Допоможіть обрати породу

мр 153 12 76

Мисливець
Главное не забывайте!!!гончак это зверовая собака нужны твердая рука и хоть мало мальский опыт дрессировки и натаски ,если такового нет спрашивайте и интересуйтесь как можно больше не стесняйтесь задавать вопросы по натаске и дрессировке.Дабы не испортить собаку,Ну (если решили таки брать гончака) побольше терпения и выдержки и все у Вас получиться главное все делать поступательно и не форсировать события.Удачи
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
krushel;243933 сказав(ла):
на даний момент зупинився на естонському і карпатському гончакуquote]
Це різні гончаки. Перший - в'язкий "кологон"(вузькоспеціалізований собака на зайця і лисицю,), другий - звіровий гончак(універсальний собака на копитних, хутрових і птицю)
Герінг зі списом і звіровими гончаками.(зрозуміло що не на зайця:))


 

кей

Мисливець
Вибрали І Слава Богу! Головне,щоб Ви розуміли ,що берете друга,члена сімї на багато років.У кожній породі є свох плюси і мінуси,але те маленьке створіння надавго стає СВОЇМ.
 

krushel

Мисливець
BOGUN;244080 сказав(ла):
Це різні гончаки. Перший - в'язкий "кологон"(вузькоспеціалізований собака на зайця і лисицю,), другий - звіровий гончак(універсальний собака на копитних, хутрових і птицю)
естонець підкуповує виглядом і вязкістю, а карпатець універсальністю і тим, що сам маю корені з Карпат))
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
В'язкість виключає естонця з полювання на копитних.
 

VADAS67

Слідопит
Естонець кабана небуде гонити.Хіба мішаний із другою породою.Читайте історію виведення естонця.
 

Масянька

Новачок
внимательно прочитал все сообщения в данной теме и пришел к такому выводу, что автор темы изначально выбрал для себя породу, которую посоветовал ему "уважаемый на форуме" БОГУН. Что же касается породы, то по моему мнению УКГ может хорошо работать и применяться только при наличии очень большого количества кабана в угодьях и при условии нахождения кабана в лесу. Но лично я выезжав на охоты по кабану и видя в каком месте они практически всегда находятся(очень густой камыш, лозняк переплетенный хмелем, болото) никогда бы не взял себе УКГ, как по самому виду ее( как по мне двор терьер и не более) так и по рабочим качествам. Свой выбор бы сделал в сторону лаек( по истине универсальная собака) , поддерживаю в данной теме "Северный" по поводу качества лаек в работе по кабану и универсальности данной породы. С ув. Масянька
 

собаколюб

Слідопит
Відносно карпатців у вас дуже помилкове враження... Аби судити роботу карпатців її потрібно спочатку побачити,а відносно зовнішнього вигляду - кожному своє.
 

krushel

Мисливець
Масянька;244322 сказав(ла):
внимательно прочитал все сообщения в данной теме и пришел к такому выводу, что автор темы изначально выбрал для себя породу, которую посоветовал ему "уважаемый на форуме" БОГУН.
коли відкривав тему, то дивився в сторону естонця і дратхаара, коли мені порадили УКГ почав читати і про неї, і згодом методом відсіву зрозумів що мені вона імпонує.


Масянька;244322 сказав(ла):
Свой выбор бы сделал в сторону лаек( по истине универсальная собака) , поддерживаю в данной теме "Северный" по поводу качества лаек в работе по кабану и универсальности данной породы.
лайки мені просто не подобаються
 

Масянька

Новачок
собаколюб;244332 сказав(ла):
Масянька, навіщо ви дразните Богуна,а потім ображаєтесь на його слова???!!!
ну во-первых никого я дразнить не собирался, а просто высказал свое мнения, которое у каждого человека свое. Увы мое мнение не сходно с мнением Богуна, нравиться Вам это или нет, хотя судя по теме мнений сходных с ним большое количество. А во-вторых укажите мне хоть один мой пост где я обижался на Богуна, а потом задавайте мне вопросы. Еще по поводу Вашего высказывания

собаколюб;244330 сказав(ла):
Відносно карпатців у вас дуже помилкове враження... Аби судити роботу карпатців її потрібно спочатку побачити,а відносно зовнішнього вигляду - кожному своє.
я же смотрел видео работы УКГ выложеные в этой теме, ничего необычного , не увидел. У меня в колективе у охотника русская гончая аналогично работает по кабану. Я не увидел, что бы УКГ держала кабана, давала возможность подойти к нему, сделать выстрел. С ув. Масянька
 

мр 153 12 76

Мисливець
Класно вы пишете,Собаколюб,я что то не могу понять Богун это кто? что значить дразните?что значить не обижайтесь на его слова? Получается он вне правил форума или ему льготы предоставлены? То есть ему можно свою линию гнуть любыми способами ,а остальным нельзя???? Это форум,прежде всего,он для того и создан дабы общаться на подобные темы,но ни кто не позволяет переходить рамки. С ув.
 

Масянька

Новачок
BOGUN;238777 сказав(ла):
ATOS писал:
Блин, меня так заинтересовали эти супер собаки УГГ, сижу уже целый час в нете в надежде найти видео испытаний УГГ по кабану на диплом первой степени. Может у кого есть скиньте ссылочку.

