Матроска!

Dedushka

Снайпер
Только счета разные...
Нужно будет уточнить в лесхозе , можно-ли одной суммой заплатить. Мне так как я написал рассказали, что можно. Но лучше узнаю сам. Но то что за квитанцию одну 7 гр это точно.
 

Swartalv

Новачок

Dedushka

Снайпер
Не можна одним платежем, там рахунки різні!
Я так и понял уже. Придется платить за 2 квитанции 14 гр. а не 7. Хорошо что на форуме внимательные коллеги. Так-бы заплатил одним счетом и пришлось опять идти в банк.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Атож, звикли. Бо в Лісгоспі треба віддати квитанцію про оплату, щоб отримати нову картку-матроску. До того ж "дєвушка" з Лісгоспу вам заявляє, що платіжних реквізитів вона не знає, і квітанцій не дає, шукайте в інтернеті. І що дані на сайті Лісгоспу чи не застарілі вона не знає. Наслухаються про "країну в смартфоні"... розумники.
Ну у Львові в лісгоспі висять номера рахунків на оплату, та і на сайті Управління лісового господарства вони актуальні.
 

VS1975

Снайпер
Сьогодні був у Сумах, поміняв матроску. Лісгосп працює у штатному режимі. Правда не працював комп'ютер, так виписали від руки :). Головне є печатка.
 

kef

Зброяр
При проверке документов будут на матроску с подозрением смотреть))). Скажут сами штепсель поставили ))). У нас как, раз от руки написали значит что-то не то.
Стандартний бланк. Заповнений від руки. Печатка. Все нормально. Немає ніяких проблем.
 

bejsik

Мисливець
Банки совсем обнаглели. И нет на них управы. Не раз слышал маты возле кассы в банке. Людям заплатить гривну а комиссия 25 гр. Такого беспредела нет нигде , не в одной стране.
кто мешает заплатить в приват 24 с комиссией 2-3 грн?
 

Степанович 2

Снайпер
Коли воно не зрозуміло для чого, створює проблеми, то актуальність буде завжди.
А кому потрібно ті не бачать, і не чують, щоб внести зміни і спростити.
 

Androsh

Слідопит
кто мешает заплатить в приват 24 с комиссией 2-3 грн?
Уже писал... Мешает отсутствие счетов на которые платить в лесхозе. Девушка из лесхоза говорит, типа, я счетов не знаю, идите в банк они сами знают. А платить по прошлогодним - не факт, что они не изменились.
 
Зверху