Дробь 7% сурьмы

Статус
Закрита.

Гобой

Снайпер
Виставляю фото двох дробин під номером 5 з права дріб Влада , з ліва дріб Дробовик , як на мій погляд сплюснулись вони одинаково , не переважаючи одна над іншою по твердості .
Короче нормально, по такой цене можно брать.
 

ANUNNAKI

Мисливець
Виставляю фото двох дробин під номером 5 з права дріб Влада , з ліва дріб Дробовик , як на мій погляд сплюснулись вони одинаково , не переважаючи одна над іншою по твердості .
Спасибо за фото! Теперь все понятно !
 

Адвокат1987

Мисливець
Виставляю фото двох дробин під номером 5 з права дріб Влада , з ліва дріб Дробовик , як на мій погляд сплюснулись вони одинаково , не переважаючи одна над іншою по твердості .
Бажано спробувати дріб більшого діаметру, у мене пару разів теж було таке що на мілкому дробі дробини плющились порівну, а на дробові 3 або 1 уже одна дріб продавлювала іншу :) Ще питання, як продавлювали дріб одна і друга дробину почали відразу продавлюватись однаково ? Бо часто буває зразу дробина не прожимається, а потім зразу як пластелін, особливо добре це помітно на крупнішому дробі.
 

китай

Слідопит
Нажаль виробник дробі в цій темі , виготовляє дріб максимальний розмір це номер 4 .
 

huntumy

Зброяр
Так , твердо можу сказати , що 4,5-5 % сурьми ця дріб має , принаймі ця яку я взяв на пробу.
Покупал у Влада твердющую и почти пластилин еще и не тот номер пришел что заказывал.
С какой Вы по твердости сравнивали???
Пс 7% это 70 грамм сурьмы на 930 грамм свинца. Это ипонутся как много.
Берегите ружья кто стреляет без пк
 
D

"doc"

Guest
и я получил свой заказ, дробь твердая ( тест мог провести только с "козаковской" :cool: )
 

densum090576

Новачок
Здравствуйте.
Хочу взять на пробу №7 (2,5мм) - 1кг; №8 (2,0мм) - 1кг
Интересует:
- какой процент сурьмы в дроби?
- какая получается плотность свинцового сплава при данном содержании сурьмы?
- какая цена на сегодняшний день?
Сбросьте в личку телефон для прямого общения и номер карточки ПБ для оплаты.
Отправка "Новой почтой" на г.Сумы
 

ДРОБОВИК

Мисливець
Здравствуйте.
Хочу взять на пробу №7 (2,5мм) - 1кг; №8 (2,0мм) - 1кг
Интересует:
- какой процент сурьмы в дроби?
- какая получается плотность свинцового сплава при данном содержании сурьмы?
- какая цена на сегодняшний день?
Сбросьте в личку телефон для прямого общения и номер карточки ПБ для оплаты.
Отправка "Новой почтой" на г.Сумы
Тел 0632710211
 

Ревук

Мисливець
Вітаю. Чи маєтете в наявності 10кг-5;5кг-3.Реквізити на оплату в особисте.
 
Статус
Закрита.
Зверху