Коли день мисливця?

dikajapulja100

Новачок
Шановні колеги по пристрасті до полювання,хочу Вас запитати,а чи є в нас в Україні чітко визначене свято " день мисливця" ? Якщо так то скажіть коли, а якщо немає то булоб непогано визначитись із цим днем.
 
Бачите, в різних країнах і народів покровителі мисливства різні.
В Україні, на мою думку, найбільш часто і всі "святкують" Теплого Олекси, 30-го березня, коли бажають всім тваринам, і мисливським в тому числі, відродження після важкої зими.
Тому, як для мене, мисливець існує тільки як складна фраза "мисливець-природолюб", а не мисливець-добувальник.
 

dikajapulja100

Новачок
Я з Вами "отрыщъ-безхатченко редукс" згідний ,що "мисливець-природолюб", а не мисливець-добувальник. Мене цікавить саме день коли всі мисливці можуть сказати ,що це їх свято ( наприклад як день автомобіліста,день рибака). Звісно багато хто вважає що день мисливця - це день відкриття полювання на пернату або на копитних. Нажаль у нас забуті традиції пов"язані з полюванням. тому хочу знати чи є чітко визначений день "мисливця" чи якось його по іншому назвати.Мається на увазі що цей день святкує більшість мисливців або навіть усі.
 

VValue

Новачок
Как такого профессионального праздника "День Охотника" не существовало.В 2005 году Митрополит Киевский и всея Украины Владимир благословил написание иконы «Собор Святых покровителей охотников и рыболовов», на котором изображены образы Божией матери и святых, имеющих особую благодать помогать всем занимающимся охотой и рыболовством.– апостолы Андрей Первозванный и Петр – два брата, сыновья рыбака Ионы из Вифсаиды Галилейской, занимались рыболовством, прежде чем стать учениками Спасителя.

– святитель Николай, архиепископ Мирликийский, апостолы Иоанн Богослов, Иаков Зеведеев, Андрей Первозванный и Фома, преподобные Никодим Кожеезерский, Пафнутий Боровский и Варлаам Керетский, праведный Прокопий Устюжский и Симеон Верхотурский, великомученики Евстафий Плакида, Димитрий Солунский и Георгий Победоносец, мученики Трифон и Меркурий, святой страстотерпец царь Николай, благоверный Великий князь Александр Невский, равноапостольный Великий князь Владимир, благоверный князь Димитрий Донской. Существует предложение праздновать профессиональный праздник "День Охотника" во вторую субботу сентября,поближе к празднику "День работников леса".
 

Leodr.

Новачок
Ну а все-таки когда у нас на Украине праздник охотников?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ну а все-таки когда у нас на Украине праздник охотников?
коли збирається їх більше 3-х в купу і починають брехати як ото колись було - зайці, як кабани, кабани - як бегемоти, качки - як Б-52, лосі - вопше як я ї..у шо! а зараз такого нема, бо всьо йзіли жидо-масони! (без образ для євреїв)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ну а все-таки когда у нас на Украине праздник охотников?
коли збирається їх більше 3-х в купу і починають брехати як ото колись було - зайці, як кабани, кабани - як бегемоти, качки - як Б-52, лосі - вопше як я ї..у шо! а зараз такого нема, бо всьо йзіли жидо-масони! (без образ для євреїв)
Тобто щодня на форумі УТМР.:p
 

Leodr

Снайпер
Да когда собирается компания охотников это уже праздник! А по календарю?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хотелось чтобы это был праздник в стране!
Обираймо дату та петиція на сайт Президента, якщо Вам з парадом військової техніки - то вказуйте це одразу, бо мають бути закладені кошти до Держбюджету на наступний рік.
 

Leodr

Снайпер
Это уже глобально, президент и его свита, наверно этот праздник в душе охотников и точка!
 

kef

Зброяр
А чому б просто не зробити днем мисливця, дату створення УТМР .
 

Leodr

Снайпер
Доброго вечера, так сегодня день святого Трифона, если кто не знает, так что всех с праздником охотника и рыболова! Ни пуха ни пера, ни хвоста не чешуи!
 
Зверху