Звіти з риболовлі 2023/24

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Останні зміни не більше 7 гачків на одного рибалку, не більше 7 жерлиць/кружків. Під час нерестової заборони не більше 2 гачків. Якщо не помиляюсь наказ Мінагрополітики від 19.09.2022 № 700 «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства».
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хотів почитати зміни в правилах, пробігся на телефоні, не знайшов де і скільки гачків, жерлиць, кружків і ті. Може хто знає номери пунктів, підкажіть, почитаю. Раніше було 5 жерлиць, і для членів УТМР і інших товариств на своїх водоймах - 10, може помиляюся і це вже давно не актуально.
Зато знайшов цікавий момент в правилах, що трохи шокував. Дітям до 16-ти років самостійно без нагляду дорослих рибалити не дозволяється. Це не пі...???? Чи так і раніше було?
 
Останнє редагування:
Хотів почитати зміни в правилах, пробігся на телефоні, не знайшов де і скільки гачків, жерлиць, кружків і ті. Може хто знає номери пунктів, підкажіть, почитаю. Раніше було 5 жерлиць, і для членів УТМР і інших товариств на своїх водоймах - 10, може помиляюся і це вже давно не актуально.
Зато знайшов цікавий момент в правилах, що трохи шокував. Дітям до 16-ти років самостійно без нагляду дорослих рибалити не дозволяється. Це не пі...???? Чи так і раніше було?
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1412-22#Text 4 розділ, 7 пункт.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую, почитав. В нас як завжди, замість того щоб написати що і скільки дозволено, прописано що НЕ дозволено. І вже по традиції, "що не заборонено, те дозволено" :)
та забий, крий сітками! :D :D :D від очерету до очерету!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
все поділено і передається в спадщину :)
от от, так на будь-якому водосховищі навіть на Гайворонському - у кожного свій сектор, і навіть телефонують органам, що хтось заліз у чужий город :D :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тут хіба що можна порибалити на річках. Але Тиса в "монопольному" користуванні прикордонників, там вони "рибалять" і як "клює", то тільки крупняк :)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Тут де я зараз мешкаю, навіть сітку ніде не кинеш, все поділено і передається в спадщину
В нас також колись так намагалися "господарі" до рук водойми прибрати. Дехто отримали люлєй міцних а декому у водойми формальну налили, рибі не зашкодило але отцом смерділа....... Так і де поділися ті господарі.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мені взагалі дико те все. Я жив майже 50 років в Богом заботому краї, далеко від міст, від серйозної цивілізації. В нас все було доступно, вільно, всім вистачало. І зайців, і фазанів, і карасів. Якщо хто де пробував накласти лапу, то в людей місцевих хватало здорового глузду кричати про це. Але все ж думаю спасала віддаленість і економічна неефективність. Станом на лютий 2022 року в нас жодна водойма не була "під кимось". Не рахуючи ставка площею 1,2 га в центрі селища, де ми просили не ловити рибу і де кілограмові карпи їли хліб з рук, я викладав відео наче і тут на форумі. Правда влітку того ж 2022 кацапська влада дозволила згвалтувати ставок і місцеві голодні зжерли тих карпиків за тиждень.
 

daw81

Мисливець
Мені взагалі дико те все. Я жив майже 50 років в Богом заботому краї, далеко від міст, від серйозної цивілізації. В нас все було доступно, вільно, всім вистачало. І зайців, і фазанів, і карасів. Якщо хто де пробував накласти лапу, то в людей місцевих хватало здорового глузду кричати про це. Але все ж думаю спасала віддаленість і економічна неефективність. Станом на лютий 2022 року в нас жодна водойма не була "під кимось". Не рахуючи ставка площею 1,2 га в центрі селища, де ми просили не ловити рибу і де кілограмові карпи їли хліб з рук, я викладав відео наче і тут на форумі. Правда влітку того ж 2022 кацапська влада дозволила згвалтувати ставок і місцеві голодні зжерли тих карпиків за тиждень.
Де такі дикі края)? В нас 99% ставків в оренді або належать громаді.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Де такі дикі края)? В нас 99% ставків в оренді або належать громаді.
Під орками.
https://onova.org.ua/news/spivprats...a-markivska-hromada-initsiatyva-vidrodzhennia
Належить громаді - значить належить людям. В нас так і було, всі ставки належать громаді і відповідно людям. Вхід вільний, рибалка безплатна, обмеження тільки згідно загальниз правил риболовства.
Є водосховища обласного значення (120, 50 та 40 га відповідно). Щоб надати їх комусь в оренду, треба було вкласти декілька лямів в оформлення документації. Тому також вільний вхід для всіх і рибалка безкоштовна.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
заміть, не кацапи з'їли! а наші, які виношували цю мрію давно. є у нас контингент, який значно гірший найтупішої і найзабитішої кацапні.
Да, з'їли ж ті, що намагалися зжерти ще до лютого, при мирному українському житті. Сьогодні день без матюків, але "пі..." він при любій владі "пі..."
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Напевно закриття зимової риболовлі, лід від берегів вже відходить. Балансир 1,4 кг.
 

Вкладення

Зверху