Гильзы б/у 12к!

Статус
Закрита.

Vovik lviv

Мисливець
Резерв за камрадом berkut01 снимаю, так как 2 сутки не выходит на связь!

Остаток примерно 1500 гильз! Цена прежняя!
 

NVitaliyI

Новачок
Ответьте мне пожалуйста по поводу 1000 штук красных ТАХО.Я Вам писал в личке и звонил 28 числа.
 

oleg_vol

Мисливець
Гільзи отримав. Мені, напевне, теж пакував посилку Ваш товариш-диверсант. Гільзи КРЕЧЕТ,ТАХО - стріляні більше 2-х раз (70%).Отримав не те чого чекав. Ви пишіть зразу, що гільзи трохи "БУ" тоді не прийдеться перед колегами оправдуватись. Вітаю Вас з наступаючими Святами! (товариша теж)
 

Vovik lviv

Мисливець
oleg_vol;125048 сказав(ла):
Гільзи отримав. Мені, напевне, теж пакував посилку Ваш товариш-диверсант. Гільзи КРЕЧЕТ,ТАХО - стріляні більше 2-х раз (70%).Отримав не те чого чекав. Ви пишіть зразу, що гільзи трохи "БУ" тоді не прийдеться перед колегами оправдуватись. Вітаю Вас з наступаючими Святами! (товариша теж)
Дякую! Вітаю Вас і всіх форумчан зі святом Пасхи!
Цього разу гільзи пакував і відправляв я! Я і не говорив, що гільзи нові! Всі гільзи б/у можливо і є процентів 10 стріляніх 2 рази, але аж ніяк не 70%))))))На рахунок гільз кречет , то вони і після першого вистрілу не важно виглядають, а на рахунок гільз ТАХО можливо попалось кілька штук стріляніх більше 1 разу, але аж ніяк не всі! Ви заплатили 50 грн за 500шт! Якщо Вам щось не підходить і ВИ не хочете червоніти перед своїми друзями , тоді купляйте гільзи нові в магазині по 0,80-1 грн за шт., або відправляйте гільзи назад , гроші за дорогу і гільзи я Вам поверну!!! Дякую!
 

oleg_vol

Мисливець
Доброго дня. Гільзи я купував для себе, так що червоніти мені ні перед ким не прийдеться.Ви писали "...Продам б/у гильзы 12 к. 1раз стреляны!..." Я оплатив ціну, яку Ви назвали і тут теж претензії безпідставні. За двадцять років полювання 1 раз стріляну гільзу від перезарядженої я відрізню. Мої зауваження сосувались опису товару. Пропозиція повернути гроші робить Вам честь,як продавцю. Повертати нічого не буду(гроші невеликі і заморочуватись не охота).
 

klerik777

Снайпер
Получил гильзы - лично я доволен.Да и считаю что лучше договориться по телефону чем заниматься писаниной и ждать пока вам отпишут...
 

Vovik lviv

Мисливець
Есть в наличии гильзы! В основном ТАХО, однострел!!!
Цена 10 коп/шт! Мин. заказ 500 шт!
 
Статус
Закрита.
Зверху