Закрутки , закатки , доработка звезды 12 калибр, пулелейки, картечелейки. Пополняемая.

Сделал ещё такую. И такая же будет но тупоносая.
Вітаю!
Кулю відстріляли? Які її фізичні дані - вага, діаметр пояску, висота. Більше цікавить, звичайно, 12 калібр. Я так розумію, це підкаліберна куля. В який контейнер планується споряджати? Спорядження під "зірку"?
Також дуже цікаво побачити тупоносу!
 

maryan_hlunka

Новачок
Шановні колеги всім добра та миру!!!
Я придбав у Володимира форму для куль(Величезне дякую!), але з деякими моїми корективами, на які потім я опирався в модернізації, відео дає розуміння що модернізовувалось.
Прошу тапками не кидати!!! Я знаю всі косяки конструкції і умисно ними знехтував, оскільки переслідував мету тримати форму в руці без трьох пар рукавиць, також щоб ручки були дешеві, прості у виготовленні та матеріалів що валяються під ногами + дуже хотілось попробувати щось відлити
 
Останнє редагування:

Grizzly

Мисливець
Вітаю!
Кулю відстріляли? Які її фізичні дані - вага, діаметр пояску, висота. Більше цікавить, звичайно, 12 калібр. Я так розумію, це підкаліберна куля. В який контейнер планується споряджати? Спорядження під "зірку"?
Також дуже цікаво побачити тупоносу!
Добрый
Я не отстреливал , но отстрелял один из клиентов, стрелял в гонг 25см на 50м пришли все , если не ошибаюсь стрелял с рук.
Длину не помню, но делали под ПК 32г или 36г , диаметр 16.8
У нас в ЗП сильно не постреляешь , есть тир но там 25 метров.
Тупоносую нада сделать , всё ни как . Може на выходных получится.
 

Grizzly

Мисливець
Вітаю!
Кулю відстріляли? Які її фізичні дані - вага, діаметр пояску, висота. Більше цікавить, звичайно, 12 калібр. Я так розумію, це підкаліберна куля. В який контейнер планується споряджати? Спорядження під "зірку"?
Також дуже цікаво побачити тупоносу!
Вот тупоносая
Вес 28г
 

Вкладення

Вітаю!
Гарна новина про кулю ШШ!
Дуже цікавить її вага, фізичні розміри, варіанти виготовлення як підкаліберна.
Для яких типів пиж-контейнерів розроблялася.
Особисто мене цікавить варіант підкаліберної кулі для 12 калібру, але виконаної в 20-му калібрі сама куля під ПК Рись та напівконтейнер на шурупі.
1700948394525.png


P.S. Фото моє. Маю такі. Користувався до 24 лютого 2022 року. Сьогодні користуюсь більше нарізною зброєю, отриманою від держави.
Але мрію все ж повернутися до улюбленого 12 калібру та власних набоїв!
 
Зверху