ИЖ 54 глазами владельца

север

ветеран форуму
надійна команда
Ось так прилітає з Ш1 на 35 метрів правдивих , набій безконтейнерний N7 півчок і N 0000 чок .
На мою думку не погано ІМХО.
0000 ІЖ-54 стріляє отвратітєльно! Вікна, сіє і т.д. з крупного шроту ідеально 0 і ООО. З картечі рівно 8 мм, по вовку. А взагалі, під кожну рушницю необхідно підбирати свій патрон. 4-ку 54-й не любить, як і 1-цю. Зате 3-ка, 5-а і 7-ка заходять відмінно і завжди. Повністю шикарність ( і цінність!) бою ІЖ-54 розкривається на максимальних дистанціях стрільби. А до 35 м бій всіх гладкостволое +- однаковий. Крім рушниць з циліндром і циліндром з напором. Їх доля- до 25 м.

Volodia Hirniak

Мисливець

Hunter 79

Слідопит
0000 ІЖ-54 стріляє отвратітєльно! Вікна, сіє і т.д. з крупного шроту ідеально 0 і ООО. З картечі рівно 8 мм, по вовку. А взагалі, під кожну рушницю необхідно підбирати свій патрон. 4-ку 54-й не любить, як і 1-цю. Зате 3-ка, 5-а і 7-ка заходять відмінно і завжди. Повністю шикарність ( і цінність!) бою ІЖ-54 розкривається на максимальних дистанціях стрільби. А до 35 м бій всіх гладкостволое +- однаковий. Крім рушниць з циліндром і циліндром з напором. Їх доля- до 25 м.
Дякую за слушну пораду по нулях , не було в наявності 0 , І 000 щоб спорядити набої на цих номерах , але при нагоді обов,язково спробую , цікаво .
Хоча по правді до війни користувався фабричними набоями B&P N0 (іноземні номера трохи ,,маломірять,, ) , але зайцями дуже подобалось , я їх по папері не відстрілював але результативність була стабільною , бо цей набій мені запам,ятався , я клав його в чоковий ствол саме для другого або для дальнього пострілу , а такі постріли запам,ятовуються ))) , тому думаю , що Ви маєте рацію на рахунок N0. Факт!

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за слушну пораду по нулях , не було в наявності 0 , І 000 щоб спорядити набої на цих номерах , але при нагоді обов,язково спробую , цікаво .
Хоча по правді до війни користувався фабричними набоями B&P N0 (іноземні номера трохи ,,маломірять,, ) , але зайцями дуже подобалось , я їх по папері не відстрілював але результативність була стабільною , бо цей набій мені запам,ятався , я клав його в чоковий ствол саме для другого або для дальнього пострілу , а такі постріли запам,ятовуються ))) , тому думаю , що Ви маєте рацію на рахунок N0. Факт!
Достойна рушниця на фото. І чотирилапий помічник теж. Тандем для успішного полювання.
Душевно.

Тратата

Мисливець
Але не забувайте що ця ІСТИНА "працює" тілки на 54-х зі стволами 750 мм,та сверловкою 18,5

север

ветеран форуму
надійна команда
Але не забувайте що ця ІСТИНА "працює" тілки на 54-х зі стволами 750 мм,та сверловкою 18,5
Іншу модифікацію ІЖ-54 можна, швидше, віднести до ІЖ-26 ніж до класичного, первинного ІЖ-54 (750). Як по бою, так і конструктивно. Так, воно теж стріляє, але "не то пальто".
Мої рекомендації, дійсно, мають відношення до ІЖ-54 (750).

ДСП&ДВП

Мисливець
Не можу зрозуміти одного: чому ви всі носитесь з тією "кучністю", як той піп з писаною торбою. Відкрийте паспорт будь-якої рушниці валового виробництва часів сересеру і знайдете щось типу "провєрка кучності боя осущєствляєтца сєрієй із ТРЬОХ вистрєлов (для каждого ствола) і єслі значеніє кучності ХОТЯ БИ ОДНОГО вистрєла соотвєцтвуєт трєбованіям ГОСТа, то бой ружйя прізнайотца удовлєтворітельним". Маєте бажання вразити когось видатними параметрами бою, то надайте інформацію по "равномєрності дробового осипу" і "постоянству боя" (хоча б так, як це є у паспортах рушниць ЦКІБ СОО).

old hunter

Снайпер
Слушне питання,цікаво почути б на нього відповідь)
Я теж вважаю, що та кучність нідочого.

