Герои этой войны

север

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні для моєї родини прийшла тривожна звістка. В Донецькій області 8 листопада загинув мій зять Іван. Онук 8 років і онучка 6 залишилися без батька
Прийміть мої щирі співчуття...
З повагою
 

kef

Зброяр
Дякую всім за співчуття
Царство небесне воїну . Душі спокій.
Надто дорогою ціною нам надається бути вільними людьми нашої держави. Втрата .....- ця клята рашистська війна зруйнувала долі тисячам .Забрала у Вас та у нас багатьох рідніх.друзів.знайомих. . . Неможливо словами все це передати.
Прийміть щирі співчуття .
1651257199660.jpg
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Шанування загиблих Азовців...................................................................................
Вічна пам'ять усім загиблим воїнам.................................................................................

 

Mechanik

Снайпер
Новий рік вдома.
1672499955476.png

Україна звільнила з російського полону 140 українців.
Серед них — поранені, захисники Маріуполя, острова Зміїний, добровольці ТРо зі Славутича, бійці з Бахмутського напрямку.
- 82 бійці ЗСУ,
- 15 з ТРо,
- 22 з НГУ,
- 11 з ВМС
- 10 з ДПСУ.
132 чоловіки та 8 жінок. 22 офіцери та 118 сержантів.

1672500100786.png


1672500165265.png
 

Mechanik

Снайпер
Сьогодні 8 січня, звільнено 50 наших воїнів.
33 офіцери та 17 рядових і сержантів.
Це воїни, які потрапили в полон на Чорнобильскій АЕС, а також оборонці Маріуполя, хлопці з Донецького напрямку, з-під Бахмута, а також із Київщини, Чернігівщини, Херсонщини та інших регіонів, де тривали бої.

Вітаємо на рідній землі.
1673199115664.png





1673199150041.png


1673199210759.png
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Особисто в мене, просто нема коментарів... Хлопець-скеля...
19-річний Іван (позивний Ді-Джей) з Одеси, народився із вадою лівої руки, але це, не заважає йому бути на війні і нищить ворога однією правою рукою у буквально прямому сенсі!

 

Mechanik

Снайпер
Острівна країна Ніуе в Тихому океані випустила пам'ятну срібну монету, присвячену захисникам
Маріуполя.
«Воїн Азовсталі» номінальною вартістю 5 місцевих доларів.
За основу для дизайну монети взято картину художника ілюстратора Максима Паленка

Її реверс - воїн з шоломом.
Аверс монет: герб Ніуе та напис "Острів Ніуе".

Вага - 2 унції (близько 62,2 грам) Рік випуску - 2022
Срібло 999 проби. Вартість монети 280€.

P.S. Монети, до речі, всі продані вже.


1673355147178.png


1673355207008.png
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Житомирська майстриня вишила портрет захисника Маріуполя Михайла Діанова
«Я побачила фото Михайла Діанова в інтернеті й він мені одразу кинувся в очі, адже фотограф обрав дуже гарний ракурс.
Потім дізналася, що Михайло Діанов потрапив у полон. Я ще вишивала портрет, коли його вже звільнили, чому я була дуже рада», - зазначила Пащенко.
Пащенко планує зустрітися з Діановим, аби передати йому портрет.

Фото: Тетяна Пащенко

332913922_6797706356910948_3613454929426329966_n.jpg
 

Mechanik

Снайпер
Володимир Парасюк

27 лютого 2023р.

Знаєте, ні слова, ні фото не зможуть передати в яких реаліях наші хлопці і дівчата б’ються з ворогом!
Тут болото перемішало все: людську кров, людський біль, людський страх. Залишилось єдине бажання - бути вірним тому, що любиш!

Тут всі Герої. От просто кожен.
Неважливо хто ти, чи танкіст, чи спецпризначенець, чи піхотинець. Кожен з них просто віддає своє життя заради інших!

Багато хто пише і розказує про війну, але так хочеться, щоб кожен українець знав ціну нашого майбутнього.
От просто кожен! Щоб ніколи і ні в кого не виникало питань до тих, хто повернеться з цього пекла!

На фото мої побратими! І слів у мене не вистачить, щоб висловити свою повагу до них. Це не просто сміливі хлопці, які беруть і роблять свою роботу, кожен з них віддає себе цілком.

На завершення напишу історію, про яку навіть важко думати. Вчора підходить Лукас, до речі, він теж на цьому бмп сидить, бо будучи командиром, він завжди з тими, за кого взяв відповідальність!
Так от, він підходить і каже: «Там на позиції лежить тіло одного з наших солдат. Я не знаю з якого він батальйону чи бригади, але його треба забрати. Це буде мінімальне, що ми зможемо зробити для нього і його рідних, які його чекають!
А знаєш чому? Бо ми ще живі, а його вже нема!»
Нас неможливо перемогти. Вірте в Перемогу і в тих, хто вгризаючись в землю, йде до неї !


1677527092659.png


1677527352312.png
 

Mechanik

Снайпер
- розстріляли українського бійця, якого взяли в полон, після того, як він сказав - Слава Україні !
розстрілювали, українського безбройного військовополоненого, рашисти зі словами: "Да ты ж су*а. Сдохни, су*а".

Герою Слава! Вічна Слава!
Щирі співчуття рідним і близьким!
Нескорений ...

1678122352673.png



1678122379371.png
 

Вкладення

Останнє редагування:

kef

Зброяр
- розстріляли українського бійця, якого взяли в полон, після того, як він сказав - Слава Україні !
розстрілювали, українського безбройного військовополоненого, рашисти зі словами: "Да ты ж су*а. Сдохни, су*а".

Герою Слава! Вічна Слава!
Щирі співчуття рідним і близьким!
Нескорений ...

Переглянути вкладення 815137


Переглянути вкладення 815138
Царство небесне воїну ! Честь ! Слава !
1678123950622.jpg
1678123660701.jpg
 
Зверху