Маю дуже гарну рушницю, хочу продати, допоможіть визначити вартість

Тема у розділі 'Допоможіть визначити і оцінити', створена користувачем sn_Dreamer, 14 тра 2020.

Irbis
  1. sn_Dreamer

sn_Dreamer Новачок

DSC_0680(зм).JPG DSC_0682(зм).JPG DSC_0683(зм).JPG DSC_0684(зм).JPG DSC_0667(зм).JPG DSC_0672(зм).JPG DSC_0674(зм).JPG
    Я прочитав усі клейма, і ось яка історія - стволи англійські, виготовлення бельгійське і ще присутні клейма і написи угорські. і також є вензель з ініціалами. стволи дзеркальні, але я щось не вмію їх фотати.
    Прочитані клейма:
    belge-perron100x100.jpg
    Бельгийские испытательные клейма. Клеймо осмотра
    Клеймо осмотра (inspection) готового ружья в целом
    Применяется с 1853 г. по наши дни.
    belge-pv100x100.jpg
    бельгийское клеймо испытаний бездымным порохом ("P.V." — от "Poudres Vives")
    Применяется с 1924 г. по настоящее время.

belge-controleur-p100x100.jpg
    бельгийское Клеймо контролера. Применялось с 1877 по 1968 гг.
    belge-date-f100x100.jpg
    бельгийское Клеймо обозначения года отстрела (испытаний) – 1927 год.
    belge-elg100x100.jpg
    бельгийское клеймо Используется в качестве приемного клейма с 30 июня 1924 года по настоящее время.
    belgium_gun_kleimo3.jpg
    Бельгийское Клеймо предварительного отстрела на стволах гладкоствольных ружей, заряжаемых с казенной части, гладкоствольных пистолетов, заряжаемых с дульной и казенной частей, и оружия центрального боя. Служило также знаком предварительной приемки оружия с одним или двумя гладкими стволами, заряжаемого с дульной части (с 1853).
    DSC_0591.png
    - венгерское клеймо после отстрела ружей бездымным порохом Корона Святого Стивена и ВР (для Будапешта) по кругу [Венгерский знак признания невоенной службы]. «FN» означает Fust Nelkuli [бездымный], а не Fabrique Nationale, Herstal, Бельгия.
    DSC_0592.png
    Неизвесный мне вензель, возможно инициалы первого владельца

А також написи:

NEM GLYONAK - "Не для пуль" - венгерская надпись сообщает о дульном сужении
    18.4 - Диаметр канала ствола
    18.3 - сужение дульное обоих стволов
    12-65 - размер патронника
    1 kg 410 - вес стволов
    2809/27 - номер протокола и год испытаний
    -JNC.HY.ANDREW s Q2 LTD.TOLEDO STEEL WORKS SHEFFIELD.N- - надпись снизу стволов (Andrew Toledo Steel Works Sheffield: type of steel used for the guns. Steel aviation originating in Sheffield in England. See publicity and repertory of steels of Sheffield.)

Sergiy_Kopach, Varjag229, Вова!!! та 10 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. Арго

Арго S-Moderator Команда форуму

Дайте фото написів на ствольній парі,а також фото ложі і тильника.Рушничка супер!

Останнє редагування: 14 тра 2020
    Ярослав Чечен подобається це.
  4. Арго

Вірніше рушниця виготовлена на замовлення і частково переповірена з переклеймленням в Венгрії(по місцю відправки замовлення) в 1927 році і кінцево в 1929 році (після деякого переобладнання чи часткового ремонту,або без таких,хоча різниця в кінцевому випробуванні в 2 роки суттєва, а це значить що таки якась зміна початкової конструкції мала місце).В той час такий закон існував в Венгрії.

kostik911, Вова!!!, kef та ще 1-му подобається це.
  5. Арго

Треба постаратись,бо це основний фактор ціноутворення!!

tyrist 1945 подобається це.
  6. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Ні. Це був розмір каналу ствола. Потім розширили до 18.4. Це цілком нормально.

kef та Арго подобається це.
  7. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Сталь англійська.

kef та Арго подобається це.
  8. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Гравіювання просто безподобне!!! Як називається ? По моєму лєнти, рози, бутони. Тріумфальне.

