ИЖ-27Е 12 калібр, ШТУЧНЕ

Статус
Закрита.

KisOS

Новачок
Простите, не моё дело конечно... Но я бы оставил как память об отце.
Можливо так би і було, але для цього треба отримати дозвіл, купити сейф, десь все зберігати,
я ніколи не ходив з ним на полювання, не подобається це мені, що поробиш. Я даже з цієї рушниці ніколи не стріляв :(
 

kov2304

Слідопит
На паспорті рушниці є штамп. Мені підказали що це означає що вона штучна.
Я бачив штамп, но мене насторожує сам паспорт з написом "Байкал". Хіба у 1980 році ІЖ 27 випускався під цією маркою? Може я помиляюсь, то нехай мене поправлять.
 

lektor

Мисливець
Я бачив штамп, но мене насторожує сам паспорт з написом "Байкал". Хіба у 1980 році ІЖ 27 випускався під цією маркою? Може я помиляюсь, то нехай мене поправлять.
Так випускався під назвою Байкал, мав колись аналогічну рушницю. Якщо власник не полінується та проте колодку з боків будь якою пастою, можна навіть зубною, там проявиться срібна всічка, срібло просто почорніло.
 

KisOS

Новачок
Так випускався під назвою Байкал, мав колись аналогічну рушницю. Якщо власник не полінується та проте колодку з боків будь якою пастою, можна навіть зубною, там проявиться срібна всічка, срібло просто почорніло.
Рушниця на зберіганні в дозвільній після смерті батькя вже практично 2 роки :) але памятаю що сріблясте видно було, але це дуже давно було :)
 

kef

Зброяр
Так випускався під назвою Байкал, мав колись аналогічну рушницю. Якщо власник не полінується та проте колодку з боків будь якою пастою, можна навіть зубною, там проявиться срібна всічка, срібло просто почорніло.
Сто відсотків так. Кислотне мастило дало взнаки.. Простою шкільною /гумкою/ можна протерти до білизни срібла. Але воно з часом знову потемніє
 

lektor

Мисливець
Сто відсотків так. Кислотне мастило дало взнаки.. Простою шкільною /гумкою/ можна протерти до білизни срібла. Але воно з часом знову потемніє
На фото нижньої личини, досить добре видно контури потемнілої всічки, хто знає де має бути той побачить. Це досить непоганий іж.
 

old hunter

Снайпер
Я зробив припущення з того ,що бачу на фото, кого зацікавить, той огляне в натурі. Стверджую я тільки те, що це штучне виконання.
Зрозуміло, бо я таке прочитав " Це досить непоганий іж."
На це і відповів.
 

KisOS

Новачок
Сміливе припущення, не побачивши лоба колодки.
Я не спець в цому, але колись давно (більше 10 років тому) оглядали потенційні покупці, ще коли батько вирішив продавати, бе не ским було на охоту ходити, але по ціні тоді не зійшлися.
 

Altay1972

Снайпер
Рушниця на зберіганні в дозвільній після смерті батькя вже практично 2 роки
ОО, за два года в разрешительной, в непонятных условиях содержания ее состояние могло существенно измениться... я далек от мысли что для сохранности ружья там созданы благоприятные условия...
вы хоть иногда за ним пытайтесь присматривать...а ружье не плохое, и правильно подсказывают что серебро проявится в ходе чистки и дальнейшей эксплуатации...
 

kef

Зброяр
ОО, за два года в разрешительной, в непонятных условиях содержания ее состояние могло существенно измениться... я далек от мысли что для сохранности ружья там созданы благоприятные условия...
вы хоть иногда за ним пытайтесь присматривать...а ружье не плохое, и правильно подсказывают что серебро проявится в ходе чистки и дальнейшей эксплуатации...
Умови для усієї зброї однакові. В збройовій кімнаті сейфи забиті наглухо зброєю відведеною для ДС. Як отримали в такому стані і в такому помістили. А там в дальнішому можливо з гарного стану стане поганим . Навіть ржавчина з чохлом поєднається.
Періодично треба її чистити та змащувати.
Після оформлення спадщини з правом власності на дану рушницю /пів року після смерті власника/, потрібно було взяти направлення на реалізацію у збройовий магазин. І даю гарантію, що вже б був би у неї новий власник. А так взагалі невідомо чому ця рушниця знаходиться в ДС 2 роки. Тобто та що втратила право на спадкоємця.
 

KisOS

Новачок
Умови для усієї зброї однакові. В збройовій кімнаті сейфи забиті наглухо зброєю відведеною для ДС. Як отримали в такому стані і в такому помістили. А там в дальнішому можливо з гарного стану стане поганим . Навіть ржавчина з чохлом поєднається.
Періодично треба її чистити та змащувати.
Після оформлення спадщини з правом власності на дану рушницю /пів року після смерті власника/, потрібно було взяти направлення на реалізацію у збройовий магазин. І даю гарантію, що вже б був би у неї новий власник. А так взагалі невідомо чому ця рушниця знаходиться в ДС 2 роки. Тобто та що втратила право на спадкоємця.
Я не знав всіх цих тонкощів і право на спадщину отримав тільки нещодавно, бо з-за закритих реєстрів у війну довго не міг отримати документи на майно у нотаріуса. По телефону вони мені сказали щоб я приходив вже з покупцем.
Де взяти то направленя на реалізацію?? І що саме треба робити? В мене тільки квитанція є від них.
 

KisOS

Новачок
А так взагалі невідомо чому ця рушниця знаходиться в ДС 2 роки. Тобто та що втратила право на спадкоємця.
Нічого вона не втратила. Я єдиний син і спадкоємиць. Батько помер в вересні 2021 року. Справу на спадщину у нотаріуса я відкрив 18.02.2022 р.
 

kef

Зброяр
Нічого вона не втратила. Я єдиний син і спадкоємиць. Батько помер в вересні 2021 року. Справу на спадщину у нотаріуса я відкрив 18.02.2022 р.
Направлення на продаж через магазин видає дозвільна але можна і на місці з покупцем переоформити. Можливо для за нинішніх умов достатньо буде витяг з реєстру у нотаріуса. Так чи інакше Вам потрібно уточнити в ДС.
 
Статус
Закрита.
Зверху