Допоможіть у визначенні моделі рушниці..(Раціональ).

Статус
Закрита.

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Усім доброго здоров"я друзі!
Є в мене до вас таке питання...Один чоловік,показав рушницю і спитав назву.Але щось я не можу сам визначити,що це за переламна старовина.Якщо можно,прокоментуйте і будь ласка допоможіть з визначенням. Усі літери та цифри що є на рушниці,показані на фото.
Дякую усім і З повагою до всіх!
IMG_20210215_191626.jpg
IMG_20210215_191654.jpg
IMG_20210215_191918.jpg
IMG-5d5a464b7a95c3dd010c0ec5e53e7e7d-V.jpg
IMG-65e73b9df32db4a910e1bb0b154b18e0-V.jpg
IMG-82afbcbf0c77838e7162f73bfedfafae-V.jpg
 

kef

Зброяр
Друже,а де мають бути на стволах?
На планці.або на трубках стволу /патронників/ .з верху або по боках .
А так то рушниця має назву "Раціональ"
Випускалась іжевським заводом в 20 х.роках. клон " піпера".
 
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
На планці.або на трубках стволу /патронників/ .з верху або по боках .
Друже,ото на самому першому фото,сфотографовано нижню частину стволів і все,що було там вибито...Попитаю його,може ще щось по фотографує...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Интересное ружье, т.н. "переходное" ( полубескурковое) от ружей с наружными курками к внутренним.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Интересное ружье, т.н. "переходное" от ружей с наружными курками к внутренним.
Друже Север,если можно по подробнее,то буду очень вам благодарен,бо сам баран-бараном и ничего не могу найти ни в Гугле,ни в Википедии...
 

север

ветеран форуму
надійна команда

tyrist 1945

Тигр
Колодка бельгійська, гравіювання як цвяхом.. стволи кацапські. Випливає висновок що це є зібранівка ( можливо і довоєнних років).
 

kef

Зброяр
Колодка бельгійська, гравіювання як цвяхом.. стволи кацапські. Випливає висновок що це є зібранівка ( можливо і довоєнних років).
Тобто зібрано в заводських умовах до жовтневого перевороту більшовиків ? Чи вже в часи ."непу" ?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Колодка бельгійська, гравіювання як цвяхом.. стволи кацапські. Випливає висновок що це є зібранівка ( можливо і довоєнних років).
Тобто зібрано в заводських умовах до жовтневого перевороту більшовиків ? Чи вже в часи ."непу" ?
Це мисливська рушниця іжевського виробництва системи Піпера - "Fusil Rationnel".Основою її є рушниця “Le Rationnel” з спусковим механізмом і скритими курками з зовнішнім ричагом її взведення бельгійського зброяра Піпера!!Рік випуску 1923!Після революції вона випускалась на іжевському заводі як модель "Раціональ"!Точна назва системи рушниці -
«горизонталки с верхнім ричагом запирання і боковим ричагом взведення з автономним взведенням ударних механизмів в колодці».
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Колодка бельгійська, гравіювання як цвяхом.. стволи кацапські. Випливає висновок що це є зібранівка ( можливо і довоєнних років).
Ну ти вже і поназивав!!Не з добрих ти людей ігор.А рушничка прекрасна.Таку продавали років 8 тому на Уахантері!!Пішла крутіше ніж любий антикварний бельг.
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Ну ти вже і поназивав!!Не з добрих ти людей ігор.А рушничка прекрасна.Таку продавали років 8 тому на Уахантері!!Пішла крутіше ніж любий антикварний бельг.
Я маю таку. Але в оригіналі.
 

kef

Зброяр
Це мисливська рушниця іжевського виробництва системи Піпера - "Fusil Rationnel".Основою її є рушниця “Le Rationnel” з спусковим механізмом і скритими курками з зовнішнім ричагом її взведення бельгійського зброяра Піпера!!
Після революції вона випускалась на іжевському заводі як модель "Раціональ"!Точна назва системи рушниці -
«горизонталки с верхнім ричагом запирання і боковим ричагом взведення з автономним взведенням ударних механизмів в колодці».
Мене цікавили написи на ствольній парі . Але їх там напевно з привязкою до "особи" яка породила цю рушнницю немає. А колодка могла бути вже "розмальована" і пізніше . Так би мовити під замовлення нового власника.
Стволи напевно ще "царського періоду" із тих запасів. Там є напис /клеймо/на трубках з верху в районі патронників .
Вся ціна від нього буде і стану .
 
Останнє редагування модератором:
Статус
Закрита.
Зверху