Мисливські угіддя Вінницької області.

Тема у розділі 'Вінницька область', створена користувачем Hovarf, 3 кві 2018.

Irbis
  1. Hovarf

Hovarf Слідопит

Всім доброго дня. Шановні колеги, прошу надати таку інформацію - повний список користувачів мисливських угідь Вінничини з вказанням площі угідь. Буду вдячний за інформацію.

Катыш Сергей Васильевич подобається це.
  2. Safari
  3. Безплатна порада! Напишіть в управління лісового господарства інформаційний запит, за 10 днів у Вас буде інформація.....

AND KOV подобається це.
  4. Hovarf

Hovarf Слідопит

За пораду дякую, звичайно. Ще й тим більше - за безплатну. Але це ж - аж за 10 днів (і то в кращому випадку). Враховуючи послуги пошти та Великодні свята, думаю що відповідь отримаю за місяць. Я сподівався, що моє прохання прочитає хтось з працівників мисливського господарства Вінницького ОУЛМГ і зможе надати таку інформацію.

5. Hovarf

Hovarf Слідопит

До речі - на офіційному сайті Вінницького ОУЛМГ про користувачів області інформації - ноль цілих ноль десятих. Виникає запитання - а для чого тоді цей сайт?

6. Тут Ви не праві! Друга безплатна порада! Пишіть електронний запит і поросіть відповідь в електронному вигляді...10 днів у Вас. Перевірено. Що імено цікавить? Частково інформація є у мене.

7. Hovarf

Hovarf Слідопит

Мене цікавить інформація щодо мисливських угідь ДП "Чечельницький лісгосп" в розрізі лісництв. Якщо зможете надати - буду дуже вдячний.

8. На жаль, не має....Вибачайте....:(

9. Hovarf

Hovarf Слідопит

Та нічого. Спробую знайти на інших сайтах. Дякую за відповідь.

Катыш Сергей Васильевич подобається це.

Поділитися цією сторінкою