ИЖ БК 16 КАЛІБРУ 1936 РОКУ ВИПУСКУ

Продам іж бк 16 калібру 1936 року випуску,в робочому стані,стріляє добре,влучно,в стволах з віком появились раковини,не сильно великі,круг бойків,теж не великі прогари присутні,додам детальні фото в темі,приклад горіх,вага рушниці 3200гр,знаходиться в Львівській області,довжина стволів 710 ммбільше деталей по телефону 0979736376 Володимир
 

Вкладення

швейк

Мисливець
Вітаю, додайте фото затилка ложі , будь ласка.
Насправді повинно бути чок та ціліндр, получок маловерогідно, хіба тільки як що штучнік , а це не штучнік.
Хоча така рушничка по рідкості любому штучному дасть фору. До речі таку рушницю можна в розділ колекційних ставити, я без жартів.
Дуже річ , так би мовити, не часта.
 

kef

Зброяр
Вітаю, додайте фото затилка ложі , будь ласка.
Насправді повинно бути чок та ціліндр, получок маловерогідно, хіба тільки як що штучнік , а це не штучнік.
Хоча така рушничка по рідкості любому штучному дасть фору. До речі таку рушницю можна в розділ колекційних ставити, я без жартів.
Дуже річ , так би мовити, не часта.
Можна і в музей бойової слави))) але стан зовсім не колекційний... На жаль
IMG-a5deeaf4502f902076068c902b31136a-V.jpg
 

швейк

Мисливець
це рушничка як олень з парадоксом , дуже рідка, надзвичайно я б сказав!
але згоден , стан доволі середній , а виправляння звичайно не дешева річ, на жаль стволи дуже побиті з середини , а так все можна зробити, згоден з tyrist 1945.
 

kef

Зброяр
Це все виправимо.
В 2017 році продавалась по сусідству в Хмельницькій обл. Тема є тут. Тільки рік випуску 1937. Тобто останній рік перед новою моделью іжб 36.
Іж бк рідкісна рушниця. Але стан для колекційної має бути гарним.
 
Останнє редагування:
Вітаю, додайте фото затилка ложі , будь ласка.
Насправді повинно бути чок та ціліндр, получок маловерогідно, хіба тільки як що штучнік , а це не штучнік.
Хоча така рушничка по рідкості любому штучному дасть фору. До речі таку рушницю можна в розділ колекційних ставити, я без жартів.
Дуже річ , так би мовити, не часта.
завтра можливо зроблю,якщо не забуду,ітак міліон фото по прозьбах форумчан зробив
а на рахунок чоків я не певний на 100 % ,рушниця дідуся,він щось таке казав,як чок пів чок,але ніде не написано,він міг помилятись,можу хібань штангельом поміряти дульні отвори,може мені тут хтось поможе розібратись з тими чоками.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
завтра можливо зроблю,якщо не забуду,ітак міліон фото по прозьбах форумчан зробив
а на рахунок чоків я не певний на 100 % ,рушниця дідуся,він щось таке казав,як чок пів чок,але ніде не написано,він міг помилятись,можу хібань штангельом поміряти дульні отвори,може мені тут хтось поможе розібратись з тими чоками.
Викладіть фото з штангелем, допоможемо.
 
Зверху