Закон про зброю

Dionys

Мисливець
Подивився, послухав. Просто 4здц як остовпів. Нас мають навіть не за віслюків, за нікчемних безпорадно-безхребетних слимаків. Це явно не ті зміни в "Законі про зброю" яких ми чекали, і просили. Особливо згоден про травмати і нагородні короткостволи. На час війни взагалі тупість таке приймати. А про дозвіл на переміщення, в мене аж в горлі пересохло. Надіятись що не приймуть. Збли.
 

Dionys

Мисливець
Загалом, певен, вони керуються впевненістю що щоб зараз не наприймали, люди "схавають", бо війна, і піднімати всередині країни мітинги й якісь протести ніхто не буде. І я теж думаю, не до цього зараз. Проте всередині мене якийсь холодок.
Ну й хуєсісі.
 
подивився
ну що сказати= а не сказати то це взагалі край того піз..ця чим сказати
краще мабуть висловитись
закон про зброю мусолять вже років 5 якщо не помиляюсь
влада боїться народ який вільно висловлює своі думки та намагається його принуздати а якщо цьому народу дати зброю то шо з ними буде ?
zє влада вичерпалась і має піти на смітник історії
як казав дід тарас: борітесь і поборите
 

Altay1972

Снайпер
С таким законом не только УТМР развалится, а еще и много разных охотхозяйств и стрелецких клубов...соответственно и некоторые профильные магазины...
Проще будет кроля на базаре купить ;)
 

Dionys

Мисливець
Про доступ в будь-який час представника МВС до твоєї оселі з метою раптових перевірок зберігання. Нє, може ще жопу, вибачте, змусять вимити перед цими візитами і позу відповідну відразу приймати?
 
Останнє редагування:
молдовани та лабуси мають і закон і зброю а ми ні і це в краіні де війна
янки так ті взагалі на збройованому питанні помішані
хай ще придумають на нашу зброю GPS датчики змонтувати
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Вони хочуть так зробити щоб народ не напав на них зі зброєю поки вони пиздять гроші
 

VS1975

Снайпер
молдовани та лабуси мають і закон і зброю а ми ні і це в краіні де війна
янки так ті взагалі на збройованому питанні помішані
хай ще придумають на нашу зброю GPS датчики змонтувати
Все вірно : і молдавани і литовці, латвійці, естонці мають і Закон і зброю. І немає у них війни. А у нас війна. Через те, що ми завжди були " братскіє " з кацапами. Від Кравчука і до сьогодні. Так, саме до сьогодні, це ж з усього видно. Це я про владу. Але ж ми її обирали. Сумно.
 

Altay1972

Снайпер
Я так розумію, пропадає сенс мати зареєстровану зброю, бо відповідальність що за незареєстровану, що за зареєстровану майже однакова, тільки їм треба буде ще довести що та незареєстрована - то моя, тоді як зареєстрована - так то точно моя...як це: якщо я ношу зареєстровану - тюрма... ввечері подзвонили запросили на полювання, або домовився про полювання, кого я маю повідомлювати о 23тій, що я о 5тій годині поїду до сусідньої області, знову тюрма... а якщо я виїхав з дому на кілька діб, ключі від помешкання кому залишати, щоб поліцаї мали доступ на перевірку, не буде в них доступу - в мене буде тюрма...
Але часи такі що і без зброї ніяк...повикидаємо сейфи, зброя буде жити трохи в інших, більш зручних місцях...а мене не буде у списках тих "счастливчиков" - то до мене і нічого ходить...
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Все вірно : і молдавани і литовці, латвійці, естонці мають і Закон і зброю. І немає у них війни. А у нас війна. Через те, що ми завжди були " братскіє " з кацапами. Від Кравчука і до сьогодні. Так, саме до сьогодні, це ж з усього видно. Це я про владу. Але ж ми її обирали. Сумно.
Так в нас не можна вибрати не клан олігархів, ну не можна хоть ти лусни.
Гроші тільки в них, а вибори дуже дорога річ.
Замкнуте коло..............................
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Я так розумію, пропадає сенс мати зареєстровану зброю, бо відповідальність що за незареєстровану та зареєстровану майже однакова, тільки їм треба буде ще довести що та незареєстрована - то моя, тоді як зареєстрована - так то точно моя...як це: якщо я ношу зареєстровану - тюрма... ввечері подзвонили запросили на полювання, або домовився про полювання, кого я маю повідомлювати о 23тій, що я о 5тій годині поїду до сусідньої області, знову тюрма... а якщо я виїхав з дому на кілька діб, ключі від помешкання кому залишати, щоб поліцаї мали доступ на перевірку, не буде в них доступу - в мене буде тюрма...
Але часи такі що і без зброї ніяк...повикидаємо сейфи, зброя буде жити трохи в інших, більш зручних місцях...а мене не буде у списках тих "счастливчиков" - то до мене і нічого ходить...
Саме до цього і йдеться.
 

VS1975

Снайпер
Так в нас не можна вибрати не клан олігархів, ну не можна хоть ти лусни.
Гроші тільки в них, а вибору дуже дорога річ.
Замкнуте коло..............................
Та може ж колись закінчиться оце бля...во ?
 
Зверху