Иж-54

Tekha

Новачок
Переміряв звуження. Один 17.7 мм. Другий 17.2 мм. Перепрошую за заморочку.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Взяв штангиль-циркуль, вставив в ствол і заміряв. 0,5, 1,0 неяк там не вийде. Я щось не вірно заміряв?
Для того чтоб говорить о размере дульных сужений, надо еще четко знать диаметр канала ствола. А дальше чистая математика.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Для того чтоб говорить о размере дульных сужений, надо еще четко знать диаметр канала ствола. А дальше чистая математика.
Блин, вот нашли о чем говорить: ИЖ-54 это ИЖ-54: по 1962 год диаметр каналов стволов 18,5 мм, после, по 1969, 18,2.
Что тут можно еще можно обсуждать?! Это же- не диковинная иномарка!
Ну +- 0,1 мм? И что?!
Обгадить, забраковать и отбить потенциального покупателя? Да не тот это случай, остыньте!:)
 

север

ветеран форуму
надійна команда

agentkolya

Мисливець
5132535.jpg

Мій двоюрідний брат має приблизно такий 54-й, швидше за усе це Спорт, рік випуску невідомий, брандтрубки, стволи 730, звуження близькі до чок-посилеий чок (реально переміряти зараз не можу, брат за кордоном). Приблизно - бо співпадає гравюра низа колодки, але інкрустація виконана золотом, бокові приливи на колодці теж присутні, скоба - з набагато простішою гравюрою, гравюри на боках колодки, як вказують різні джерела, не повторювались, тому подібне фото не шукав, фото взяте з інтернету. Скоріше за усе саме такі рушниці можуть мати нестандартні дульні звуження та наврядчи багато хто зможе довести, що Ижи недалеко "відскочили" від Тозів чи показати рядового 54 -го з відмінними від стандартних звужень. Якщо Стальной глаз має таку статистику окрім оголошеної, усім буде цікаво дізнатися щось нове. З повагою
 

mulyavchik

Снайпер
Так в паспортах на штучні 54ки і було написано що вся їхня відмінність від рядових у кращому дереві,кращій підгонці деталей та їх хромування, і вищий процент кучності з обох стволов.
 
Переглянути вкладення 410991
Мій двоюрідний брат має приблизно такий 54-й, швидше за усе це Спорт, рік випуску невідомий, брандтрубки, стволи 730, звуження близькі до чок-посилеий чок (реально переміряти зараз не можу, брат за кордоном). Приблизно - бо співпадає гравюра низа колодки, але інкрустація виконана золотом, бокові приливи на колодці теж присутні, скоба - з набагато простішою гравюрою, гравюри на боках колодки, як вказують різні джерела, не повторювались, тому подібне фото не шукав, фото взяте з інтернету. Скоріше за усе саме такі рушниці можуть мати нестандартні дульні звуження та наврядчи багато хто зможе довести, що Ижи недалеко "відскочили" від Тозів чи показати рядового 54 -го з відмінними від стандартних звужень. Якщо Стальной глаз має таку статистику окрім оголошеної, усім буде цікаво дізнатися щось нове. З повагою
Доброго времени! Статистики я не имею,просто не следует верить надписям.Не буду далеко заглядывать-но в охотколлективе где я нахожусь,люди десятилетиями охотились с одним и тем же оружием и не знали истины про свое ружье.Однажды я просто из любопытства взял с собой на охоту штангель и большинство охотников просто были удивлены !!!??? Те, у кого на подушках было написано 0,5 и 1,0 были просто шокированы промером по факту.В месте с этим люди стали понимать ,почему у одних большой разлет,а у других сильная кучность.Хотя раньше грешили на снаряжение патрона! Вот такая история товарищи охотники. Рекомендую не ленивым и любопытным все таки промерять дульные сужения относительно канала ствола на Ваших ружьях. С уважением ко всем участникам форума!!!
 

mulyavchik

Снайпер
Вы много видели штучных ИЖ-54, с хромированными деталями колодки, цевья и т.д.?:confused:
Видел немного.Пишу то что читал,слышал.А у Вас кстати как обстоят детали с поиском своей заветной мечты?Есть у меня ещо один номерочек с Вашей хлебосольной Чернтговщины по поводу продажи 54ки.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Видел немного.Пишу то что читал,слышал.А у Вас кстати как обстоят детали с поиском своей заветной мечты?Есть у меня ещо один номерочек с Вашей хлебосольной Чернтговщины по поводу продажи 54ки.
Увы, никак...:(
Если поможете- буду очень благодарен! Если можно - в ЛС, чтобы не флудить в теме.
 
Зверху