Газета ПіР.

лисиця2

Мисливець
Хтось получив газету ''Полювання та Риболовля за березень? може хтось знає чи вона ще друкується? ,а то не можливо зв'язатись з редакцією.
 

Віталій_ua

Мисливець
Хтось получив газету ''Полювання та Риболовля за березень? може хтось знає чи вона ще друкується? ,а то не можливо зв'язатись з редакцією.
Ніхто не отримав.вона друкується в Чернігові тож як то так.
 

LEART

Мисливець
Хтось получив газету ''Полювання та Риболовля за березень? може хтось знає чи вона ще друкується? ,а то не можливо зв'язатись з редакцією.
А сейчас вообще что то печатается ??... У нас даже ларьки с прессой не работали после начала войны. Сейчас мало помалу открываются...
Но свежей прессы пока нет...
 

mulyavchik

Снайпер
Ніхто не отримав.вона друкується в Чернігові тож як то так.
В мене та ж сама ситуація.Пробував дзвонити.Нуль.Я взагалі то думав що вони з Києва.Значить будемо чекати повного визволення і повного відновленння нашої неньки з руїн.Всім нам здоровя крепкого,єдності,Та мирного неба над головою.Слава Україні.
 

Віталій_ua

Мисливець
В мене та ж сама ситуація.Пробував дзвонити.Нуль.Я взагалі то думав що вони з Києва.Значить будемо чекати повного визволення і повного відновленння нашої неньки з руїн.Всім нам здоровя крепкого,єдності,Та мирного неба над головою.Слава Україні.
Вони то в києві.а друкарня Чернігів.
 

лисиця2

Мисливець
Хтось купляв на сайті березневий номер в електронному вигляді?
 

mulyavchik

Снайпер
А я зробив на рік.А ерайній номер отримав у січні.І тиша до сьогодні.
 

mulyavchik

Снайпер
І мені нарешті теж прийшла.Вчора мамка подзвонила каже що є твоя Охота.Треба ще тільки добратися додому і забрати її.
 

лисиця2

Мисливець
Мені ще нема,питав поштарів вони не знають, я вже не знаю куди звернутися???
 

mulyavchik

Снайпер
Мені ще нема,питав поштарів вони не знають, я вже не знаю куди звернутися???
Все буде добре,друже.Наберись трохи терпіння.Ситуація зараз бачиш яка,може десь запізнюється,а може поштарі плужать.Нажимай на них.В мирний час можна було б і скаргу накатати,але незараз.Може це і не по їхній вині.
 

лисиця2

Мисливець
А шо там хоть пишуть від редакції,будуть друкувати газету,які плани ?які статі? Хоть заголовки.
 
Зверху