MEZZ@, kef та lektor подобається це.
  9. lektor

lektor Мисливець

Таки да!

10. Арго

Сама головна фішка-це закрита нижня частина колодки і в той же час не дроплок.Бомба!!Таку бачив один раз в виконанні Людвіга Шиві.

kef та lektor подобається це.
  11. kef

kef Зброяр

Рози ,ленточки , бутончики кажете ;). , "Багата" гравіровка "Тріумфальна". Дійсно гравірування варте уваги ,як і сама рушниця.:oops::rolleyes: Якщо проаналізувати усі схожі теми ,то це стовідсоткова рушниця під замовлення "торгової мережі" власника з Угорщини. З додатковим клеймуванням. Так би мовити -фірма гарантує;)

12. ПэГэСник

ПэГэСник Мисливець

Возможно вы знаете, почему он перебивался? Любопытно.
    Ружьё красивое, как и подача темы.

13. sn_Dreamer

sn_Dreamer Новачок

Дуже дякую вам усім за доречні коментарі, зараз зроблю і викладу фото, яких не вистачає...

14. sn_Dreamer

sn_Dreamer Новачок

Поїхали:
    Але зразу кажу, затильник не рідний очевидно попередній власник його замінив, цей просто наклеєний.
    І стволи я півгодини фоткав, не знаю як ті люди то роблять в мене вийшло так...
    І ще одне: я вистелив з нього кілька разів патронами 12х70, бо не знав на той час, що вони бувають різні... лопух, що скажеш...але хоч навіска мінімальна була - 21 грам.
    DSC_0660(зм).JPG DSC_0662(зм).JPG DSC_0665(зм).JPG DSC_0667(зм).JPG DSC_0669(зм).JPG DSC_0671(зм).JPG DSC_0673(зм).JPG DSC_0674(зм).JPG DSC_0676(зм).JPG DSC_0677(зм).JPG DSC_0678(зм).JPG DSC_0679(зм).JPG DSC_0680(зм).JPG DSC_0681(зм).JPG DSC_0682(зм).JPG DSC_0683(зм).JPG DSC_0684(зм).JPG DSC_06859(зм).JPG DSC_06869зм0.JPG DSC_0687(зм).JPG DSC_0688(зм).JPG DSC_0689(зм).JPG

стволи я не дер пружиною, бо відверто боюсь пошкодити, я взагалі зайвий раз боюсь її брати...

Varjag229 та gaudi подобається це.
  15. sn_Dreamer

sn_Dreamer Новачок

нажаль вимушений розкривати історію цієї рушниці з нуля.

16. Арго

І як вони ввійшли в 65-й патронник??

17. Арго

А ви не бійтейся.Вона вже бачила достатньо,а особливо "криворуких майстрів".Таку рушницю повинні оглядати,ремонтувати і обслуговувати дійсні професіонали,а не ті які робили ці операції до цього.Повинен використовуватись спецінструмент,а головне щоб руки в них росли з правильного місця.Тут не треба забувати,що ця рушниця повнозамкова,а не "підкладна",а тому майстерність в її обслуговуванні тут має особливий статус!

Останнє редагування: 15 тра 2020
    kostik911 та PirotehniK подобається це.
  18. sn_Dreamer

sn_Dreamer Новачок

Як не дивно увійшли, вони ж в упакованому вигляді коротші, просто розкрились у стволі фактично

Охотник77 подобається це.
  19. sn_Dreamer

sn_Dreamer Новачок

Того і не хочу лізти, щоб не зробити гірше

20. Fonex

Fonex Снайпер

Это не единичный случай, когда 70 патроном с 65 патронника стреляют, при чем годами:)

kostik911 та Охотник77 подобається це.
  21. sn_Dreamer

sn_Dreamer Новачок

це при тому, що я покликав інструктора для перших пострілів...

Охотник77 подобається це.

Поділитися цією сторінкою