Книга О.Я.Пилипчук " Ці загадкові куниці"

Статус
Закрита.

roz_koms

Слідопит
На обкладинці книги перегузня звичайна, вчора читав за цього цікавого та малочисельного звіра (на території України нараховується біля 100 особин, мешкає лише на сході нашої країни), занесена до Червоної книги України. Зацікавився нею після перегляду відео, на якому цей звір відвідав окопи наших хлопців.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На обкладинці книги перегузня звичайна, вчора читав за цього цікавого та малочисельного звіра (на території України нараховується біля 100 особин, мешкає лише на сході нашої країни), занесена до Червоної книги України. Зацікавився нею після перегляду відео, на якому цей звір відвідав окопи наших хлопців.
https://dailylviv.com/news/pryroda/...inski-biitsi-dopomih-bronezhylet-video-110305
 
Останнє редагування:
На обкладинці книги перегузня звичайна, вчора читав за цього цікавого та малочисельного звіра (на території України нараховується біля 100 особин, мешкає лише на сході нашої країни), занесена до Червоної книги України. Зацікавився нею після перегляду відео, на якому цей звір відвідав окопи наших хлопців.
Єдине, що можу сказати про сто особин, як на мене, не є правдою...На жаль реальних досліджень давно не проводилось і публікацій в науковій пресі також не має.
Починаючи з Гуляйпольщини до кордону з мокшею, в районі с. Сєдово полоса шириною 100-150 км доволі часті зустрічі ціє тварини мали місце. Мені іноді скидали відео. Думаю, що чисельність в декілька разів більше. Хотілось би вірити в це)))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Книга чекає на свого нового господаря
130 грн
 
Статус
Закрита.
Зверху