Куплю рушницю

Статус
Закрита.

v_intore_z

Новачок
Куплю рушницю (не радянського чи російського виробництва): напів-автомат, переломку (Бажано, штучного виробництва), або ж дріллінг (усе до 1980 років). Бюджет до 500$. Бажано Київ та область, але можна подивитись і інші варіанти, якщо будуть досить цікавими.
 
Останнє редагування:

v_intore_z

Новачок
Почему?Вполне нормальный бюджет озвучил человек.За указанную им сумму,и состояние будет соответственное данной сумме.В теме продаж и гораздо дешевле есть такого плана полуавтоматы,и переломки.
Та передивився більш як 40 сторінок Продажу, дійшов вже до кінця 2016 року, все що цікаве- продано. А хочеться такого чогось, особливого чи штучного. От і вирішив тему створити, аби бува хто не знає кому збути) А бюджет- який є, можна, звичайно, +-, але треба дивись що пропонують. А щодо дрілінга: ціни я знаю, та може, в когось, чисто випадкова, щось буде цікаве, ну не міг я його не вписати, хоча, звісно, на нього я й не сподіваюсь.
 

tyrist 1945

Тигр
Почему?Вполне нормальный бюджет озвучил человек.За указанную им сумму,и состояние будет соответственное данной сумме.В теме продаж и гораздо дешевле есть такого плана полуавтоматы,и переломки.На крайний случай на эту сумму можно два зарубежных новых полуавтомата купить,которые имеют расширенный спектр применения.Даже еще средсва останутся на заброды,патронташ,и пару пачек патронов.
якось сумнів бере..
або ж дріллінг (усе до 1980 років)
 
Статус
Закрита.
Зверху