Двуствольное ружье Winchester

GONEFISHING

Новачок
паспорт-то у меня есть!а 1500- у вас уже нет,кому из нас лучше-это ещё большой вопрос!!!поздравлю вас с приобретением и тоже упаду со смеху
Какой же вы завистливый и жадный, не нужно таким быть, ну не продали вам за вашу кровную 1000, так поберегите себе нервы и желчь.
 

Хориган

Новачок
Я не пойму, чем вас смущает сумма в 1500? Вы гадите в каждой теме, а по факту одна только болтовня... какой смысл?
Якщо minor ще не впав,хай відповість на питання.Ключове слово в цьому питанні"гадите".Якщо вже впав,то підніматись не потрібно,принаймні неділю,щоб я спокійно рушницю придбав)
 

Russ

Мисливець
паспорт-то у меня есть!а 1500- у вас уже нет,кому из нас лучше-это ещё большой вопрос!!!поздравлю вас с приобретением и тоже упаду со смеху
Таки не послухали моєї поради і купили дружинні чугунну сковорідку, щей судячи зі всього дуже важку( Ось і не витримала голівонька з непривички( Тримайтесь, вилікують.
А учасників торгу вітаю з вдалим продажем і ще з вдалішою покупкою. Хай служить!
 

minor

Новачок
товарищ Хориган! вы меня неправильно поняли,я только радуюсь за вас,ещё немного и весь космос ваш(охотничий!) , а я не упаду ,как вы, никогда.
 

Хориган

Новачок
Таки не послухали моєї поради і купили дружинні чугунну сковорідку, щей судячи зі всього дуже важку( Ось і не витримала голівонька з непривички( Тримайтесь, вилікують.
А учасників торгу вітаю з вдалим продажем і ще з вдалішою покупкою. Хай служить!
Тяжка скаворідка,невдале падіння, і маємо те що маємо)
 

Olexandr

Мисливець
Таки не послухали моєї поради і купили дружинні чугунну сковорідку, щей судячи зі всього дуже важку( Ось і не витримала голівонька з непривички( Тримайтесь, вилікують.
А учасників торгу вітаю з вдалим продажем і ще з вдалішою покупкою. Хай служить!
Так не поспішайте рушницю ще не забрали)))), а то я вже переживаю щоб ненароком здєлку ніхто не зглазив, не буду показувати пальцем)))))
 

minor

Новачок
Ок.,подождём сделку.Вскрытие покажет,кто прав.а всем удачной охоты за зайцами...(охотнички-подельнички,сковороднички):eek:
 

Varjag229

Слідопит
Olexandr!
Прикройте тему до окончания сделки, чтобы не брать грех на душу (еще кого жаба задавит).
 

Хориган

Новачок
Підведем підсумок.Враховуючи,що вельмишановний minor в 90% тем просто "гадит",а в своїх оголошеннях скуповує запчастини від ИЖ і ТОЗ,він хоче скласти зброю самотужки(так дешевше).Тому я вважаю,що лікарі скоїли службовий злочин видавши довідку на отримання дозволу(якщо він є).Тому виникає слідуюче запитання:ДОВІДКА Є?
 
Добрий день.Я"резервист".Отримаю дозвіл , через декілька днів,приїду за рушницею.Якщо вона відповідає опису,тільки природні катаклізми(землетрус,цунамі,метеорити) можуть перешкодити купівлі.За паспорт не питаю)))
Оскільки уважно слідкував за чудовим Вінчестером, а катаклізмів з того часу не трапилось, чи можна привітати Вас, назло недоброзичливцям?)) З повагою.
 
Зверху