Лохотрон по Тернопільськи

Arctic

Новачок
Всім доброго вечера.
Сиджу і вболіваю за Баварію)
І рішив написати, як отримував і рєєстрував нарізняк в Тернополі.
Вся історія починалася чудово.
Зібрав документи, визначився із маркою та калібром, приніс всі чеки про оплату і став чекати коли видадуть "зеленку").
Зараз у час АТО кажуть , що неохоче видають дозвола і при тому хочуть хабара.
Мені повезло, я забрав дозвіл не даючи хабара.
Але везіння закінчилось за годину.
Подзвонили з дозвільної і говорять , що у на вас написали заяву про побиття людини в лютому за адресом.
Я вирішив , що це помилково і продовжив покупку та реєстрацію нарізняка.
Коли знову прийшов у дозвільну мені сказали що на мене написано заяву і якщо це правда то позбавлять дозволу.
Я вирішив у всьому сам розібратись.
Дочекався слідчого і вияснив.
Висновок.
Слідак морозиться, каже що вперше таке чує і мене бачить.
В дозвільній всі добрі.
PS. Цікаво, такий бардак був завжди і кругом?

Всім хто стає на шлях мисливця перевіряйте все.
 

Грищенко

Снайпер
я забрав дозвіл не даючи хабара.
Подзвонили з дозвільної і говорять , що у на вас написали заяву про побиття людини в лютому за адресом.
Коли знову прийшов у дозвільну мені сказали що на мене написано заяву і якщо це правда то позбавлять дозволу
Разве вы не уловили причинно-следственную связь?Она ведь очевиднаo_O.
 

Arctic

Новачок
Для того щоб ми жили краще треба повністю поміняти владу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
PS. Цікаво, такий бардак був завжди і кругом?
нє, бардак у кожного свій!
неохоче видають дозвола і при тому хочуть хабара.
на це ні АТО ні що інще не впливає.
Подзвонили з дозвільної і говорять , що у на вас написали заяву про побиття людини в лютому за адресом.
ніззя людей бити:D:D:D.особливо коли купувати зброю надумав, то сусідів треба зо півроку в дупу цілувати зранку вдень і ввечері.
я теж перед новим роком отримував дозвіл на придбання нарізного. довше нудніше, але хлопці у мене там знайомі. придбав 28.01 карабін, дозволу на носіння та зберігання немає досі - бланків немає.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Меняться нужно впервую очередь каждому из нас,менять своё мировоззрение,менталитет и отношение друг к другу вот тогда и изменится наша страна и всё вокруг.С УВ.Дмитрий.
 

Грищенко

Снайпер
З гладким такого не було .
Ну так-то гладкое.Что возьмешь с небогатого покупателя старой двудулки?:(А вот нарезное:rolleyes:,-тут и цена...повыше,и есть элемент кровной заинтересованности в регистрации у покупателя имеется,и немалый.Короче, -отличный повод его немножко окучить.
Для того щоб ми жили краще треба повністю поміняти владу.
Поменяли.Последний раз немногим более года назад.Вы заметили за последний год коренное улучшение вашей жизни?Если нет,-может надо еще раз ее поменять,или может быть даже не раз?
Меняться нужно впервую очередь каждому из нас,менять своё мировоззрение,менталитет и отношение друг к другу вот тогда и изменится наша страна и всё вокруг
Мысль понятна и хороша,но позволю с вами не согласится.Сама экономическая и социальная модель государства,при которой мы сейчас живем,заточена на не прырывное расслоение населения по имущественному признаку и отрицательный отбор власть придержащих.Смена говорящих голов и косметическое подкрашивание декораций на подмостках ровным счетом ничего не изменят в том,что творится за кулисами.
 

fenoms

Мисливець
Ви вчасно звернулись до слідака, він невстиг потерпілого знайти, скоріш хлопці хотіли халявної каси зрубати по такому поводу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а
Ви вчасно звернулись до слідака, він невстиг потерпілого знайти, скоріш хлопці хотіли халявної каси зрубати по такому поводу.
ніхто би нікого не шукав! тут все просто - налякався - дав грошей, не налякався, а розібрався - які до кого претензії? чути чули, а от "потерпілий" заяву забрав. чи не опізнав. чи помилився, "потерпілі" вони такі - то пам"ять втратить, то зір порушився, то слух.
 

Arctic

Новачок
а

ніхто би нікого не шукав! тут все просто - налякався - дав грошей, не налякався, а розібрався - які до кого претензії? чути чули, а от "потерпілий" заяву забрав. чи не опізнав. чи помилився, "потерпілі" вони такі - то пам"ять втратить, то зір порушився, то слух.
На такий результат вони очікували.
 

crp

Мисливець
у Львові дозвіл на купівлю як гладкого так і нарізної отримав без проблем, жодних хабарів, а от "бланків" на зберігання вже два місяці "немає"... якщо після травневих свят співатимуть ту саму пісню думаю варто писати заяву-скаргу в обласне керівництво МВС. бо це дуже схоже на "створення умов для сприяння корупції"... і у вашому випадку з ними потрібно вести суто офіційне спілкування, якщо шо так зразу пишіть офіційні листи. це їх приводить до тями...
 

Andg

Мисливець
Для того щоб ми жили краще треба повністю поміняти владу.
може и так. Только на кого?На нищих и честных, потому что пока нищие или на бывших, потому уже наелись?
Нужно тащить немцев или англичан.
Ха. ха. ха.
Так ведь не пойдут, с..ки. Скажут "бесполезно".
 
Зверху