КАРТА МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ УТМР

ml1986

Мисливець
Доброго дня звертаюсь до усіх мисливців області та небайдужих до природи людей,
якщо є змога та технічні можливості викладіть карту мисливських угідь УТМР області, окремих районів, таким чином ми зможемо уникнути певних непорозумінь.
Завчасно вдячний!!!
Чекаю детальних карт
 

typict

Мисливець
Карту ніхто не викладе, бо її не існує в електронному вигляді. Є тільки відскановані шматки але і вони не відповідають дійсності тому, що межі відтворювальних ділянок змінюються майже кожного року, на карти це наноситься вручну і дуже погано. Тому в реальності меж угідь і відтворювальних ділянок не знають навіть в самому утмр
 
Карту ніхто не викладе, бо її не існує в електронному вигляді. Є тільки відскановані шматки але і вони не відповідають дійсності тому, що межі відтворювальних ділянок змінюються майже кожного року, на карти це наноситься вручну і дуже погано. Тому в реальності меж угідь і відтворювальних ділянок не знають навіть в самому утмр
дякую за відповідь. А де взагали є хоть приблизна карта мисливських угідь хмильниччинни.
Я тільки в минулого року став мисливцем, і мене цікавлять місця де б я міг полювати , і ще я живу в Камянці Подільському який знаходиться в зони подільських товтри і там полювання заборонене и в місцевому утмр якби і немає місьць де полювати
 

ml1986

Мисливець
було б бажання то можна із шматків скласти приблизну карту облатсі, а то зайшов в Деражні а дивишся вже Барський район Вінницької області
 
було б бажання то можна із шматків скласти приблизну карту облатсі, а то зайшов в Деражні а дивишся вже Барський район Вінницької області
ось і виходить тема є а карти нема)))
якщо я знайду таку мапу то тут обовязково виложу
 

kef

Зброяр
В кожній організації УТМР -будь якої області,міста,району є (повинна) бути "карта" з кордонами мисливських угідь .,як УТМР так і інших ......
-Зразок :
 

Вкладення

Зверху