Калібр для нарізного 223рем чи 308win

Korsunets

Новачок
Рекомендую 308win, так як більш універсальний! Але в доповнення до нього потрібно мати 22lr.
223 теж хороший і теж дає результат (більший гідроудар), проте на дуже габаритну дичину може бути замалий. Стріляти потрібно максимально прицільно.
Особисто я вважаю потрібно мати:
1. Перерломка (ИЖ, ТОЗ) - перната дичина.
2. Полуавтомат (Ата, МЦ, Іноземні рушниці) - загоне полювання.
3. 22lr (тут дивіться самі)
4. 223 rem (тут дивіться самі)
5. 308win (тут дивіться самі)

Поступово все придбаєте. На все свій час.)

север

ветеран форуму
надійна команда
якщо 223 напів-автоматичний, то кількість не перейде в якість?
Не перейде. Це зброя одного точного ( по місцю) пострілу. Саме тоді можна розкрити весь її потенціал. За рахунок якості, а не кількості.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а де я написав, що це неправильно. просто як полювати на птицю власникам беретт та бенельок, якщо в них нема грошей на іж та тоз, і як мені бути без іноземної рушниці чи н/а на загонному полюванні?, коротше такі собі припущення.

POMAH-Lviv

Мисливець
а де я написав, що це неправильно. просто як полювати на птицю власникам беретт та бенельок, якщо в них нема грошей на іж та тоз, і як мені бути без іноземної рушниці чи н/а на загонному полюванні?, коротше такі собі припущення.
Ну Ви ж зрозуміли що мова не про Іж/ТОЗ а про полювання на пернатих саме переломкою:)

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
3. 22lr (тут дивіться самі)
4. 223 rem (тут дивіться самі)
5. 308win (тут дивіться самі)
а тут як вам подобається порада? перераховані калібри і на тому все.
щоб говорить про калібри, а ще більше щось радити, треба мати і стріляти, а потім робити висновки. так що ця тема завідомо приречена на пустодзвін та поради типу "а от у мого товариша..."

Korsunets

Новачок
а тут як вам подобається порада? перераховані калібри і на тому все.
щоб говорить про калібри, а ще більше щось радити, треба мати і стріляти, а потім робити висновки. так що ця тема завідомо приречена на пустодзвін та поради типу "а от у мого товариша..."
60% в кожного із моїх мисливський товаришів є ці перелічені калібри (12, 223rem, 308win або 30-06) і як розумієте, я неодноразово стріляв з них усіх.;) Howa, CZ, Ruger, Tikka, Savage.
Кожен калібр по своємо унікальний і підходить для вполювання певного виду дичини. І повторюсь між калібрами 223rem чи 308win більш універсальний є 308win, ще б радив би придбати 22lr.

Gogi

Мисливець
60% в кожного із моїх мисливський товаришів є ці перелічені калібри (12, 223rem, 308win або 30-06) і як розумієте, я неодноразово стріляв з них усіх.;) Howa, CZ, Ruger, Tikka, Savage.
Кожен калібр по своємо унікальний і підходить для вполювання певного виду дичини. І повторюсь між калібрами 223rem чи 308win більш універсальний є 308win, ще б радив би придбати 22lr.
223 теж може бути для полювання для дитичини до 80-120 кг вагою і то як знайомі мислиці кажуть погрішностей він не прощає тобто стріляти знього потрібно точно максимально до 100- 150 м я думаю що він більш підійде для індивідуального полювання коли є час добре прицілитись для загонного навряд чи куля 3,6 грама зупинить кабанчика під 100кг, 22lr хіба що для спортивної стрільби полювання зним заборонено

Korsunets

Новачок
Я і писав вище, що постріл 223rem повинен бути максимально прицільним.
Чому я сказав 22lr?
Це суто для того, щоб з більш бюджетними набоями вчитись стріляти. Так би мовити, набивати руку.
Це моя точка зору до якої можна абсолютно не прислуховуватись.;)

Зверху