Дерево, приклады.

ujint

Новачок
Хорошие работы, этим летом NIKO делал дерево на мой иж-27 (пост 276 с фото на 14 стр. этой темы), ружье не хочется выпускать из рук, и мушка там где надо.
 

oleh22

Мисливець
Підкжіть будь ласка в мене іж 27 12кал. і іж27 16кал. коли скидую 12кал лягає погано і бачу планку майже повністю а 16кал. лягає прикрасно,довжина прикладу одинакова. Якщо приставляю один до одного одинакові,як це можна виправити але щоб не міняти приклад.Чи без заміни прикладу нічого невийде
 

NIKO

Новачок
Скорее всего у вших ружей разный погиб.Положите длинную линейку на прицельную планку и замеряйте гребень спереди и сзади .
 

oleh22

Мисливець
Поміряв так як ви описали,результат получився такй іж27 16кал.перід 41м. зад 68м. іж27 12кал.перід 38м. зад 55м. Дуже вдячний за відгук
 

NIKO

Новачок
Вот видите.А Вы говорили,что одинаковые.Снимите тыльник.Сошлифуйте на наждаке сколько максимально возможно.Затем поставте его на место.Возьмите остро заточеный рубанок и сострогайте гребень в пятке по тыльнику а спереди где 38 опустите на40 и больше.Сложите ружье.Закройте глаза,вскиньте ружье, затем откройте глаза.Если глаз лежит на планке в вертикальной и горизонтальной плоскости_-все о"кей.
 

Юра 28

Мисливець
Ось мій ИЖ 27 обновлений (давніше) старим прикладом взагалі не міг прицілитись,на новому лягає як рідний Ось фото.Майстер Івано-Франківська обл. Коломия
 

Вкладення

Юра 28

Мисливець
100 процентів вистота 1,90 і шия також нівроку.Зразу відчувається що ви майстер своєї справи,успіхів Вам у вашій праці.
ПС.Доречі коли я приїхав до майстра він каже ану повскидуй рушницю і зразу дав висновок шо і як.Я тільки показав з журналу який хочу дизайн.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Скажіть мастєра великого діла, хто візьметься за таку і скільки буде коштувати, в мене є 2 штучніка.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Vik36;218374 сказав(ла):
Вот мой тоз-34 мастер делал.
Не в обиду будет вам сказано,но неподходит на ТОЗ-34 как и на ИЖ-27 ложе с "кабаньнй спинкой" и баварской щекой,хоть убейте,но это совсем не то для этого оружия!!ИМХО.
 
Зверху