МЦ 2112

mulyavchik

Снайпер
Куплю рушницю данної моделі,в доброму стані,60х-поч.70-х р.в.(бажано до 72) за розумну,адекватну ціну.всі пропозиції та фото прошу відсилати в лічку або за тел.на вайбер 0937577384.Рушниці з "позолоченими курками" і прикладами з красного дерева нерозглядаються.Чекаю на Ваші пропозиції.Всім дякую за увагу.З пов.Олексій.Перевага бажано Вінницька або суміжні області.Але якщо, то можна і подалі.
 

liubech

Новачок
Доброго дня можу запропонувати МЦ 2112. Пишіть у приват чкщо цікаво
 

HOWA

Слідопит
Тоді й на кулемет Хайрема Максима потрібно дивитись, там теж використовується хід ствола для роботи автоматики :). А він був змайстрований трохи раніше за А5.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тоді й на кулемет Хайрема Максима потрібно дивитись, там теж використовується хід ствола для роботи автоматики :). А він був змайстрований трохи раніше за А5.
Більшість сучасної зброї використовує наробки попередників, а то й просто копіює відомі оригінальні зразки..
Абсолютно незалежно від країн-виробників. Уже набридли ці постійні розмови "хто і що у кого вкрав". Це нісенітниці ні про що. Ідеї "крадуть", тобто запозичують всі країни і виробники. Практично без виключень.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Більшість сучасної зброї використовує наробки попередників, а то й просто копіює відомі оригінальні зразки..
Абсолютно незалежно від країн-виробників. Уже набридли ці постійні розмови "хто і що у кого вкрав". Це нісенітниці ні про що. Ідеї "крадуть", тобто запозичують всі країни і виробники. Практично без виключень.
До прикладу ATA ARMS NEO від якої всі кінчають...
 

mulyavchik

Снайпер
Олексій,нащо Вам та тінь Авто 5?;)
Ніяк вона мене,Костю, нехоче "відпустити",ця тінь.Було вже три МЦшки,нормальних,"толкових " років.Попродав,думав більше небуду геть і дивитись в їхню сторону (хоча вони в мене всі були безпроблемні,і жодного косяка недопустили.Працювали як часіки),а от проходить деякий час і мене знову починає на них "прягти".Є щось в цій "колоді таке" що притягує.І нічого з собою не можу вдіяти.Хоча є безліч гарних і більш достойних моделей.Якось так.З пов. до всіх.
 

HOWA

Слідопит
Куплю рушницю данної моделі,в доброму стані,60х-поч.70-х р.в.(бажано до 72) за розумну,адекватну ціну.всі пропозиції та фото прошу відсилати в лічку або за тел.на вайбер 0937577384.Рушниці з "позолоченими курками" і прикладами з красного дерева нерозглядаються
Побажання. Нехай пощастить шановному, та він знайде бажане.
 

Hunter 79

Слідопит
Ніяк вона мене,Костю, нехоче "відпустити",ця тінь.Було вже три МЦшки,нормальних,"толкових " років.Попродав,думав більше небуду геть і дивитись в їхню сторону (хоча вони в мене всі були безпроблемні,і жодного косяка недопустили.Працювали як часіки),а от проходить деякий час і мене знову починає на них "прягти".Є щось в цій "колоді таке" що притягує.І нічого з собою не можу вдіяти.Хоча є безліч гарних і більш достойних моделей.Якось так.З пов. до всіх.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-МЦ-21-12.115044/

То була найкраща пропозиція за останній рік , з ще більш ,,бородатими,, буде більш напряжно , вдалих пошуків !
 

Igor_pol

Мисливець

mulyavchik

Снайпер
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-МЦ-21-12.115044/

То була найкраща пропозиція за останній рік , з ще більш ,,бородатими,, буде більш напряжно , вдалих пошуків !
Як на мене,шан.Hunter,нічого в наш час немає напряжного.Головне щоб в потрібний і підходящий момент була потрібна сума зелених друзів і все буде гуд.
 
Зверху