Голови первинних організацій (клубів) УТМР: з якого віку можна обирати на цю посаду

Тема у розділі 'обговорення', створена користувачем vicpanch, 18 кві 2017.

 1. vicpanch

  vicpanch Новачок

  Доброго дня! Є таке питання. На Житомирщині поширеним стало явище призначення хлопців 18 років сільськими головами УТМР. Тобто хлопчина ще ледь навчився тримати в руках рушницю, а його вже обирають сільським головою організації! Є підозра, що таким чином планується прибирання до рук тих земель, що належать місцевому Товариству. Тобто, відбувається процес відбирання ласих шматків земель та угідь під прикриттям підставних осіб. Це стосується Житомирщини. Прохання до форумчан відгукнутися, де ще твориться таке неподобство і порадити (особливо фахівцям), що з цим робити!
   
 2. Safari
 3. kolesnyk_2007

  kolesnyk_2007 ветеран форуму надійна команда

  Про які райони іде мова
   
 4. vicpanch

  vicpanch Новачок

  Поки що відомо про Попєльню.
   
 5. NORD_10

  NORD_10 ветеран форуму надійна команда

  що це за посада? якщо голова президії УТМР - то це мінімум районна посада і на неї обирають делегати на 7 років, якщо це голова "первинки" - обирають мисливці даного колективу. в чому суть, а то кіпіш є про що невідомо!
   
  Яремко А.А. та tyrist 1945 подобається це.
 6. vicpanch

  vicpanch Новачок

  Так, вибачаюсь за неточність. Це делегували з Житомира голову районної ради. Все вірно.
   
 7. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Шановний, уважно прочитайте Закон України "Про мисливське господарство та полювання" (хоча б ст. 22) и Статут УТМР.
  По-перше, той, кого Ви назвали "сільським головою УТМР" скоріш за все буде називатися "головою первинної організації (клубу) УТМР. По-друге, повноваження цього голови не такі, як Ви йому "надали": він нічого прибрати не може ніяким чином. По-третє, ні про яку землю у данному випадку може апріорі йти не може, так як УТМР, як, між іншим, і інші користувачі мисливських угідь, отримують у користування не землю, а ефемерну субстанцію - "мисливські угіддя". І вони цими цими угіддями можуть покористуватися певний час (визначений обласною радою), після чого мисливські угіддя можуть надати у користування іншому користувачу.
  Так що той молодик також далекий від тих "ласих шматочків землі", як і ми з Вами...
  А то, що обирають молодих - то питання до тих, хто обирає. Або сильно поважають, або старим ліньки працювати на колектив... :(
  ПіСі. І чому відразу "неподобство"?
   
  Яремко А.А. та veriovo4ka89@ подобається це.
 8. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Може й "вірно", але знову незрозуміло! Що таке "делегували"? Голів рад райорганізацій обирають на конференціях делегати від первинних організацій, "делегувати" його не можна.
  ПіСі. Знову ж, голова президії ради райорганізації УТМР до землі теж має приблизно таке ж відношення, що й голова первинної організації (клубу).
   
  Останнє редагування: 18 кві 2017
  tyrist 1945 подобається це.
 9. vicpanch

  vicpanch Новачок

  Дякую за розлогу відповідь! Я детальніше уточню у моєму випадку.
   
 10. Яремко А.А.

  Яремко А.А. Модератор Команда форуму

  От і наша українська натура, наробити кіпішу, накричати ЗРАДА..... А потім
  "Мы им этого не простим! Мы им это запомним" И. Ильф и Е.Петров (Золотой теленок)
   
  север подобається це.
 11. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Обов'язково та безумовно!
  І Вам дякую за вміння слухати!
   
 12. vicpanch

  vicpanch Новачок

  "От і наша українська натура, наробити кіпішу, накричати ЗРАДА..... А потім"
  Я не робив кіпішу. І не кричав "зрада". Просто просив вияснити ситуацію. Вам ліш би поговоріть. Не судіть по собі. Відповіли на запитання, на тому й дякую.
   
 13. vicpanch

  vicpanch Новачок

  Ще маю 2 питання:
  1) Чи має право у 18 років людина зайняти посаду голови районної організації УТМР, якщо право на носіння зброї з 21 року?
  2) Хто призначає виконуючим обов'язки?
   
 14. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  У Статуті УТМР сказано, що обирати та бути обраним має право член УТМР. Член УТМР може й не бути мисливцем, а бути рибалкою. А може бути членом, але не полювати з рушницею. То така справа... Тому він не обов'язково повинен бути "людиною з рушницею" ;)
  А призначає виконоючого обов'язки (думаю, Ви мали на увазі голови ради обласної (районної) організації) за Статутом:
  "4.9. Виключені з членів УТМР особи не можуть обіймати керівні посади, в тому числі голови первинної організації (клубу) УТМР, президії ради районної, міжрайонної, міськрайонної, регіональної, міської, обласної, Кримської республіканської організації УТМР, а також бути в складі виборних органів УТМР, делегатами з’їзду або конференції. Президія вищестоящої ради УТМР має право призначати тимчасово виконуючого обов’язки голови нижчестоящої за адміністративно-територіальним принципом ради УТМР (в зв’язку зі смертю обраного голови, або неспроможністю останнього виконувати свої обов’язки за станом здоров’я, або інших поважних причин), який буде відповідати за підготовку та проведення позачергової конференції щодо виборів нового голови. У випадку, якщо організація є юридичною особою, то тимчасово виконуючий обов’язки голови, на термін роботи на цій посаді, має право підпису фінансових документів, відповідає за фінансово-господарську діяльність організації і звітність. У виключних випадках, коли це обумовлено інтересами Товариства, призначення виконуючого обов’язки голови президії ради Кримської республіканської, обласної, міської, регіональної, районної, міжрайонної, міськрайонної організації УТМР здійснює президія Всеукраїнської ради УТМР".
  Ще таке визначено пунктами 6.9 і 6.11.2.4 Статуту УТМР.
   
 15. vicpanch

  vicpanch Новачок

  Дякую за вичерпну відповідь!
   
 16. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Назву теми змінив на таку, що більше відповідає істині
   
 17. vicpanch

  vicpanch Новачок

  Вам видніш
   
 18. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  А Ви вважаєте, що назва теми відповідала дійсності? Взагалі якась біліберда була написана, та ще намагалися наділити голів первинок функціями, які їм непритаманні.
   
 19. Admin

  Admin Administrator Команда форуму

  Зато какой трэш был в старом названии и неожиданный экшн в конце темы!:)
   

Поділитися цією сторінкою