ИЖ 58 МАЕ 12 кал

$$Васян$$

Мисливець
Доброе время суток . Помогите определить год выпуска ружья ИЖ 58 мае 12 кал. Номер Т 02133. Фото скину в четверг.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Помогите определить год выпуска ружья ИЖ 58
Вася, ну ти конь! (в хорошому сенсі!) тут тем по визначенню року випуску особливо ІЖів вагон і маленький возик! подивись яке врізання в приклад колодки та по таблиці в цій темі - http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Рік-випуску-ИЖ-58-МА-Е.35648/
напис на небі у кінофільмі "Любовь и голуби": "Эх, Вася, Вася!":D:D:D
ПіСі: не ображайся
 

$$Васян$$

Мисливець
Вася, ну ти конь! (в хорошому сенсі!) тут тем по визначенню року випуску особливо ІЖів вагон і маленький возик! подивись яке врізання в приклад колодки та по таблиці в цій темі - http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Рік-випуску-ИЖ-58-МА-Е.35648/
напис на небі у кінофільмі "Любовь и голуби": "Эх, Вася, Вася!":D:D:D
ПіСі: не ображайся
Подивывся я данну сылкку и таблицу. В таблице моей буквы нету. А вот по врезу там было фото , на фото две колодки . вот по тому фото умения как на нижнему фото полумесяца .
Извеняюсь что голову вам забивают своими проблемы ами.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Извеняюсь что голову вам забивают своими проблемы ами.
та все в нормі на те й форум! або не МАЕ або літера не Т а наприклад Г. подивись добре. звернись до Арго або до Борса - вони точно знають
 

Mechanik

Снайпер
ІЖ-58МАЕ Серія Т 1978р.в. (штучні рушниці)

А також зустрічав ІЖ-58МАЕ Серія Т 1985р.в. (рядова рушниця) - даний запис з особистого щоденника
3270380.jpg
 
Останнє редагування:

BORSA

Мисливець
1985 год выпуска,рядовое с рельефной гравировкой.В 85 году это ружьё стоило 150 руб +15 руб за гравировку.
 

Mechanik

Снайпер
В 85 году это ружьё стоило 150 руб +15 руб за гравировку.
Ні -ні- ні, це ще не все.
Та в карманчик треба було всунути 25 крб. дяді з магазину. Бо після того як дяді ручку позолотили виносилась рушничка в картонній коробці зі складу, з словами: ВСЕ ОСТАННЯ. БІЛЬШ НЕМАЄ. ВАМ ПОЩАСТИЛО....Ну що берете чи -НІ? Так, так, звичайно берем... Після виходу з магазину обов'язквою тенденцією було покупку як кажуть ...ОБМИТИ
Та збиралась вся дружня компанія мисливців в оселі господаря новенької рушниці і ...до глубокої ночі під чарчину оковитої, та кільце ковбаски....та сало з часником на столі, все мочили і мочили.
 

$$Васян$$

Мисливець
1985 год выпуска,рядовое с рельефной гравировкой.В 85 году это ружьё стоило 150 руб +15 руб за гравировку.
а поякій таблиці визначили рік рушниці?
чи пояким критеріям?

а нгомер може бути на ній перебитий? як оприділити?
 

BORSA

Мисливець
а поякій таблиці визначили рік рушниці?
чи пояким критеріям?

а нгомер може бути на ній перебитий? як оприділити?
Определил не по таблице а из своего архива(в точности можете не сомневаться) и фото ружья подтвердили окончательно. А, по номеру есть небольшое подозрение на последние цифры 33 возможно их и перебивали.
 

$$Васян$$

Мисливець
Определил не по таблице а из своего архива(в точности можете не сомневаться) и фото ружья подтвердили окончательно. А, по номеру есть небольшое подозрение на последние цифры 33 возможно их и перебивали.
ружьё з док с разрешытельной. А для меня ето както скажется?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

$$Васян$$

Мисливець
я купив рушницю тиждень назад !
мені просто цікаво стало чи може бути таке що номер перебитий , і ціну рушниці чи недорого я купив її. я нічого не перебивав ніяких номерів, якби я перебивав номери то яб питавби з якого року рушниця і все таке!
 

Hovarf

Слідопит
Ні -ні- ні, це ще не все.
Та в карманчик треба було всунути 25 крб. дяді з магазину. Бо після того як дяді ручку позолотили виносилась рушничка в картонній коробці зі складу, з словами: ВСЕ ОСТАННЯ. БІЛЬШ НЕМАЄ. ВАМ ПОЩАСТИЛО....Ну що берете чи -НІ? Так, так, звичайно берем... Після виходу з магазину обов'язквою тенденцією було покупку як кажуть ...ОБМИТИ
Та збиралась вся дружня компанія мисливців в оселі господаря новенької рушниці і ...до глубокої ночі під чарчину оковитої, та кільце ковбаски....та сало з часником на столі, все мочили і мочили.
Ви цілком праві, якось так воно в більшості випадків і було в ті часи. Ех і навіяли Ви своїм ліричним відступом спогади юності...
 

$$Васян$$

Мисливець
Ви цілком праві, якось так воно в більшості випадків і було в ті часи. Ех і навіяли Ви своїм ліричним відступом спогади юності...
Дичини в ті часи напевно багато було .класна охота була .
 
Зверху