Зв'язана картечь

Охотник77

Снайпер
Гайка під ключ на 19 по вершинам шестигранника показує +- 21.5мм, під ключ17 маєм+-19мм.щойно переміряв фото виложувать лінь)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Гайка під ключ на 19 по вершинам шестигранника показує +- 21.5мм, під ключ17 маєм+-19мм.щойно переміряв фото виложувать лінь)
я так колись на роботі розказав анекдот, шо як то їжачки ї..ся шоб голки не кололи, то мій колега на другий день до 6.00 ранку не спав ю-туб передивлявся, прийшов невиспаний і з претензіями до мене, нашо я то сказав! на форумі є свідок тих подій.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Altay1972

Снайпер
Сьогодні не поленюсь переміряю обов'язково,розвінчаєм міф так сказать)))
А в математику та вже давно вигадані і зроблені таблиці ви не вірите? :)
20240304_123512.jpg

То тепер можете прикидувати і 17ту і другі, які файно влізуть та пройдуть до чока, в які будуть туговато лізти і треба трохи пороху додавати щоб не застрягли на пів дороги
 

СерыйП

Слідопит
Питання стояло саме про Шахед. Не дрон Мавік, який над головою висить, а Шахед. Забудьте про гладкоствол. Не літають шахеди на висоті дробового пострілу. Двічі своїма очима бачив, точніше, один раз бачив, один раз по звуку чув, а потім через кілометр бачив трасери як по ньому відпрацьовували. Висота ніяк не менше 300 - 500 м.
В"язав я колись картеч. І полював , і експерементував. Відмовився , фігня це все.
Якщо теоретично, то картеч в"яжуть як раз для збільшення кучності, а не розльоту на метр. Друге - всякі нитки і струни завжди будуть зменшувати швидкість.
Давайте теоретично, ідеальні умови і дурний шахед спустився на висоту 150 метрів , і летить не стороною, а прямо над головою. Порахуємо.
Шахед 136, крейсерська швидуість 180 км. на годину. Це 50 метрів на секунду. При початковій швидкості пострілу , наприклад, 380 м.сек, а на кінцевій точці (ХЗ. Знаходжу в таблицях тільки на 50 метрів - 275 м.сек) швидкість картечі буде 150 м.сек . (Мисливці знають, на 100 метрах картеч у кабана під шкірою). А це значить, що картечь попаде в Шахед через 2 сек. після пострілу . Тоб-то виніс упередження потрібно робити біля 100 метрів !!! І це за умови, що, швидше всього стрілець не є досвідченним мисливцем, виніс і відстань визначить не правильно.
Щодо помпи. Яка нафіг помпа!? Поки цівку пересмикнеш, і вдруге наведеш, Шахед пролетить 100-200 метрів.
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
Питання стояло саме про Шахед. Не дрон Мавік, який над головою висить, а Шахед. Забудьте про гладкоствол. Не літають шахеди на висоті дробового пострілу. Двічі своїма очима бачив, точніше, один раз бачив, один раз по звуку чув, а потім через кілометр бачив трасери як по ньому відпрацьовували. Висота ніяк не менше 300 - 500 м.
В"язав я колись картеч. І полював , і експерементував. Відмовився , фігня це все.
Якщо теоретично, то картеч в"яжуть як раз для збільшення кучності, а не розльоту на метр. Друге - всякі нитки і струни завжди будуть зменшувати швидкість.
Давайте теоретично, ідеальні умови і дурний шахед спустився на висоту 150 метрів , і летить не стороною, а прямо над головою. Порахуємо.
Шахед 136, крейсерська швидуість 180 км. на годину. Це 50 метрів на секунду. При початковій швидкості пострілу , наприклад, 380 м.сек, а на кінцевій точці (ХЗ. Знаходжу в таблицях тільки на 50 метрів - 275 м.сек) швидкість картечі буде 150 м.сек . (Мисливці знають, на 100 метрах картеч у кабана під шкірою). А це значить, що картечь попаде в Шахед через 2 сек. після пострілу . Тоб-то виніс упередження потрібно робити біля 100 метрів !!! І це за умови, що, швидше всього стрілець не є досвідченним мисливцем, виніс і відстань визначить не правильно.
Щодо помпи. Яка нафіг помпа!? Поки цівку пересмикнеш, і вдруге наведеш, Шахед пролетить 100-200 метрів.
Все зрозуміло, окрім 2х секунд, а далі усі розрахунки стають не коректні...
Висота 150 метрів, початкова швидкість картечі 380м/с, біля цілі 150м/с... час польоту грубо 0,6 сек (звідки у вас 2 сек :D)
шехед продвиниться на 25-30 метрів...а це вже зовсім другі варіанти...

картеч в"яжуть як раз для збільшення кучності, а не розльоту на метр
Так все вірно, розльот на метр на 50 метрах, це ж не метр на 10 метрах по горобцях, стріляючи на 10 метрів ніхто картеч в'язати не буде...
 
