Дріб для ЗСУ

Статус
Закрита.

зимовий

Новачок
Добрий день, шановне товариство. Звертаюсь до віх, хто може допомогти у придбанні шроту (дріб) нашим хлопцям на фронті. Діб використовують як додаток до осколків у боротьбі з дронами, тому немає потреби у придбанні якісної та каліброваної по номерами дробі. Підходить вибракувана, не кондиційна, мішана, підшипникові кульки і т.д. Не прошу на шару, хто відкликнеться будемо домовлятись. СЛАВА УКРАЇНІ !
 

Аникей

Мисливець
Я думаю що все-таки розмір має значення ,бо мілкими номерами недуже щось пошкодиш. Уточніть якого розміру приблизно повинні бути кульки.
 

mulyavchik

Снайпер
Добрий день, шановне товариство. Звертаюсь до віх, хто може допомогти у придбанні шроту (дріб) нашим хлопцям на фронті. Діб використовують як додаток до осколків у боротьбі з дронами, тому немає потреби у придбанні якісної та каліброваної по номерами дробі. Підходить вибракувана, не кондиційна, мішана, підшипникові кульки і т.д. Не прошу на шару, хто відкликнеться будемо домовлятись. СЛАВА УКРАЇНІ !
Братуха,доберуся якось додому,є картеч 8.5мм,якшо підійде з радістю відсиплю.
 

зимовий

Новачок
Я думаю що все-таки розмір має значення ,бо мілкими номерами недуже щось пошкодиш. Уточніть якого розміру приблизно повинні бути кульки.
Так, я теж тої думки, що мілкі номери шкоди завдадуть дуже мало, але так мені говорили хлопці з якими я спілкувався по телефону. Ну я для початку замовив і сьогодні заберу на НП 5ку. Передамо хлопцям, а там побачимо, що скажуть.
 

sergo 771

Снайпер
Так, я теж тої думки, що мілкі номери шкоди завдадуть дуже мало, але так мені говорили хлопці з якими я спілкувався по телефону. Ну я для початку замовив і сьогодні заберу на НП 5ку. Передамо хлопцям, а там побачимо, що скажуть.
Чому не сказали ,що для ЗСУ ? Відправив би безкоштовно ....багатьом допомагаю...Але чомусь хлопці відмовилися від шроту - малоефективний !
 

зимовий

Новачок
Так, я теж тої думки, що мілкі номери шкоди завдадуть дуже мало, але так мені говорили хлопці з якими я спілкувався по телефону. Ну я для початку замовив і сьогодні заберу на НП 5ку. Передамо хлопцям, а там побачимо, що скажуть.
Чому не сказали ,що для ЗСУ ? Відправив би безкоштовно ....багатьом допомагаю...Але чомусь хлопці відмовилися від шроту - малоефективний !
Та не переймайтесь, нічого страшного, я Вам дуже вдячний. Ви працювали, дріб у Вас дуже якісний то й праця Ваша повинна винагороджуватись. А те, що я заплатив, то я не обіднію. Дріб хлопцям іще не возили це у нас перше замовлення. Це зараз вони просять передати все хто що назбирає, а потім думаю вони самі визначаться та скажуть, які номери більш підходять. Ще раз дякую.
 

1.11

Слідопит
На каналі ібісу в ютубі тестували дрон на збиття шротом, 2-3 ідеально
Більше їх дивіться.
Для дронів і в окопі в ідеалі 1/0; 2/0, на крайняк 4/0. Доведено на практиці, а не на камеру.
Я вже відправив 1000 шт. на замовлення. Все супер.
 

зимовий

Новачок
Для інформації: дріб відправляєм в одну із південних областей там в майстерні хлопці виготовляють гранати для гранатометів з такою начинкою. Проти живої сили. Зараз маю думку склепати якусь гільйотину, щоб рубати стальну проволоку, бо одним дробом такий об,єм набрати важко.
 
Статус
Закрита.
Зверху