Закон про зброю

Статус
Закрита.

Volodia Hirniak

Мисливець
Рано чи все закінчується,але тут поки нічого не зробимо то нічого не буде((
 

Altay1972

Снайпер
О, отож і дозволи по відміняли, щоб на вулиці ловити та протоколи оформлювати...
Тобто я зі зброєю не можу переміщуватися до місця полювання, до майстерні, до магазину, до тиру, тощо, навіть до разрешуна, без відповідного дозволу того разрешуна o_O...
так це ж стосується і набоїв, йшов мимо магазину, купив пачку сімки (без дозволу разрешуна) вийшов з магазину і іди до в"язниці :D...
 

Igor_pol

Мисливець
А вилучення зброї по 130? (Пияцтво за кермом не підтримую...)
Розповім ситуацію...
У знайомого жінка на машині трішки не доїхала до дому (часний сектор) і в'їхала к забор(зима слизько)
Вийшла пішла додому.....
Чоловік дома був, шось святкував, у межах розумного... Чи пиво з рибою, не важно.....
Сказав жінці хай машина стоїть, зранку чи вдень забере, вона нікому не перешкоджає ( з хозяїном забору все вирішив телефоном)....
Через деякий час приїхали поліціянти, оформляли дтп... Коротше правдами та не правдами сказали сідай чоловіче за кермо, та їдь додому свої 20 метрів..... Ну він в присів на 130....


А тепер питання - рушницю йому самому везти у дозвіл ну чи чекати приходу тих же поліціянтів?
 

Altay1972

Снайпер
Он пан Дубровський зразу три одиниці на продаж поставив :rolleyes:, щоб уникнути попадання до списку "счастливчиков" до яких поліцаї будуть ходити будь коли ;)
 

Altay1972

Снайпер
А вилучення зброї по 130? (Пияцтво за кермом не підтримую...)
Розповім ситуацію...
У знайомого жінка на машині трішки не доїхала до дому (часний сектор) і в'їхала к забор(зима слизько)
Вийшла пішла додому.....
Чоловік дома був, шось святкував, у межах розумного... Чи пиво з рибою, не важно.....
Сказав жінці хай машина стоїть, зранку чи вдень забере, вона нікому не перешкоджає ( з хозяїном забору все вирішив телефоном)....
Через деякий час приїхали поліціянти, оформляли дтп... Коротше правдами та не правдами сказали сідай чоловіче за кермо, та їдь додому свої 20 метрів..... Ну він в присів на 130....
Так то провокація з їхнього боку, а він купився ;)...
 

old hunter

Снайпер
Ну все прораховано, тепер хто захоче "втопити" або "загубити" лушню, як знайдуть буде вже карна відповідальність а не адміністративна.
Щоб бажаючих не було.
 

VS1975

Снайпер
Он пан Дубровський зразу три одиниці на продаж поставив :rolleyes:, щоб уникнути попадання до списку "счастливчиков" до яких поліцаї будуть ходити будь коли ;)
Якщо так буде, то я свої 2 одиниці " загублю ", або " вкрадуть ".
 

old hunter

Снайпер

Volodia Hirniak

Мисливець
Он пан Дубровський зразу три одиниці на продаж поставив :rolleyes:, щоб уникнути попадання до списку "счастливчиков" до яких поліцаї будуть ходити будь коли ;)
GAME OVER певно теж знав що аж всі свої одиниці виставив.
До речі де він? Забанений?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та може ж колись закінчиться оце бля...во ?
скоріше закінчимось ми, за різних обставин, але закінчимось, а ті, хто голосував за зебілів - хай дивляться як у Закарпатті голі скачуть і за руки водяться, то ж там не бідні люди все те організували, і брали участь у тому всьому. на фоні всіх подій з безуглою, гриневичами, тцк, щоденними скандалами з зебілами, йобнутими законами - чим ми відрізняємось від кацапні? вони хоч не декларують європейські цінності, свободу слова, верховенство права, демократію (прости господи), а по факту ми ще й лицеміри!!!
 

old hunter

Снайпер
я тоді на другий день всі рушниці "втоплю".
Краще квіти машинним мастилом поливати.

"Дядько Миколо, навішо ви квіти машинним мастилом поливаете, вони ж зав'януть?
Хай в'януть синку, аби зброя не іржавила :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тобто я зі зброєю не можу переміщуватися до місця полювання, до майстерні, до магазину, до тиру, тощо, навіть до разрешуна, без відповідного дозволу того разрешуна
а якщо захочеш покакати - треба дозвіл від сімейного лікаря, а перед тим записатись до нього в електронну чергу. тим, хто продвинутий - можна через ДІЮ - послуга е-Гімно
 
Статус
Закрита.
Зверху