Дробь бийская 1990год.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Очевидці кажуть, що коли гасили 4 енергоблок, то дріб скидали а розвалений реактор тонами! Прямо в ось таких мішках. Може після такого десь і тримали такі запаси, як мовиться, на чорний день?
Очевидці кажуть, що ніхто із сучасних дроболіїв не контролює дозиметром сировину, з якою працює. Та я особисто не вірю! Ну не можуть вони з нами так жорстоко і безвідповідально! Хоча дозиметр придбав...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Да, а по поводу такой продукции, как рыболовный "свинец" даже думать страшно...
 

Morgan

Новачок
На всіх АС України, при будівництві, шріт різного діаметру додавали в бетонні переариття, саме свинець зупиняє радіацію. А для того щоб менше крали, то шріт постачався не сіяний - різного діаметру. І тоді як в магазинах УТМР шріт був в дефіциті , то у співртбітників АС можна було розжитись завжди на кілька кг))
 
  • Like
Reactions: kef

иж 18

Слідопит
На всіх АС України, при будівництві, шріт різного діаметру додавали в бетонні переариття, саме свинець зупиняє радіацію. А для того щоб менше крали, то шріт постачався не сіяний - різного діаметру. І тоді як в магазинах УТМР шріт був в дефіциті , то у співртбітників АС можна було розжитись завжди на кілька кг))
Свинец как-то по особенному не останавливает радиацию он точно как и другие материалы противодействует, просто у свинца большая плотность вот и всё, грубо говоря лист свинца в 1 см, будет точно так защищать как 10 или 20 см бетона это если грубо брать.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
В мене запитання ! А в чому цінність такого дробу ?
Невже вона краща від сучасної ?
І який контроль якості в 90х ?
Про якій гост може бути мова !!!!!
 

иж 18

Слідопит
В мене запитання ! А в чому цінність такого дробу ?
Невже вона краща від сучасної ?
І який контроль якості в 90х ?
Про якій гост може бути мова !!!!!
У дроби есть несколько параметров, твёрдость, правильная шарообразная форма ну можно добавить ещё соответствие диаметра по номеру дроби, наши дроболеи делают достойную дробь, которая хорошо показывает себя на охоте, не вижу особого смысла переплачивать.
 

pasa bobkin

Мисливець
Дріб отримав, якість просто супер. Тверда, ідеально кругла. Продавець людина, приємна та відповідальна.
 
Зверху