Ось тобі відео з реальних полювань:
https://www.youtube.com/watch?v=49I13csHgb0
https://www.youtube.com/watch?v=V2pHJjS3CLw
https://www.youtube.com/watch?v=qGRQrlxQxyU
https://www.youtube.com/watch?v=7n_N8h1vOyk

Проблема дипломів полягає у малій кількості українських гончаків з документами і взагалі популяції. Також не сприяє те, що організаторами таких випробувань, як правило, в Україні лайчатники. Ці "експерти" мають малий досвід справжнього полювання на кабана, або взагалі його не мають, і спотворюють результати таких конкурсів та випробувань. Та все ще попереду. Мисливство в Україні буде розвиватися на Європейських взірцях, з'являться в угіддях кабани, а в мисливській кінології люди, які з огляду на досвід, розумітимуть який потрібен собака для полювання на цього звіра.
еще раз посмотрел выложенные видео и еще раз убедился в том, что УКГ это плохо работающая собака по кабану. у кого есть желание введите в ютубе : охота на кабана в Ракитном Харьковской области и посмотрите как 1 лайка держит кабана на протяжении 20 минут.
 

собаколюб

Слідопит
Дана тема не про карпатців...
Але у відповідь останнім постам - в неті немає і сотоі частини реалньоі роботи карпатців (більшість не бажає виставляти на показ роботу своїх чорних) тайм основна кількість власників не сидить в інтернеті.
+ не мені вам казати, що не завжди можна зробити гарне відео, таке щоб реально показати роботу собаки.
Щоб робити висновки по роботі Породи,то необхідно побачити ту роботу в реалі і не одного представника.
 

Бойцуха

Мисливець
Масянька УКГ вже йдуть на рівні з лайками по роботі а в деяких моментах навіть кращі тому через кілька років зовсім обженуть .Відвідав не одні випробування та змагання по вольєрному кабану і багато лайчатників задумались чи не придбати їм УКГ а деякі вже придбали .На мій погляд хто хоче походити по лісі постріляти білок та куниць кращої породи ніж лайка не має.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Масянька;244395 сказав(ла):
я же смотрел видео работы УКГ выложеные в этой теме, ничего необычного , не увидел. У меня в колективе у охотника русская гончая аналогично работает по кабану. Я не увидел, что бы УКГ держала кабана, давала возможность подойти к нему, сделать выстрел. С ув. Масянька


Масянька;244464 сказав(ла):
ще раз посмотрел выложенные видео и еще раз убедился в том, что УКГ это плохо работающая собака по кабану. у кого есть желание введите в ютубе : охота на кабана в Ракитном Харьковской области и посмотрите как 1 лайка держит кабана на протяжении 20 минут.
Ваші слова говорять про те, що ви не маєте можливості, знань та досвіду легального полювання на кабана.
Полювання на кабана відбувається загонами. Мисливці не бігають бригадою за собаками, в надії, що вони затримають порося. Гонять місця ймовірного перебування кабанів на денному відпочинку. Нагоничі і собаки мають за завдання вигнати звіра на номер. Мисливець на номері повинен вчасно почути наближення звіра з собаками(гон з голосом) і приготувавшись зробити влучний постріл.
Злобний РГ, притравлений по кабану, знайде звіра і пожене його з голосом на мисливця, але якщо кабан не буде добутий, то собаку вже до вечора ніхто не побачить. Жоден свідомий мисливець цього не буде робити. РГ тільки і виключно на зайця і лисицю.
Не розумію навіщо ви так нахально пхаєте молодому мисливцю лайки. Він вам ясно написав, що лайки йому не подобаються і що хоче полювати, між іншими, на зайця, що автоматично їх виключає з поля зацікавлень... Та ні, треба ж пропихати цих північних песиків незважаючи ні на що.. це мабуть засрані мізки на підсвідомому рівні...Україна не кацапска тайга...ніхто не буде літати за білками між соснами...
По відео важко судити про роботу українських гончаків. Зафільмувати можна небагато. Зазвичай це вже кінцевий етап роботи - добутий звір. Головне залишається поза кадром. Як показати, що собака знайшов, підняв і погнав з голосом кабани на стрільця? Бігти разом з ним? Це основне в полюванні на кабана загоном, а цього на відео немає...
Безпосереднє, сміливе атакування кабана собаками багато нам про цих собак не скаже. Тільки те, що вони сміливі. Любі бійцівські породи покажуть практично недосяжний результат для мисливських собак.
Чому ж ми не полюємо з аргентинськими догами на кабанів? Тому що наше полювання не на тому полягає. Нам не треба, щоб собаки затримали і перемогли кабана, нам треба, щоб вони його знайшли та з голосом вигнали на мисливця. З цим завданнями чудово справляється український гірський гончак. Важко це показати на відео, але той хто реально полює на кабанів не може цих переваг не розуміти.
 

krushel

Мисливець
BOGUN;244545 сказав(ла):
Тому що наше полювання не на тому полягає. Нам не треба, щоб собаки затримали і перемогли кабана, нам треба, щоб вони його знайшли та з голосом вигнали на мисливця. З цим завданнями чудово справляється український гірський гончак. Важко це показати на відео, але той хто реально полює на кабанів не може цих переваг не розуміти.
до речі, як з ними полювати на кіз, і як вони піднімають зайця?
цього чезону кілька разів зїїздив на зайця і зрозумів, що пернаті то для мене хіба на відкриття, а от походити по полі, в сосниці це суцільне задоволення.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
krushel

По зайцях тобі краще напише Бойцуха. На кози полюють з бригадою і ліцензією. Треба їх "замкнути" в загоні. Загоничі з гончаками піднімають козулі і женуть їх на номери. Тоді мисливці будуть мати шанс зробити влучний постріл.
 

sashad82

Новачок
Господа, все перечисленные породы очень достойны, но заметьте что нет идеальной породы собак, есть оптимальные из которых вы уважаемый krushel пытаетесь выбрать. Мой совет прост: возьмите себе щенка той породы к которой лежит душа. Вложите в него свои старания, сердце и душу и потом для вас это будет лучшая собака в мире.
Я так вложил в лайку и очень ею доволен, кто то в курца и для него нет другой лучше породы. Мое почтение....
 
Зверху