От "равномєрность дробового осипу" та "постоянство боя" саме головне на полюванні.
Особливо якщо від дробини до дробини буде сантіметрів по 50, але чотко від кожної до кожної, і саме головне щоб це було постійно, від пострілу до пострілу.

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Не можу зрозуміти одного: чому ви всі носитесь з тією "кучністю", як той піп з писаною торбою. Відкрийте паспорт будь-якої рушниці валового виробництва часів сересеру і знайдете щось типу "провєрка кучності боя осущєствляєтца сєрієй із ТРЬОХ вистрєлов
Так любий може))) Давайте краще послухаємо про супер бой від бувалих, думаю буде цікаво)

Не можу зрозуміти одного: чому ви всі носитесь з тією "кучністю", як той піп з писаною торбою. Відкрийте паспорт будь-якої рушниці валового виробництва часів сересеру і знайдете щось типу "провєрка кучності боя осущєствляєтца сєрієй із ТРЬОХ вистрєлов (для каждого ствола) і єслі значеніє кучності ХОТЯ БИ ОДНОГО вистрєла соотвєцтвуєт трєбованіям ГОСТа, то бой ружйя прізнайотца удовлєтворітельним". Маєте бажання вразити когось видатними параметрами бою, то надайте інформацію по "равномєрності дробового осипу" і "постоянству боя" (хоча б так, як це є у паспортах рушниць ЦКІБ СОО).
Розповісте?

Вкладення

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Та ви не того запитали :D

Іншу модифікацію ІЖ-54 можна, швидше, віднести до ІЖ-26 ніж до класичного, первинного ІЖ-54 (750). Як по бою, так і конструктивно. Так, воно теж стріляє, але "не то пальто".
Ось знавець супер бою! Чекаємо)))

север

ветеран форуму
надійна команда
Учитывая опыт эксплуатации и пожелания охотников Ижмех приступил к разработке новой модели бескуркового двуствольного ружья, которая получала название ИЖ-54. Модель выпущенная на базе немецкого ружья Зауэр-8, выпускалась в период с 1954 года по 1970 год в 12 калибре и имела тройное запирание. Дульные сужения получок и чок. У поздних моделей и у ружей штучного исполнения стволы и патронники хромированы. Также существовал прототип ружья в 16 калибре под индексом ИЖ-52, однако после выпуска 54 модели он не изготавливался.
Знайшов в своїх архівах певну інформацію про цю загадкову модель ІЖ-52.
Саме цікаво, що документація по ній, виявляється...ЦКИБовська, а не ИЖмехзавода!
Можливо, комусь буде цікаве дане повідомлення.
52.jpg

521.jpg

Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Саме цікаво, що документація по ній, виявляється...ЦКИБовська, а не ИЖмехзавода!
І не дивно що іжмехівцям допомогли цкібовці довести до толку копію зауєра8 бо перша копія під назвою іж 49 вийшла така собі)

Hunter 79

Слідопит
Знайшов в своїх архівах певну інформацію про цю загадкову модель ІЖ-52.
Можливо, комусь буде цікаве дане повідомлення.
Переглянути вкладення 882676

Переглянути вкладення 882677
Цікавий факт !
Мав певні роздуми та здогадки з цього приводу , Ви їх підтвердили документально.

север

ветеран форуму
надійна команда

Volodia Hirniak

Мисливець
Взагалі-то ІЖ-49 було 2 модифікації, які мали суттієв, принциповіі відмінності між собою. Одна з них тяжіла ще до Зауєра-8, тоді як інша- вже до ІЖ-52 (54).
А часом не було 49, під виглядом спортивного?)

север

ветеран форуму
надійна команда
А часом не було 49, під виглядом спортивного?)
Ні. Це були досить грубі, недосконалі моделі. Одна була важкого типу, друга-легкого. Взагалі, після 2 Світової, багато довоєнних зброярських традицій було втрачено, хоча серед них були і досить прогресивні, і перспективні. Але було не до того у ті важкі часи. І все пішло по іншому сценарію, по шляху найменшого спротиву. Щоб задовольнити потреби економіки і багатомільйонної армії мисливців.

Останнє редагування:
Зверху