Куплю півавтомат в 16 кал.

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Задумуюсь над придбанням півавтомата в 16/70 калібрі. Так як вибір не дуже великий, то Браунінг Авто 5 відкидаю із-за високої ціни і зупиняю свій вибір на Бекас 16 М Авто.
Якщо у вас є якісь інші варіанти то із задоволенням їх розгляну.
Так як з зброєю Бекас я справи не мав, а знатоки можуть підказати якісь особливі технічні нюанси то я з задоволенням їх вислухаю, та навіть хочу щоб власники сказали всі + і - даної моделі.
Пропозиції і обговорення в тему
 

ВикторХантер

Мисливець
Браунинг А 5 морально устарел( как и МЦ и прочее).
А новые ПА не делают 16 кал.(12 и 20 магнум).
Бекас в 12 кал., у знакомого есть. Не жалуется, но говорит что "Не всеядный" к патронам.
Альтернатив в 16 калибре Браунингу А5 и Бекасу-нет на рынке, на сколько я знаю.
 

ВикторХантер

Мисливець
Ну це ви трошки загнули.... Браунінг і в Африці ... Ви тримали в руках А5?
Понятие растяжимое. Держал, примерно 1917-30 годов, точно не скажу.
Визуально-это дрын. Лично мое мнение. Да, он не убиваемый, но внешнеo_O
Сейчас другое поколение и есть другие браунинги и много прочего, которые качеством не хуже(Турки к этому слову не относятся), и посмотреть приятно.
Так же, и МЦ. Как пишут и говорят "Рушничка гарна, б*є як батіг", но морально устаревшие модели.
 
Останнє редагування:

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ну це ви трошки загнули.... Браунінг і в Африці ... Ви тримали в руках А5?
Я в руках тримав, тим більше вона є в мого кума, візуально/естетично вона для мене як "стара фіра" - надійна але стара.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Интересно увидеть кто? В Европе калибр 20 и 12 делают. Считается 2 самых удачных кал.
В Германии, Австрии за ваши деньги сделают не только в 16-том, но и 13-том, 14-том, 15-том, 17-том, 18-том и любом другом, какой придумаешь сам. :)
 
Зверху