Допоможіть визначити рік випуску Зімсона...

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Усім доброго!
Друзі, я не дуже розуміюся на старовинних рушницях переломного типу, то прошу допомоги у визначенні ріку випуску рушниці що на фото. Фото цієї рушниці, мені прислав один знайомий, тому прошу у вельмишановного суспільства допомоги у визначенні! Дякую!

33tQzRaU9Ek.jpg
Bb_6VHXtB9g.jpg
Hh1mSn9J150.jpg
IS4wvjoZGd8.jpg
kqDLavW8YV8.jpg
z_jjMUnpXhg.jpg
 

mulyavchik

Снайпер
фото подушки стволів в повному обсязі крупним планом.Бо по цим фото то гадання на кавовій гущі.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
фото подушки стволів в повному обсязі крупним планом.Бо по цим фото то гадання на кавовій гущі.
Ну от, я вам виклав додаткові фото... І що? Вам це якось допомогло визначити рік випуску цієї рушниці?
 

kef

Зброяр
Ну от, я вам виклав додаткові фото... І що? Вам це якось допомогло визначити рік випуску цієї рушниці?
Що написано на планці стволу. Бо дуже неякісні світлини та ще і з блиском.
На подушках стволу року може і не бути. А от назва (фірми.майстра) може дати результат. У мене було декілька "німців" без року випуску. Навіть як інколи тут пишуть "майстрові". Так роки їх виготовлення є приблизними.
Так і в цій рушниці. Клеймо такої форми орла з короною ставили приблизно до 1939 року. З цього року якщо не помиляюсь орел став (фаш.) до 1945 року. А деякі рушниці складали із такими клеймами стволів та колодок після другої світової війни. Маю на увазі зразки старого закону про клеймування та зміни з 1939 року. Що ставилися на основні "деталі".
 

Вкладення

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Що написано на планці стволу...
Друже, на планці написано наступне:
Simson & Co. Suhl
Waffen Fabriken
Снимок..PNG

...Бо дуже неякісні світлини та ще і з блиском...
Краще ніж є, фото не виходить...
На подушках стволу року може і не бути. А от назва (фірми.майстра) може дати результат...
Все що було з маркування, все сфотографували! Більше ніде і ніяких написів, клеймувань і цифр не має!
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Друже, на планці написано наступне:
Simson & Co. Suhl
Waffen Fabriken
Переглянути вкладення 710959


Краще ніж є, фото не виходить...

Все що було з маркування, все сфотографували! Більше ніде і ніяких написів, клеймувань і цифр не має!
Така назва напевно почалася примінятись після 1936 року. Коли "націоналізували" фабрику у попередніх власників - Зімсонів. От Вам і відповідь. А точніше не скажу. Так як незнаю . ;)
 

Вкладення

Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зімсон 73,рік випуску 1927!!Якраз в цей рік ця модель і вийшла з складальних майстерень Waffen Fabriken !!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Така назва напевно почалася примінятись після 1936 року. Коли "націоналізували" фабрику у попередніх власників - Зімсонів. От Вам і відповідь.
Якраз ця назва і була до націоналізації!!
 
Зверху