Мисливська гладкоствольна рушниця Haenel Suhl калібр 12/70

Тема у розділі 'гладкоствольні рушниці', створена користувачем Олег2012, 21 тра 2020.

1. Олег2012

Олег2012 Новачок

Мисливська гладкоствольна рушниця Haenel Suhl калібр 12/70 в хорошому стані через дс. Ціна 14500 грн. деталі за тел. 0685634402

Вкладення:

2. Safari
  3. Олег2012

Олег2012 Новачок

Волинська обл. м. Рожище. рушниця 1949 р.в. шату, піддуття не має. в стволах є сип і незначні раковини. Довжина стволів 72 см. чок, п/чок

4. gaudi

gaudi Мисливець

дайте більше фото.а то поки виглядае на плачевний стан.

север подобається це.
  5. Олег2012

Олег2012 Новачок

додаткові фото

Вкладення:

Ruslan83 подобається це.
  6. mulyavchik

mulyavchik Слідопит

А стволи перед фотосесією можна було б почистити?І на рахунок хорошого стану,Ви,шановний,трішки перебільшили. До хорошого йому як Москви раком.

gosha7595 подобається це.
  7. Олег2012

Олег2012 Новачок

8. Олег2012

Олег2012 Новачок

Ви не бачивши пишете не коректний коментар. Стволи дійсно, на той час, були не почищені тому, що перед тим з рушниці стріляли, а ввечері попросили скинути більше фото. Так і вийшло. На рахунок до "москви раком" прошу такі вислови не застосовувати, бо складається враження, що Ви перед нею стоїте раком...

9. mulyavchik

mulyavchik Слідопит

ВОНА МЕНІ, ШАНОВНИЙ, ДО САМОЇ СПИНИ.Це було сказано так,"к слову".А де мені і як стояти, вирішувати не Вам.А як беретесь продавати то вставляйте товар належним чином.І після чистки я недумаю що там щось так кардинально змінилось,що Вас зачепило за живе.

10. Олег2012

Олег2012 Новачок

Прочитавши, згадується анекдот. Чому на площі не можна бабу ви.. ..ти-порадами за.буть

юрок hunter подобається це.

Поділитися цією сторінкою