Допомога з натаскою Лайки

Фридрих Освальд

Мисливець
доброго усім здоров‘я!
Хлопці підкажіть будьласка по Тернопільській обл, до кого звернутися по натасці Лайки
Є собака, яку людина хоче дати в підготовку до полювання , бо сам немає змоги займатись, і так як собачка перша не хоче допустити помилок!
Буду вдячний за допомогу!
 

ura83

Слідопит
Все залежить для якого саме полювання думаєте використовувати собаку.
У м. Теребовля є вольєр., де натаскують по кабану - борсуку. Запитайте номер телефону туди., можливо чимось поможуть.
Також не знаю як зараз, але колись там було багато лайок.

Романішин Роман Миколайович (098) 488 89 64 Тернопільський обласний осередок ФМСУ
зв'яжіться з ним, можливо чимось порадить і заодно дасть координати і номера телефонів у м. Теребовля.

П.С.
Але саме краще це натаскувати собаку самому (потрібно таки знайти - час і можливості), якщо собака перша то звичайно дотримуватись порад досвідчених Лайчатників., але повторюсь тільки самому - тоді власник стає набагато ближчий як до самої собаки так і розуміє саму суть полювання з собакою, знає як пристосуватись під неї і так далі., тобто натаскуються обидва як власник так і сама собака.
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Дякую!
Я вас розумію, бо своїх і лайок і ягдів і драта з курцом, я ставив сам!!!
Просто людина хворіє полюванням , взяла собачку, а так склались обставини , що ну ніяк не знайти час!
Тож звернулась за допомогою!
Я підтримую вашу думку на всі 100 відсотків
 

ura83

Слідопит
Дякую!
Я вас розумію, бо своїх і лайок і ягдів і драта з курцом, я ставив сам!!!
Просто людина хворіє полюванням , взяла собачку, а так склались обставини , що ну ніяк не знайти час!
Тож звернулась за допомогою!
Я підтримую вашу думку на всі 100 відсотків

Попробуйте Теребовлю, можливо як раз...

У свій час був декілька раз там, розмовляв з людьми які там працюють - дуже сподобалось, там колись було багато вольєрів з собаками - значить хтось ними займається, можливо і вашого друга собаку візьмуть на виховання.

П.С.
Також чув, але точно не можу сказати, що десь чи то у Скалаті чи Гримайлові - десь у цьому районні є чоловік що щось схожим займається.
 

Вячеслав_Л.

Новачок
доброго усім здоров‘я!
Хлопці підкажіть будьласка по Тернопільській обл, до кого звернутися по натасці Лайки
Є собака, яку людина хоче дати в підготовку до полювання , бо сам немає змоги займатись, і так як собачка перша не хоче допустити помилок!
Буду вдячний за допомогу!
Совет. Свою собаку не доверяй никому, если сам не можешь воспитывать, лучше отдай насовсем.
 
Лайку не натаскивают ,с "пелёнок" нужно только " нахаживать", и только самому иначе она будет Вас плохо "чувствовать",а Вы её. Вы и лайка должны быть одним организмом заточенным на охоту,на результат. Помню недоумение своей "Роны" на испытаниях по кабану под Павлоградом ,когда я и судьи не стали стрелять осаженного и развернутого боком к нам кабана,столько укора было в её виде .
 
Зверху