Кабмін скасував обов'язкову реєстрацію та техогляд для певних видів суден

Тема у розділі 'Новини у галузі Мисливства та Риболовлі', створена користувачем Mechanik, 8 кві 2020.

Irbis
 1. Mechanik

  Mechanik Снайпер

  Кабмін підтримав внесення змін до Порядку ведення державного суднового реєстру та Суднової книги України.

  Таке рішення ухвалили на засідання уряду 8 квітня.

  "Пропонується внести до Порядку і скасувати обов'язкову реєстрацію маломоторних суден з механічним двигуном максимальною потужністю до 10 кВт, які раніше пділягалли реєстрації.

  Також - веслові судна довжиною до 4 метрів, які не використовуються для промислу водних біоресурсів, перевезення вантажів або пасажирів з комерційною метою. А також - для подібних суден скасовується обов'язковий технічний огляд", - заявив міністр інфраструктури Власдислав Криклій.


  За його словами, це вплине приблизно на 30% судновласників, які звільняться від обов'язкової реєстрації маломіних суден.

  https://www.epravda.com.ua/news/202...LIheWgsgpZ-JSbTbSC-f5qFAY-bP_jWD0Y5pxztkDFVeM
   
  Олег Терн подобається це.
 2. Safari
 3. Олег Терн

  Олег Терн Мисливець

  Наскільки я зрозумів, зміни ще тільки в планах....
  так як нема посилання на відповідний закон.
   
 4. POMAH-Lviv

  POMAH-Lviv Новачок

  Так вроді якраз Кабмін затверджує ПОРЯДОК ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України.
   
  Олег Терн та Mechanik подобається це.
 5. Mechanik

  Mechanik Снайпер

  Відтепер усі власники маломірних суден звільнені від обов’язкового проходження технічного огляду під час реєстрації, а 30% судновласників – від обов’язкової реєстрації.

  Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій за підсумками чергового засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 8 квітня 2020 року.

  Уряд затвердив постанову «Про внесення змін до Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України», згідно з якою підтримав пропозиції Міністерства інфраструктури щодо змін у порядку, якими передбачається скасування:
  - обов’язкової реєстрації суден до 4 метрів, оснащених механічним двигуном (двигунами) із загальною максимальною потужністю до 10 кВ у Судновій книзі України;

  - обов’язкового техогляду судна для усіх некомерційних маломірних суден під час реєстрації у Судновій книзі України у разі наявності документу, що підтверджує технічні характеристики судна (або сертифікат, або паспорт на судно, або інший документ, виданий кваліфікаційним товариством, що містить відомості про основні технічні характеристики судна, ідентифікаційний номер/будівельний номер, марку, модель, найменування та категорія транспортного засобу, рік виготовлення, модель і номер двигуна, потужність і робочий об’єм та тип двигуна, а також відомості про виробника, країну)

  https://www.kmu.gov.ua/news/vladisl...WXU4pKwkT3htkeyDiXro6i1s27-YwCXDurlDkjtVa-nro

  92339619_2621112814801671_6171726644093386752_n.jpg
   
  Зверобой 60, Admin, Арго та 2 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою