Матроска

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем rfyjt13, 28 чер 2019.

Irbis
 1. rfyjt13

  rfyjt13 Мисливець

  Якось в темі було підняте питання по матросці. Коли людина прописана в одному місці а проживає в другому то " матроска" треба отримувати там де прописаний, і ніякпо другому!!!! В темі авторитети казали що ні ! Можна і там де живеш. Так от не можна!!! Я прописаний в Києві ,зброя стоїть на обліку в Черніговському районі, ді і офіційно проживаю. В лісхозі Чернігова ,сказали ,що тільки по приписці. Офігіть, людина проживає в Одесі, прописана у Львові ,повинна їхати за папірцем який чесно кажучи нікому не потрібний і коштує 20 грн.,витрачати10000 на дорогу!!!! От де маразм!!!!!
   
  сєрьога та василь довжик подобається це.
 2. Safari
 3. василь довжик

  василь довжик Слідопит

  Тому,що в нашій державі чмо яке не на своєму місці якого поставив кум,брат сват і який на думку в даному випадку мисливців просто ложив.Всім це не до вподоби і всі мовчать.Ось і прикол чому нами керують ті яким головне власне збагачення.
   
  Копатыч, andryx1 та rfyjt13 подобається це.
 4. василь довжик

  василь довжик Слідопит

  Будем надіятись,що пан Зеленський зі своєю командою нас мисливців не обминуть.Можливо буде змога щось поміняти ті варіанти які були придумані за часів совдепа.
   
 5. Копатыч

  Копатыч ветеран форуму надійна команда

  На хрена, она, вообще нужна ????????
  Правильное название " Карточка учета добытой дичи и нарушений правил охоты" .....
  теперь по порядку :
  - учет, добытой дичи, можно проводить по отстрелочным карточкам, которые, все равно мы покупаем ......
  - нарушения ..., за каждое нарушение, составляется административный протокол, который есть документом строгой отчетности, и вносится в электронную базу АРМОР
  По сути, она НЕ нужна, только для уплаты "пошлины"...., но это можно сделать по другому, сходить в ЛЮБОЙ банк и уплатиь пошлину, а квитанцию, носить с собой ...., вот и все.
   
  Andreevi4, василь довжик, Behmen та 4 іншим подобається це.
 6. AndreyDruz

  AndreyDruz Новачок

  Доброго дня.
  Не знаю, як на Чернігівщині, а в Києві міняють не за місцем реєстрації.
  В прошлому році навіть офіційно написав заяву, щоб отримувати не по місцю реєстрації, отримав матроску вже із серією КИ.
  Якось так.
   
  rfyjt13 подобається це.

Поділитися цією сторінкою