Карповая ловля

Тема у розділі 'донна ловля', створена користувачем NASA, 7 жов 2012.

Irbis
 1. NASA

  NASA Слідопит

  Уроки по монтажу карповых оснасток. Наиподробнейшая анимированные инструкции для начинающих и бывалых карпятников.
  Первая часть
  Вторая часть
  Как капр ест бойлы. Уникальное видео.
   
 2. Safari
 3. Студент

  Студент Мисливець

  третий монтаж (в первом видео) в моей практике себя не оправдал плохая засекаемость А вот четвертый интересный надо будет попробовать
   
 4. semen_hanter

  semen_hanter Новачок

  ловлю на Ю.Буг только на такую оснастку на старую кукурузу еслиже вы ловите надругое подскажыте.
   
 5. Студент

  Студент Мисливець

  semen_hanter писал:
  еслиже вы ловите надругое подскажыте.

  Уже 2 года ловлю карпа на бойлы
   
 6. NASA

  NASA Слідопит

  Карп 120 кг. (самый большой карп пойманный на удочку)
   
 7. Студент

  Студент Мисливець

  Наші снасті до такого не готові -)))
   
 8. Одинокий Вовк

  Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

  Питання до досвідчених рибалок: колір бойла грає роль чині? Якщо грає, то якого кольору краще купувати?
  Завчасно дякую.
   
 9. Геньо

  Геньо Мисливець

  Все залежить від дна водойми та повадок коропа!!!Якщо короп "шуганий" тобто боязкий то краще вибирати такий колір бойла (темніші кольори) щоб він співпадав з коліром дна водойми!Якщо короп не боязкий,активно клює,то вибирай ярких кольорів бойли,швидше знаходитиме,швидше клюватиме,всмоктуватиме і швидше уху їстимеш!!!ИМХО,хоча буває і навпаки,риба то таке створіння ...Завжди експерементую на водоймі,поки "ключ" знайду до риби,а тоді насолоджуюсь красенями в золотій броні !!!
   
  ПИЛЬНУЙ та Яремко А.А. подобається це.
 10. Одинокий Вовк

  Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

  Дякую, колего! Буду експериментувати і я.
  Вдачі. З повагою.
   
 11. Одинокий Вовк

  Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

  Хочу ще потурбувати досвідчених рибалок на бойли. Чи може на бойл клюнути білий амур? Їду на те озеро, де багато б. амура, а коропа мало.
  Завчасно дякую.
   
 12. Геньо

  Геньо Мисливець

  КЛЮЄ!!!Випадків клювання білого амура на бойл багато!!!Треба вибирати бойли з запахом продуктів рослинного походження!Але для мене всеж таки краще кукурудза,рослинність з тої самої водойми де ловиш,молоді огірочки,ловив навіть на просту траву, що під ногами!!!УДАЧІ!!!Напишеш про результат!!!http://blesna.net/na_chto_lovit_belogo_amura.html
   
 13. Одинокий Вовк

  Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

  For Геньо: відчитуюсь по рибалці на бойли.
  Взяв два коропи по 4 кг на дві закидних. Робив поводки по три гачки з бойлами на одну закидну. Завозив кожну окремо лодкою і сипав до чорта макухи з горохом та кукурудзою.
  На третій, мабуть, взяв б. амур, але вломав гачка. Амура тягнути набагато важче, ніж коропа.
  Але на фоні всієї рибалки почуття позитивні, бо ще зловив багатенько карася та окуня.
  З пов.
   
  ПИЛЬНУЙ подобається це.
 14. bmwersia

  bmwersia Мисливець

  лет этак 15 назад,тоже извращался по поводу рыбалки и в том числе извращался в карповой ловле,это и карповые палки и катушки с бейтранерами,и сигнализаторы поклевок с пейджерами без пейджеров,кормушки вязал сам(покупным не доверял)и вот лет наверно 7,как ловлю карпа на самый обычный макушатник-мотовило,поводок+пенопластовый шарик...и все слава богу в полном порядке,весь дружный коллектив всегда и отдохнувший и всегда с уловом..

  одна из моих рыбалок...)))
   
  ПИЛЬНУЙ та reaktiw подобається це.
 15. kef

  kef Снайпер

  Для риболовлі "серйозного" коропа або сазана використовую слідуючу снасть:
  -Ліщинове вудлище,довжиною 2,5 метри,котушка "Невська",волосінь 0,5-0.6 мм.,три-чотири пропускні кільця під волосінь.,гачок "карповий",кевларовий шнур довжиною 20 см.,пружина скручена з шпиці старої парасольки (зонта).,з вільним ходом потяжки.,до якої з однієї сторони прив"язується волосінь з іншої "поводок"з гачком.Таким чином виходить амортизуюча пружина,яка теж відіграє значну роль при виважуванні коропа.
  -Перед риболовлею зачищаю дно від рослинності з допомогою "граблів" прив"язаних до міцного шнуру.По сторонах розчищаю-викошую косою очерет для зручності.Два три дні роблю підгодівлю риби параною макухою,пшеницею з товчею і розім"ятою картоплею з добавленням піску.Ловити доводиться на віддалі від берега 10-15 метрів.глибина 3-5 метрів.Основна наживка-варена картопля,якщо горох чи кукурудза ,то є всі шанси спіймати велику плотву або "краснопірку".На пружину замішую вище викладений склад принади,тільки без піску ,в замін добавляю трошки манки ,щоб краще трималося і дрібнота рибна не так розпорошувала принаду.Чому використовую таку "жорстку" снасть-відповідь проста.Після того як короп зачепится гачком і котушка з тріском змотає десяток метрів волосіні-глибина буде до 10 метрів і підняти рибу на поверхню буде дуже важко ,в додаток ще стіна старого очерету в який часом залітає короп.
  -Часом бачу на відео, як рибалки пірнають у воду на глибину ,щоб спробувати звільнити волосінь від "зацепу",але краще цього робити самому не варто.Бо коли на гачку "сидить" рибина вагою від 10-15 і більше кг.,та ще і на такій глибині -можуть бути зерйозні наслідки,коли волосінь обмотає руку чи ногу рибалки. Сам колись це відчув на собі ,коли намотав на руку волосінь ,звільняючи заплутаного коропа від очерету.,-БІЛЬШЕ такого не роблю.
  -Самий більший сазан, якого біло впіймано разом із моїм братом ,був вагою 13 кг.,менші в середньому від 7 до 11 кг.В липні планую серйозно зайнятися "водяними поросятами",Можливо результати будуть як і раніше.
   
  ПИЛЬНУЙ та krushinski00 подобається це.
 16. Fatih

  Fatih Новачок

  Цікаво, я якраз купив собі Daiwa Basia https://www.mirrybolova.com.ua/katushka-daiwa-basia.html хочу скоро піти на карпа, провести декілька випробувань. Ваші уроки прийдуться якраз доречними.
   

Поділитися цією сторінкою