Колективне полювання з участю мисливця з іншої області

Статус
Закрита.

Hanter28

Мисливець
Колеги прошу Вашої підказки, якщо в колективному полюванні бере участь мисливець з іншої області потрібно якісь додаткові документи для нього?

Наперед дякую за відповіді.
 

UmoRIST

Новачок
Если у него есть удостоверение охотника с действующей карточкой учета добытой дичи и т.п., действующее разрешение на оружие, то других документов ему не нужно.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Відстрільна карточка у ті угіддя де буде полювати.
 

Hanter28

Мисливець
Якщо колективне полювання на копитних по ліцензії, то відстрілочної карточки не потрібно. Я правильно розумію?
 

Hanter28

Мисливець
Поки-що я не бачу чіткої картини, може хтось напише чітко і ясно. Для мене зрозуміло, що якщо полюєш в іншій області на перо чи пушнину, то потрідно у них купляти відстрілочну карточку. Але якщо полюєш на копитних на колективному полюванні - що потрібно (які документи)?
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
На кого Ви хочите полювати і де? І що тут не зрозуміло. На перо і на пушніну Ви у любому випадку повинні купити відстрільну карточку у ті угіддя де будите полювати. На копитного Купуйте ліцензію сам чи на колектив.
 

Крук

Мисливець
Hanter28;78144 сказав(ла):
Поки-що я не бачу чіткої картини, може хтось напише чітко і ясно. Для мене зрозуміло, що якщо полюєш в іншій області на перо чи пушнину, то потрідно у них купляти відстрілочну карточку. Але якщо полюєш на копитних на колективному полюванні - що потрібно (які документи)?
Якщо Ви на перед договорилися про полювання, то собою необхідно мати дозвіл на зброю, державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання.
Дальше на місці єгер видає ліцензію, за яку Ви і ваш колектив платить гроші, номер ліцензії заносете в білу картку ось і всі документи.
 

Hanter28

Мисливець
Біла картка - це картка обліку добутой дичини і порушень правил полювання?
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Да це та картка де Ви записуэте дату, угіддя, № відстрільної картки або ліцензії а також кількість добутої дичини.
 

Жека

Новачок
трішки проясню... якщо треба інформація )) : обовязково! 1. посвідчення мисливця 2.картка обліку добутої дичини 3.дозвіл на зброю 4.ліцензія (колективна 1 на всіх, чи 1 на кожного мисливця)
 

Hanter28

Мисливець
Якщо колективне полювання, то і ліцензія повинна бути для колективного полювання.
 
Статус
Закрита.
Зверху