Останнє редагування:

СерыйП

Слідопит
Все зрозуміло, окрім 2х секунд, а далі усі розрахунки стають не коректні...
Висота 150 метрів, початкова швидкість картечі 380м/с, біля цілі 150м/с... час польоту грубо 0,6 сек (звідки у вас 2 сек :D
:) Я писав, що після 50 метрів, швидкість буде вже 275 м. сек. Після 100 метрів не більше 200 м.сек. Ніяк не виходе 0,6 сек. Якщо Ви знайдете точні таблиці швидкості на такій відстані, можно перерахувати. Я ж приблизно. Але нема сенсу спорити, в любому випадку картечь проти шахеда - це фантастика.
.................... Питання. Чого стрілець з картеччю хоче добитися від Шахеда? Можно провести простий експеримент. Поставити на відстані 200 метрів двигун від мотоцикла і вистрілити кілька десятків разів по ньому картеччю (щоб хоча б одна картечина попала, в чому я сумніваюсь.). І подивитися, чи вдалося зруйнувати циліндри чи коробку. Щось я маю сумніви.
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
Я писав, що після 50 метрів, швидкість буде вже 275 м. сек. Після 100 метрів не більше 200 м.сек. Ніяк не виходе 0,6 сек.
Не будемо вдаватися у найвищу математику :), прикинемо як у школі у 7му класі на уроці фізики...
Згідно ваших даних перші 50 метрів зі швидкістю 380м/с - це 0,1316 секунди
далі ще 50 метрів зі швидкістю 275м/с - це 0,1818 секунди
і останні 50 метрів зі швидкістю 200м/с - це 0,25 секунди,
а далі арифметика 3го класу, все складаємо і отримуємо 0,5634 секунди...:D В мене виходить...
А шахед за цей час пролетить 28,17 метрів ;)... (Я в школі гарно вчився :)).
Звісно що балістичний калькулятор дасть ще більш точніший результат...

Поставити на відстані 200 метрів двигун від мотоцикла і вистрілити кілька десятків разів по ньому картеччю (щоб хоча б одна картечина попала, в чому я сумніваюсь
Так от для того щоб попала туди картечина її і треба зв'язувати, щоб одна від одної, з тих 12 штук більш ніж на метр не відлітала, ото вони усі туди і будуть прилітати... Друге питання чи хвате енергії тої дробини для ушкодження і виводу з ладу того вашого моцаклета... ну тут опять буде фізика з її законами та принципами, але я не хочу вам проводити читання курсу фізики, воно не вам не мені не потрібно...

Я не ставив під сумнів ваше бачення, що гатити по шахедам з гладкої рушниці картеччю, це діло безтолкове...
Я просто сказав що думка хороша, а розрахунки помилкові :)
 

Trigal

Снайпер
Якщо і вʼязати картеч для дронів, то скоріш не ниткою, а ніхромовим дротом, товщиною 0.05-0.1мм.
типу такого (це зразок, а не реклама):
https://e-paravoz.com.ua/ua/g18016698-nihrom-005
Втім, твердий шріт N3-1 (як варіант - сталевий) має бути ефективнішим на робочих дистанціях гладкостволу, виходячи з щільності дробового осипу і остаточної енергії кожної окремої дробинки. Звісно, розмова не про Шахеди, а про звичайні дрони.
Доречі, з продажу хутко зникли подовжувачі магазину для напівавтоматів. Кілька тижнів тому їх було валом по магазинах, а зараз просто нуль. Навіть під замовлення треба чекати майже до Нового року (принаймні для Benelli)
Я так розумію, що гладкоствол стає популярним на полюванні за дронами. Навряд чи всі так зненацька захопились «практичною стрільбою»…
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Чого стрілець з картеччю хоче добитися від Шахеда?
а щоб розірвався над головою чи спланував до сусіда в подвір'я :)
твердий шріт N3-1 (як варіант - сталевий)
о, а я так і знав, шо шариком з підшипника треба його брати! бажано каліберним, тоді після першого пострілу відпаде охота бути зінітчиком:)
на полюванні за дронами
мавіками чи краще казати просто квадрокоптерами.

а так 2 секунди, чи 0,6 сек, чи 1 секунда - все це херня. якби можна було Шахеди валити як качок чи вяхерів, не створювали б пересувні зенітні установки і не просили Гепарди в німців та їм подібне.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
"Появились новые кадры сбития еще одного иранского Shahed-136 над Одессой областью при помощи мобильного ЗРК Vampire

На кадрах видно, что оптико-локационная станция ЗРК, которая выполняет функцию подсветки цели лазером, ведет к дрону управляемый снаряд APKWS, который разрывается не где-то рядом, как в случае с классической зенитной ракетой, которая при разрыве выпускает облако поражающих элементов, а успешно поражает саму цель."


Там ще і відео є як отака ракетка збиває свиню-"шахеда" і це все на відстані декілька сот метрів від землі. Давайте вже будемо хоч трішки професіоналами-мисливцями і будемо називати речі хоча іменами, які хоч трохи відповідають дійсності. Міні-дрони, малі дрони, "мавіки", фпв-дрони, малі беспілотники, квадрокоптери, що інше, але не "шахеди".

1710156988348.png
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
що інше, але не "шахеди".
а вдруг скоро прочитаємо новості, шо гр. такий-то з ТОЗ-34 збив Шахед, Х-22 та СУ-35 кацапів і це тільки до обіду, бо пішов перезаряжатись, такий собі "блукаючий ТОЗ-34"
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
а вдруг скоро прочитаємо новості, шо гр. такий-то з ТОЗ-34 збив Шахед, Х-22 та СУ-35 кацапів і це тільки до обіду, бо пішов перезаряжатись, такий собі "блукаючий ТОЗ-34"
Нє, ТОЗ-34 слабий, навіть МЦ-21-12 "нє возьмьот". Тут технології потрібні, GPS :)
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/retay-gps-помпа.122761/
Доречі, реально так і називаються, серія "GPS". Хз, видно має іншу розшифровку :)

GPS - Систе́ма глоба́льного позиціюва́ння (англ. Global Positioning System)

ПС: у власника зброї прошу вибачення, просто впало в око, дуже таки серйозна назва
 
Зверху