресле как и наш президент.
     
  20. Baron

    Baron Новачок

    @Kapitan,
    Картина трішки не така, яку ти змалював.
    І в суботу в угіддях будуть прості мисливці, бо як уважно прочитати наказ, то можна побачити, що в суботу і неділю до 29 грудня дозволено полювання на пернату дичину.

    З.І. скан наказу явикладав в цій темі:
    http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?theme=9441
     
  21. Kapitan

    Kapitan Слідопит

    Картина как раз та.Вот скажи мне Baron, а какой дурак будет платить вам 50грн за разовую отстрелочную? Или вы нас уже полностью за лохов держите хотя так оно и выходит. Можно многое добавить но сейчас админ начнет горчичники роздавать.
     

Поділитися цією сторінкою