Запчасти к ружьям

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Телефон має здатність розряджатись. І не завжди є зв'язок і інтернет.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Можна і в ОП просто написати повідомлення, це не є проблема.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Резерв знімаю-тел. поза зоною.
Перш, ніж пробувати когось звинувачувати, ознайомтесь, спершу, з правилами телефонного етикету!

  1. Не можна телефонувати до 9.00 ранку або після 21.00 вечора.https://renaissance-di.org/telephone_etiket
 

Traktorist

Мисливець
Якщо я через дві години не зняв би резерв.тоді бан на 30 діб. Головне питання- до якої рушниці цівка? В об.яві не сказано.Дякую.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
До якої рушниці цівка мені невідомо. До речі, щоб потім не було претензій, дивимось уважно фото: відсутній 'кулачок'.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо я через дві години не зняв би резерв.тоді бан на 30 діб. Головне питання- до якої рушниці цівка? В об.яві не сказано.Дякую.
"5.18 В подразделе "Продам" Покупатель может ставить "резерв" на 2 часа. "Резерв" ставится только в теме, "резерв" поставленный через личку, телефон или другим способом недействительный. За отказ Продавца принять "резерв" - красная карточка (15 дней), тема удаляется. Покупатель, зарезервировавший в теме на 2 часа товар, обязан в течение 2 часов написать в теме "Покупаю" или "Резерв снял". Если Покупатель, сделавший резерв, в течение 2 часов ничего не пишет "Покупаю" или "Резерв снял" в теме , то ему выдаётся жёлтая карточка (30 дней), а Продавец в данном случае самостоятельно пишет в теме "Резерв снят" и продолжает продажу товара.". По- перше, в бан не на 30, а лише на 15 днів. При умові Продавця прийняти резерв. По-друге, де це я відмовився прийняти резерв?!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху