ИЖ-58МАЕ 12 кал. 1983 г. вып.

MAXNO 77

Мисливець
Якщо не помиляюсь калібру 12? Цікавить фото лба колонки та сам стан стволів із середини....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

SAB

Мисливець
А фото цевья з внутрiшньойi сторони можно ,а саме вусики що тримають эжектор.? На фото 11-13.Эжектор працюэ нормально???
 

Вкладення

Останнє редагування:

Охотник 1956

Новачок
Уважаемые охотники и любители оружия!
У хозяина ружья нет компьютера, он не может оперативно отвечать на ваши вопросы и выставлять фото.
Я как смогу--помогу. Я настроил ему Вайбер на Лайфе (093...). Попробуйте звонить ему, а он попробует вам показать, что вас интересует.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
З хазяїном домовився ! Ведем переговори на щот переоформлення !
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Щось не можу зрозуміти власника !Я йому кажу що я рушницю резервую , а він каже ну ще завтра має хтось приїхать подивитись ! І не виключаю ,що скаже вибачте рушниця продана !
 

MEZZ@

Слідопит
Щось не можу зрозуміти власника !Я йому кажу що я рушницю резервую , а він каже ну ще завтра має хтось приїхать подивитись ! І не виключаю ,що скаже вибачте рушниця продана !
ну так если сильно интересно - договаривайся и высылай задаток хозяину и все. а так договариваться с челом у которого нет инета очень тяжело, тем более он его уже пол года продает.
 

MAXNO 77

Мисливець
В нас так хто дав готівку той і купив, резерв не всі розуміють....
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Да в мене уже таке було оголошення про тоз 66 зробив зельонку мев їхать обіцяли що чекають потім дзвінок вибачте але рушниця продана ! Забрали працівники дозвільной !
 
Зверху