Куплю курковку ИЖ 5

Messerschmitt

Новачок
Доброго дня шановне Товариство!
Маю в житті недоконану справу. Точніше прогавлену- рушницю прадіда яка не була зареєстрована ним при радянському союзі і так і пролежала до тих пір поки не була здана в дозвільну.
Тепер хочу заповнити цю прогалину.
Отже шукаю ИЖ-5 16-го калібру з "відривною" цівкою, бажано у нормальному/хорошому стані. Можна під ремонт, реставрацію.
Розгляну будь які варіанти.
Писати тут чи в Viber (0501981113)
 

Messerschmitt

Новачок
На сьогодні маю певні зрушення по своєму питанню. Віднедавна став щасливим власником рушниці ....набору "Юний зброяр". Тобто якусь прогалину душенька таки заповнила )
Сказати що по рушниці багато роботи - нічого не сказати. За що не візмись- кожен вузол потребує реставрації. Проте це не лякає. Знаємо,вміємо,практикуємо.

Проте це не зовсім те що хотілося б .
Все ще в пошуку Иж-5.
Проте тепер з чіткими умовами. ОБОВЯЗКОВО Іжевського заводу та з відривною цівкою. 16 калібр
А по мірі робіт над рушницею викладатиму результат.
 

Вкладення

kef

Зброяр
На сьогодні маю певні зрушення по своєму питанню. Віднедавна став щасливим власником рушниці ....набору "Юний зброяр". Тобто якусь прогалину душенька таки заповнила )
Сказати що по рушниці багато роботи - нічого не сказати. За що не візмись- кожен вузол потребує реставрації. Проте це не лякає. Знаємо,вміємо,практикуємо.

Проте це не зовсім те що хотілося б .
Все ще в пошуку Иж-5.
Проте тепер з чіткими умовами. ОБОВЯЗКОВО Іжевського заводу та з відривною цівкою. 16 калібр
А по мірі робіт над рушницею викладатиму результат.
Маєте відомості.що окрім іжевського заводу рушниці моделі - Іж - 5 виготовляла якась інша "артель " ?
 

kef

Зброяр
То вже напевно останні моделі п'ятірки.робились на тозі та златоусті. Перед зняттям її з виробництва. І початком серії моделі ЗК.
На іжовках на стволі напис був якщо не помиляюсь. Користувався в 24 к.з розвернутим патронником під 20 к.

Власнику теми вдалої реставрації. Не така вже ця рушниця "убита".
 

Messerschmitt

Новачок
Шановне Товариство! Всім щиро вдячний за відгуки,проте дуже не хочу захламлювати цю тему про купівлю. Підкажіть прошу - де можна розмістити тему про плин робіт по моїй рушниці? ) Бо буде багато питань )))
 

иж 18

Слідопит
Шановне Товариство! Всім щиро вдячний за відгуки,проте дуже не хочу захламлювати цю тему про купівлю. Підкажіть прошу - де можна розмістити тему про плин робіт по моїй рушниці? ) Бо буде багато питань )))
https://uoor.com.ua/forum/index.php?forums/Ділимося-досвідом.60/ можно сдесь
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Проте тепер з чіткими умовами. ОБОВЯЗКОВО Іжевського заводу та з відривною цівкою. 16 калібр
Это Вам надо искать ИЖ-5 1924-1941 гг выпуска.
Мое первое ружье, 1931 г.в., было именно 16 калибра с длиной ствола 785 мм.
Удачных поисков!
 

Messerschmitt

Новачок
Тему до гори!)))
В сусідній темі пан Иван_777 відписував щось про ИЖ 5 в гарному стані. Я з ним зв'язався - домовились що пан Иван_777 пошукає контакти людини яка продавала і дасть знати.
 
Зверху