Мисливська шапка на зиму.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Думаю купити якусь шапку на зиму. Яку порадите?
Мені подобається ця:
 

Вкладення

ZUGAN 79

Слідопит
На зиму не помешает ушанка,мороз,ветер...а ета вроде "не розкладывается" ИМХО уши приморозите.Сам пользуюсь вязаными "пид..ками",черной и белой (в зависимости от погоды),а если большей мороз или ветер,то одеваю такую,типа как маска у спецназа,что только глаза видно,зарекомендовала себя не плохо,время-от-времени даже приходилось открывать лицо,становилось жарко.С ув.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
ZUGAN 79;28082 сказав(ла):
Знаєте, не люблю ходити на полюванні з закритими вухами. Природу треба чути. Закриваю вуха і відразу відчуваю погіршення своїх шансів в цій грі "хто-кого" зі звіром.
 

ZUGAN 79

Слідопит
BOGUN;28091 сказав(ла):
Знаєте, не люблю ходити на полюванні з закритими вухами. Природу треба чути.
Та треба,якби тiльки не останнiй раз своiми вухами :) а взагалi якщо у Вас вуха закаленi,i мороз iм не страшний,то та шапка що на Вашому фото буде гарним варiантом.З пов.
 

Крук

Мисливець
ZUGAN 79 писал:
а если большей мороз или ветер,то одеваю такую,типа как маска у спецназа,что только глаза видно,зарекомендовала себя не плохо,время-от-времени даже приходилось открывать лицо,становилось жарко
Так само таку використовою коли сильний мороз чи вітер, непогана річ. Шапка, що запропонував Богун теж виглядить стильно. На теплішу погоду такі варіанти думаю також будуть непогані:
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Крук;28117 сказав(ла):
Вона має так виглядати?
Мабуть ні. Вона не розширюється догори і немає хрестів.
Цікаво чи наші предки мерзли у вуха? На малюнках і фото Полісся поч. ХІХ ст., зима.
 

BARSS

Новачок
Я пользуюсь подшлемником бундесовским. Очень удобный девайс. Пятнистый. С ушами и козырьком (не дольшим) на липучках.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
BOGUN ;28143 сказав(ла):
Мабуть ні. Вона не розширюється догори і немає хрестів.
Цікаво чи наші предки мерзли у вуха? На малюнках і фото Полісся поч. ХІХ ст., зима.
Помилився: не ХІХ ст., а початок ХХ ст.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
BARSS;28143 сказав(ла):
Я пользуюсь подшлемником бундесовским. Очень удобный девайс. Пятнистый. С ушами и козырьком (не дольшим) на липучках.
Я теж його маю. Вигляжу у ньому ідіотично, віддав синові.
 

PETROPAVEL

Слідопит
Иногда по настроению одеваю такую ... и уши в ветер не мерзнут , если их опустить , и козырек прикрывает не дает бликовать ...
 

Вкладення

AND KOV

Снайпер
Краще хутрової шапки на зиму, людина нічого не придумала. Бо коли ти на номері і гарний мороз, то ці всі шапочки з риб'ячого хутра не сильно зігріють. А хороша вушанка, з неопущеними вухами гріє добре теж і вуха також,і гарно все чути.
Для себе пошив у майстра вушанку для полювання в зимку з бобра, а верх зі шкіри... сину теж.
 
Зверху