Дробь

Статус
Закрита.

BOGDAN BAR

Мисливець
Якістю повністю задоволений..Дріб прийшов вчасно і оперативно..Дякую..!!!
 

bandit3

Новачок
шановний Вальдшнеп, вибачайте що в темі, але терпіння просто вже не вистачає чекати: замовив "№9-4кг,№8-4кг,№7-3кг,№5-3кг,№4-3кг" - 9липня, 10-го проплатив, замовлення досі не отримав і руху ніякого немає. Вже другий тиждень підряд Ви мені відповідаєте, що в четвер-пятницю відправляєте... Як це розуміти? Якщо у ВАС якісь затримки по виконанню тощо...є для того форум, є для того телефон, звониться і попереджається(всі координати я лишав), або ж знаходиться якийсь компроміс. Принаймі на момент коли я замовляв черги великої не було, судячи з написаного на форумі, та і Ви самі запевняли, що термін виконання замовлення приблизно тиждень. Вибачайте, але вже минуло три тижні. З понеділка якщо не буде руху - замовлення відміню, гроші прийдеться повернути.
 

Маазила

Новачок
Адміну треба звернути увагу на дану тему та умови продажу. Сам мав наміри придбати шріт, та вчасно передумав. Умови аналогічні як і в темі про гільзи Б/У, хоча з Сергієм в мене проблем не було, але є в інших нюанси. Тут аналогічно :"Перерахуйте гроші за шріт, ми за ті гроші купуєм свинець і льєм Вам шріт" - де логіка? Спочатку був клюнув на дешеву ціну, але вчасно зупинився, і бачу не дарма.
А на три сторінки уже розпіарили. Чекаєм далі, я думаю не останній.
 

Вальдшнеп

Новачок
Шановний Маазила,ви спочатку поспілкуйтесь з людьми,кому я відправляв,а пот ім робіть висновки. Доросла людина,а пхаєте свій ніс,куда не треба! З повагою!
 

айболит

Мисливець
Я брал.Остался доволен.Хотя получил не в оговореный срок,но человек вышел на связь,обьяснил причины,я подождал пару дней и получил заказ.Притензий не имею,патроны закатаны,жду открытия едрид-мадрид.
 

BOGDAN BAR

Мисливець
Я також отримав дріб, дріб досить гарної, як на свою ціну,якості..Набої вже готові , чекаю відкриття.! Обману ніякого щодо мене не було,я повністю задоволений і вдячний автору теми.!
 

Маазила

Новачок
Вальдшнеп;79454 сказав(ла):
Шановний Маазила,ви спочатку поспілкуйтесь з людьми,кому я відправляв,а пот ім робіть висновки. Доросла людина,а пхаєте свій ніс,куда не треба! З повагою!
Так мені Сергій той що Бакинець також все вчасно відправляв, але бачте яка ситуація склалась на форумі. Робіть висновки, товар краще наложкой відправлять, не спорю що дорожче вийде, але є гарантія отримать.
 

Kapitan

Снайпер
Во дают ребята. Оказывается Бакинец и Вальдшнеп одно и тоже лицо. А все таки приятно иметь своего Остапа Бендера на форуме.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Маазила писал:

Вальдшнеп писал:
Шановний Маазила,ви спочатку поспілкуйтесь з людьми,кому я відправляв,а пот ім робіть висновки. Доросла людина,а пхаєте свій ніс,куда не треба! З повагою!



Так мені Сергій той що Бакинець також все вчасно відправляв, але бачте яка ситуація склалась на форумі. Робіть висновки, товар краще наложкой відправлять, не спорю що дорожче вийде, але є гарантія отримать.



Вальдшнеп и Бакинец - это одно и то же лицо. Смотрю - чуйка у Вас ещё та!

bandit3 писал:
шановний Вальдшнеп, вибачайте що в темі, але терпіння просто вже не вистачає чекати: замовив "№9-4кг,№8-4кг,№7-3кг,№5-3кг,№4-3кг" - 9липня, 10-го проплатив, замовлення досі не отримав і руху ніякого немає. Вже другий тиждень підряд Ви мені відповідаєте, що в четвер-пятницю відправляєте... Як це розуміти? Якщо у ВАС якісь затримки по виконанню тощо...є для того форум, є для того телефон, звониться і попереджається(всі координати я лишав), або ж знаходиться якийсь компроміс. Принаймі на момент коли я замовляв черги великої не було, судячи з написаного на форумі, та і Ви самі запевняли, що термін виконання замовлення приблизно тиждень. Вибачайте, але вже минуло три тижні. З понеділка якщо не буде руху - замовлення відміню, гроші прийдеться повернути.

Если Вальдшнеп ( он же Бакинец, он же Сергей Медведь) до конца недели не отправит заказ ( или не вернёт деньги) присоединяйтесь к коллективной заяве во Львовское УМВД форумчан taimyra3 , DGEKSON , Василий, slavik1273, СТАС-КРЫМ http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?page=2&theme=8283
 

Маазила

Новачок
Admin;79688 сказав(ла):
Вальдшнеп и Бакинец - это одно и то же лицо. Смотрю - чуйка у Вас ещё та!
Передивився свої приватні повідомлення, того що шукав не знайшов. А що саме насторожило, так це те що приблизно рік тому купував сигналки на сейф, і добре пам"ятаю що купував у Бакинця. В нього ще нога була поломана і сигналки для мене купував його син. Так коли зацікавив шріт, так я зателефонував по вказаному номеру, цікава була відповідь: "Здраствуйте Александр, ВЫ у меня еще сигналки покупали". Я спочатку не звернув уваги, але на память поки не скаржусь.
 

agronom

Новачок
Зачем милиция! Ув. Львовяне - нада только кастрировать!!! Тогда будет толк, а так...
 

bandit3

Новачок
з автором теми справу мав перший раз. Замовив дріб 17кг(дата в темі), після мого маленького обурення знову ж в темі, автор сам вийшов на звязок, вибачився, сказав що замовлення давно готове, тільки з якихось причин не відправили і відразу відправив. Вчора замовлення отривав - все на місці як і замовляв, якість шроту хороша.
 
Статус
Закрита.
Зверху